• Digotalne verzie a dorucenie do 24h na email

Rozhodoval som sa kde kúpim BF 4 premium edition a mali najlepsiu cenu + nahodna hra na steam zadarmo

• zľavy a dobré hry

Myslela som si že to bude neaky klam ale mýlila som sa.Ďakujem už mám 2 hry a som spokojna.

• Mal som záujem o kúpu hry, ktorú nemali v ponuke, kontaktoval som ich na Facebooku, blesková odpoveď, dohodli sme sa na cene a o dva dni som mal tovar doma.
    • Maximálna starostlivosť o zákazníka.
    • Bezkonkurenčné ceny.
    • Komunikácia so zákazníkom.
    • Tovar v digitálnej forme doručujú aj na dobierku.
    • Myslím že náhodný Steam kľúč za 2 € nikde inde nenájdete.

Parádny eShop z ktorého je radosť nakupovať, maximálna spokojnosť, ODPORÚČAM !

• rýchlosť vybavenia , velke množstvo spôsobu platbi

dobra stránka pre rýchli nákup hier

• veľký výber
    • dobré ceny

Je to super obchod. Odporucam. Chvalim najme komunikaciu (a to pocas sviatkou) pri rieseni resp. poradenia ohladom hier...

• V pohode 4 hry vsetky v pohode

• clovek ktory nerozumie co je to steam si objedna hry a caka ze mu dojdu CDcka alebo nieco no potom je sklamany lebo si tie hry musi stiahnut a nezmestia sa mu do pocitaca

Reakcia obchodu GamersHaven.sk

Dobrý deň.
    Je nám ľúto vzniknutého problému. Hry sú umiestnené v kategórií digitálna distribúcia a máte pravdu, že každý nerozumie, čo značí slovo Steam. Dúfame, že takéhoto zákazníka poteší aspoň cena za ktorú si kúpil hru :) A budeme musieť nájsť spôsob, ako lepšie vysvetliť pri produkte, že sa jedná o digitálnu distribúciu.

• prehlad a neskutocna rychlost
    • ziadne

oplati sa nakupovat lacno a hlavne rychlo

• Digitalny tovar, ktory je k dispozicii pomerne rychlo. Odporucam obchod.
    • Nakupoval som tesne pred vianocami a pohoda.

• Steam kľúče posiela na mail
    • žiadne som zatiaľ nenašiel

• Rýchla doba dodania (na základe formy platby aj v ten istý deň e-mailom)
    • Náhodný Steam key za 1,99 €? SAMOZREJME ŽE BERIEM
    • Dobré ceny

Top obchod pre Steam kľúče, hra príde pekne na e-mail, stačí len stiahnuť :)

• pomerne rýchla dodacia doba, do pár hodín email s aktivačnými kódmi.
    • užší sortiment, ale verím že to dané tým aby obchod držal nejnižšie ceny na ponúkaný software

už nekúpim hru bez toho aby som sa pozrej či nie je v ponuke gamershaven.

• Nahodna hra za 2 eur na stream +
    • Hra my prišla na mail do 3 hodin+
    • Skvele ceny k vačšine hier dalšia hra zadarmo+
    • Zatial nič

Skvely internetovy obchod s najnižšimi cenami hier , skvele akcie,vernostne body,rychle vybavenie objednavok.

• Výborné ceny
    • Rýchlosť dodania kľúča
    • Vrelo odporúčam vždy, všade a všetkým !

Veľmi kvalitný obchod!

• prijateľné ceny
    • zaujímavé akcie
    • nové tituly + predpredaj
    • e-mailová komunikácia na úrovni
    • možnosť zakúpiť win8.1
    • možnosť získať zadarmo hru pri nákupe nad 15 Eur
    • predaj aktivačných kľúčov
    • chyby na internetovej stránke obchodníka
    • úzky sortiment hier
    • pri platbe cez Trustpay je účtovaný poplatok 1,52%
    • niekedy dlhšia doba zaslania aktivačného kódu

Cez GamersHaven.sk nakupujem už dlhšie obdobie, prioritne kvôli cenových rozdielom niekedy 5 až 10 Eur na jednotlivé herné tituly. Ohľadom cien si teda nemôžem sťažovať. Je však potrebné z pohľadu obchodníka lepšie prepracovať internetovú stránku, aby jednotlivé časti boli plne funkčné.
    Zároveň by nebolo na škodu rozšíriť svoj sortiment hier a neopierať sa len o pár desiatok ťažných titulov.

Uprednostňujem aktivačné kľúče pre digitálne verzie hier z dôvodu rýchlejšieho dodania tovaru cez e-mail a absencie platby poštovného a fyzického zaobchádzania tovaru.

Dodanie objednaných kľúčov bolo vždy realizované do 24 hod., t.j. do termínu, ktorý sám predajca garantuje. Samozrejme, bolo by vhodné pri okamžitej platbe cez Sporopay, Trustpay a pod. obdržať objednaný titul aj skôr než do 24 hod.

Inak som s obchodom spokojný a hodlám ho navštevovať permanentne, aby mi neušla žiadna zaujímavá akcia.

• Fajn stranka,trebalo by doladiť, hry zadarmo potešia, len je veľmi malá šanca na výhru i pre menej šikovných,
    • Niet nič zlého,

1-10 hviezdiciek, dávam 8 hviezdiciek