• Dobrá cena
    • Rôzne možnosti platby za tovar
    • Pomoc pri riešení problému
    • Komunikácia

Kľúče do hry mi prišli rýchlo a nemám sa na čo sťažovať. Samozrejme, ak človek spraví objednávku o jednej ráno, môže sa stať že si na kľúč pár hodín počká, čo môže byť spôsobené komunikáciou s bankou :). S kľúčmi príde aj pekný a stručný návod na aktiváciu, inštaláciu. Keď som mala menší problém s aktiváciou a kontaktovala som obchod, problém bol rýchlo vyriešený k mojej úplnej spokojnosti. Tento obchod môžem len odporúčať.

• Slabina bola ze mam VuB a prislo mi to asi po 4dnoch lebo bol vikend.kmarat ma inu banku a doslo mu to asi po hodine

• celkom lacne
    • Pišu tam ze aj dobierkou ale ked to zapnete tak len bankovym prevodom

nezasluzi si ani pol hviezdicky

Reakcia obchodu GamersHaven.sk

Dobrý deň.
    Dobierku sme zrušili, pretože predávame digitálnu distribúciu(aktivačné kód ku hrám).
    Mohli by ste nám napísať, kde je napisané, že doručujeme tovar na dobierku?
    Ďakujeme za odpoveď.

• Nízke ceny
    • Prehľadná stránka
    • Objednal som si Guild wars 2 heroic edition kľúč mi prišieľ do pár hodín lenže kľúč už bol registrovaný tak som dal tento produkt reklamovať a čakám ako to vyriešia
    • Pomalá komunikácia už čakám celý deň na odpoveď

Pre mňa dobrý obchod až na toto nedorozumenie a dúfam že ho vyriešia čo najskôr a neprídem o svoje peniaze.

• neprekonatelne ceny super rychle vybavenie obiednavky paypal
    • zatial ziadne

uplne super spolocnost pri mojom prvom nakupe som obdrzal hru este skor ako som stihol stiahnut battle.net a spravit konto :)

• Rýchlosť dodania

Dostal som company of heroes nepoznám to ale stojí to 10 eur takže je to fajn. Kupoval som to včera večer a prišlo mi to dnes ráno. mailom .

Ďakujem a určite nakúpim nabudúce u vás.

• Neprislo a zobraly peniaze z kreditky

Som nasraty

Reakcia obchodu GamersHaven.sk

Dobrý deň.
    Pošlite nám číslo objednávky a o aký produkt sa jedná.
    Ďakujeme za odpoveď

• super objednal som ets 2 a oni mi dali gold ku tej hre zadarmo
    • seriozny
    • komuniukacia dobra

super

• rýchla komunikácia, množstvo zliav
    • nemá vela DLC

nízke ceny, rýchla komunikácia, veľký výber

• dobré ceny
    • elektronické licencie
    • digitálna distribúcia
    • netreba na licencie čakať, všetko doručené na mail
    • možnosť platby cez paypal
    • možnosť získať hru zadarmo pri dosiahnutej sume
    • prehľadný web
    • reklamácia trvala dlhšie

aj napriek tomu že som musel zakúpený produkt reklamovať a kým sa som ho vyreklamoval tak nejaký ten čas prešiel tak stále e-shop odporúčam :)

• Bezkonkurencne ceny nakupil som tu uz niekolko hier pre mna aj znamich a cena/rychlost vybavenia je uzastna!!! velke plus moznost platit z paypal diabolo 3 som mal soma skor ako som stihol vytvorit acc na Battle.net :)
    • absolutne nic zatial najlepsi e-shop z hrami!!!!

Genialny pristup vsetko je vybavene okamzite asi pred hodinou som si obiednal hru a teraz mi prisiel CD-Key je 19:40 bez ohladu na cas sa na nich da spolahnut velky palec hore dakujem pekne :) tento shop som si vsimol v case ked nemal skoro ziadnych zakaznikov a ty uz pomali pribudaju netreba sa bat oplati sa to :)

Dôvod prečom som si obľubyl tento obchod je ,že má výhodne ceny pre každého nakupujucého.Kupil som si už dva produkty,a musim uznat,že to nieje ťažké a zásielka mi prišla do 24 hidin.Obchod som už odporučil mojim známym a chcem aby ste o ňom vedeli aj vy http://gamershaven.sk/
    Dúfam že sa vám bude páčiť tak ako mne :)

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• steam obchod
    • ceny

dá sa

• Rýchlosť dodania a ceny

Odporúčam :-)

• nákup PC hier online
    • elektronická licencia
    • spektrum hier na PC je dosť malé
    • poplatky za online platby
    • komunikácia

Obchod som si vybrala na základe vyhľadávania konkrétnej hry podľa ceny na Heuréke a Gamershaven ponúkal túto hru najlacnejšie.
    Pozitíva obchodu sú jednoznačne nízke ceny elektronických licencií.
    Ako negatíva hodnotím komunikáciu - na uvedené mobilné číslo som volala minimálne 8 krát a nikto nezdvíhal. Emailom prišlo vyjadrenie až večer. Kúpa hry online platbou bola spoplatnená a na dôvažok elektronická licencia - to znamená nehmotný tovar - mi bola doručená až o 32 hodín po uskutočnení platby - pre mňa tým pádom stráca význam takáto kúpa - na Alze som si objednala hru - klasickú krabicovú verziu - do 12:00 a kuriér mi ju na druhý deň ráno o 10:00 doniesol až ku dverám, takže rýchlosť doručenia hodnotím ako jednoznačné mínus. Taktiež percentuálny poplatok za online platbu je podľa mňa prežitok.
    Celkovo hodnotím obchod na 3 hviezdy z piatich - hlavné plus je cena.

• rýchlosť, všetko vám dôjde na email, žiadna dobierka, platba internetbankingom z pohodlia domova.
    • možno trochu komunikácia, mohol by byť na webe online chat :)

jednoducho odporúčam na nákupy hier pre steam, takmer bezkonkurenčné ceny.

• Súťaže
    • Slabá prehľadnosť stránky

• Super obchod
    • Zadarmo hra keď nakúpim nad 15 €
    • Hra zadarmo je dobrá
    • Rýchle dotatie
    • Nič, čo by to mohlo byť ?!

Je to super obchod, odporúčam tu kupovať ;)

• Funkčnosť
    • Ceny
    • Snaha venovať sa svojím zákazníkom pomocou Fb stránky
    • Rýchle dodanie produktov
    • Veľké možnosti platby
    • Webový e-shop by mohol byť prehľadnejší

Naozaj super obchod na internete.Cenovo a dostupnosťou nepoznám konkurenta na slovensku.

•Najviac kupujem od GamersHaven náhodné Steam kľúče ktoré sú super a vždy sa tam nájde nejaká super hra.
    Kúpil som si od GamersHaven aj myšku ktorú mám aj doteraz rok fungovania bez problémov a myška prišla do dvoch dní po objednaní. Čo je super lebo som nemal náhradnú.

•Ich web by mohol byť trošku inak rozpoložení ale to je asi vec vkusu ? Možno.

•Asi najlepšie je že sa venujú svojím zákazníkom "fanúšikom"
    a pripravujú pre nich aj súťaže a týmto sú bližšie k svojím zákazníkom.

K záveru môžem tento E-shop len doporučiť.