• Objednal som si nove zbozi X-One headset adapter, ale bolo rozbalene!!! (Ak nie uz pouzite predomnou) nechapem preco to predavaju ako nove zbozi ?
    • Dalej som to neresil
    • Bohuzial nedali to...

Uz si tam neobjednam nic, pekny den

• ziadne

Objednal som si ovladac DualShock 3 na PS3. Volali mi z obchodu, ze ovladac mi pride uz v nie povodnom baleni, ale stale novy, nepouzivany. Po otvoreni zasielky vsak bol ovladac viditelne pouzivany, osuchany a znehodnoteny. Ovladac posielam naspat na reklamaciu.
    Keby som chcel pouzity ovladac, obratil by som sa na bazar, kde by cena bola podstatne nizsia!!!

• neviem o žiadnych
    • drzý personál

volal som cez pracovnú dobu na infolinku a občan ma informoval, že nemá čas a zložil.

Reakcia obchodu gamepro.sk

Dobrý deň prajem, p. Kusý.
    Podľa mojich informácií vám nikto telefón nezložil a bola vám podaná informácia, ktorej ste sa dožadoval a to, že kamenný obchod v Bratislave nemáme. Aj napriek tomu ste si však v zápätí u nás vytvoril objednávku, ktorá vám na ďalší deň bola odoslaná a ktorú ako to vyzerá nemienite prebrať. To sa zase nezdá fér mne.
    Pekný deň prajem, Križka, GamePro.sk

• vysoka cena tovaru

neskoro som si vsimol ze dany tovar kupim v tescu o polovicu lacnejsie

• objednal som destiny a kod na PS store je nefunkcny inak vsetko v poriadku

• komunikácia cez telefó
    • nestíhaju spracovať a odoslať na čas objednávky

cenovo je na slušnej úrovni obchod

Dobrý deň prajem,
    Máte pravdu, vo vašom prípade skutočne došlo k zdržaniu odoslania o jeden pracovný deň, na čo ste bol telefonicky upozornený a náš pracovník sa Vám ospravedlnil. Vaša objednávka bola prijatá do systému 10.12. 2013 vo večerných hodinách a vzhľadom k niekoľkonásobnému zvýšeniu počtu objednávok v tomto období nebolo v našich silách ju nasledujúci prac. deň odoslať. Keďže ste si ako spôsob dopravy vybral Slovenskú poštu, sme limitovaní jej otváracími hodinami. Na ďalší pracovný deň bola objednávka odoslaná, takže verím, že v poriadku hra dorazila a bude pekným darčekom.
    Pokojné prežitie Vianoc prajem, Križka, GamePro.

• neviem posúdiť, stranku našiel môj 8 ročný syn
    • a požiadal ma o objednanie

• zlá komunikácia, mesiac od objednávky žiadna informácia o objednávka, keď som telefonovala nikto nedvíhal telefón

• Vyhody nepoznam-zatial mam iba zlu skusenost s dodanim tovaru. Nemam ziadne info ohladom zasielky.
    • Ziadne info o akt.stave zasielky. Neviem ci este mam vobec ocakavat ze sa mi ozve kurier alebo mam objednat tovar inde.

som dost nespokojny a rozcarovany z toho ze vobec neviem v akom stave je moja objednavka. Neprisiel mi ziadny mail a este ma nikto ani nekontaktoval. Od objednavky uz ubehlo cca 12dni

• osobne ma zaujala len cena
    • malo znamy obchod

• dobrá cena
    • doba dodania tovaru

keby mi dodali tovar bola by som spokojná ale zatil ho nemám dodaný

• -dlžka dodacej doby

• Komunikácia s obchodom nulová

Objednal som si tovar 24.5.2011 a do dnešného dňa t.j. 5.6.2011 sa nikto ani e-mailom neozval, čo bude s tovarom

Reakcia obchodu gamepro.sk

Zdravim, máme tam v obch.podmienkach že pokiaľ nemáme tovar ma sklade tak je dodacia doba 10-12 prac.dní. Začiatkom týždňa Vám bude tovar dodaný

• dodacia lehota