Prišiel presne v určený čas a prišiel tovar, ktorý plne zodpovedal objednávke z obrázkov, dokonca ešte krajšie zabalený kvet. Som maximálne spokojná, veľmi oceňujem takúto kvalitu tovaru aj donášky. Ďakujem , želám úspech.

kytica nebola presne ta, ktoru som objednavala, kontaktovali ma kvoli zmene, cize som nie presne vedela aka bude, to ma zneistilo, ale bola nakoniec krasna, mozno aj krajsia ako povodna

• Kytica nebola doručená v zmysle objednávky v požadovaný deň a čas (17. 8.2023, 10.00). Keď som si chcela v tento deň doručenie overiť telefonicky nebolo to možné, pretože jedno z čísel bolo nedostupné a na druhé nikto nereagoval napriek tomu, že som volala počas pracovnej doby. Neskôr som poslala SMS, tá ostala bez odpovede. Volala som dopoludnia nasledujúci deň, teda 18.8., pracovníčka mi povedala, že kytica bola "asi doručená, lebo sa im nič nevrátilo". Neskôr som dostala e-mail, že kytica nebola doručená predošlý deň z dôvodu poruchy vozidla kuriérskej spoločnosti a že ju doručia dnes.
    Dodávateľ by mal informovať zákazníka o probléme hneď a nečakať 24 hodín a aj to až po urgencii.
    Ďalej pochybujem, že kuriérska spoločnosť nemá náhradné vozidlo.

Reakcia obchodu www.galeriakvetin.sk

Kytička bola doručená hneď nasledujúci deň. Pre Vašu oblasť bohužiaľ nebolo náhradné vozidlo externej kuriérskej spoločnosti. Za vzniknuté problémy sme sa Vám ospravedlnili aj keď sme za problém primárne nemohli. Informáciu o nedoručení v daný deň sme Vám odoslali ihneď ako sa k nám dostala informácia o poruche vozidla.

Ďakujeme za pochopenie
    GK

Profesionálna komunikácia,bezproblémové doručenie v presne požadovanom čase,kytica zodpovedajúca vybranému vizuálu podľa inter.stránky.

• rychlost, spolehlivost

• rýchla dodávka, čerstvé kvety, dobrá cena

Excellent service, fast and quick deliver to colleague.

• Extrémne rýchle doručenie

The flowers were delivered to my mother.

• kytica doručená o dve hodiny od objednávky na presný čas

Som veľmi spokojná,, kvety boli doručené na čas a boli nádherné .Už len u vás budem nakupovať

Široká ponuka, rýchle vybavenie objednávky a donášky

• výborná ponuka kytíc
    • možnosť dovozu
    • primerané ceny

spoľahlivý obchod

• Doručenie v ten istý deň v ba
    • Krásna kytica

Velmi profesionaly pristup, ochotny personal!

• Krásne kvety čas ktorý vyhovuje obdarovanemu. Úplne supeeeeer

Zrozumiteľná stránka, zrozumiteľný rozhovor s kvetinárkou, aby sme dohodli kyticu, rýchle doručenie podľa dohody.

Tovar dodaný o deň neskôr

Rychlost a spolahlivost. Tovar bol doruceny na cas

rychlost a ochota