• V mojom prípade išlo o tú najsmutnejsiu udalosť- poslednú rozlúčku

• Rychle dorucenie v ramci Bratislavy

Vyborna skusenost! Milo ma prekavpilo, ze kytica ktora je na fotografii e-shopu je taka ista, az krajsia v realite. Sestra ktoru som takto obdarovala bola nadsena.

• Kvety som objednávala cez internet z Chorvátska...doručené boli v dohodnutý termín a do hodiny a pol od objednávky...veľmi profesionálne, treba pochváliť!

• Všetko prebehlo podľa plánu

• Kytica, aj doručenie boli presne podľa dohody. Perfektné vybavenie objednávky. Kytica je aj po týždni stále svieža.

• kvety fajn, cena asi primeraná možno trošku vyššia
    • kuriér nevystúpi ani z auta
    • stráca zmysel doručenie kvetov, keď to nie je priamo na adresu.

Kvety pekné, cena primeraná, možno trošku vyššia, to je všetko v poriadku.
    Pri donáške však kuriér nedoniesol kvety priamo do práce, ale len zavolal a čakal v aute, celá donáška tak stráca zmysel. To som mohol spraviť aj sám...

Super komunikacia

Všetko vybavené,podla objednavky a k veĺkej spokojností.Tovar doručený presne podĺa dohody.

Kytica vyzerala úplne inak ako na obrázku. Bola som z nej sklamaná, najmä ak to malo byt prekvapenie. Doručenie na čas tiež nebolo, ale o hodinu neskôr.

• Kytica nezodpovedá fotografii ani hodnote ceny
    • Skomolené meno obdarovanej
    • Úplne iný čas doručenia ako sme sa dohodli
    • Kuriér prezradil prekvapenie dopredu
    • 2 kvety zlomené a jeden vyzerá byť starý, odstáty

Kytica Náruč lásky nezodpovedala vôbec fotke, dekorácia zeleňou jednoduchšia ako mala byť. Niektoré kvety zlomené, iné staré. Vôbec nie hodná ceny, ktorú si obchod pýta. Kuriér volal pol dňa dopredu na iné meno, prezradil prekvapenie, čas doručenia tak isto nesúhlasil s dohodnutým časom, aj keď som sa dopredu informoval, že s tým nie je problém.

Reakcia obchodu www.galeriakvetin.sk

Poprosíme Vás zaslať fotografiu kytičky po doručení nakoľko to nevieme objektývne zhodnotiť. Pri preprava sa môžu kvietky zlomiť začo máte nárok na kompenzáciu. Nieje pravda že kvety boli staré nakoľko odosielame vždy zaručene čerstvé kvety. Skomoliť meno obdarovanej sme nemohli nakoľko príjemca nedostáva nič kde sa uvádza jeho meno. Čas doručenia v rámci Valentína je od 8-12 a od 12-19 nakoľko sa doručuje približne 2000 zásielok a nieje možné logisticky dodržať presný čas.Taktiež nieje pravda, že kuriér volal pol dňa dopredu nakoľko volá maximálne hodinu pred doručením či sa príjemca bude nachádzať na uvedenej adrese.

• Velky vyber kvetin,rychle dodanie

Kytica bohuzial vobec neodpovedala fotke na obrazku,to ma zklamalo.Ale babicke urobila stejne velku radost.

Veľmi som spokojný s dodaním, ochotou a kvalitou kvetín

• Spokojnosť, všetko podľa toho ako som si predstavovala

• Objednávka vybavená podľa mojich predstáv

22.1. 2024

• kvety čerstvé, dovoz kytíc včas

Obchod je spoľahlivý.

Kyticu som si objednal telefonicky, pretoze sa mi nedarilo zalogovat do mojho uctu cez novy mobil. Pani, ktora moju objednavku preberala bola velmi ustretova a profesionalna. Kytica bola pripravena v stanoveny den a cas. Galeriu kvetin som pouzil uz viac-krat a nikdy ma nesklamali. Vrelo odporucam vsetkym muzom, ktori hladaju vynimocnu kyticu pre svoje polovicky. Vyber, kvalita a cena je velkou proviziou v galerii kvetin.

Kvety, ktore som objednavala boli vzdy velmi pekne a delivery bolo vzdy na cas (3 objednavky za posledne 2 roky)

• Objednal jsem věnec na pohřeb, který nám nebyl doručen.
    Kurýrní služba ho prý po cestě poničila.
    (Ospravedlňujeme sa Vám za nedoručenie, avšak balík bol poškodený kuriérskou spoločnosťou, kde nám vznikla značná finančná a materiálna škoda.) Napsat někomu, kdo nutně potřebuje věnec na pohřeb rodiny, že mu vznikla finanční škoda mi přijde minimálně úsměvné.
    Jaká škoda asi vznikla nám?

Jinak nákup a výběr věnce hodnotím kladně , ale na doručení by měl obchod určitě zapracovat.

Reakcia obchodu www.galeriakvetin.sk

Dobrý deň, Martin
    O nedoručení zásielky a ospravedlnením ste bol informovaný ihneď ráno v deň doručenia. Chyba nenastala na našej strane ale na strane kuriérskej spoločnosti, ktorá nám zásielku znehodnotila. Plná suma za zásielku Vám bola ihneď vrátená späť na Váš účet.
    Galéria Kvetín

Presne doručené, kvalitný tovar, veľká spokojnosť. Ďakujem.

• po objednaní do troch hodín kytica doručená