Kvety boli doručené dokonca skorej ako boli objednane, kurier nás kontaktoval dostatočne dopredu. Komunikacia vyborna a kvety krásne, ďakujem

Odporúčam

• dobre ceny a spolahlive dorucenie
    • ziadne

super servis objednane zo zahranicia a dorucene na spravnu adresu a na cas dakujem

... celkovo spokojnosť po všetkých stránkach :-)

Rýchle doručenie, kytica podľa predstáv, potešila prijímateľku.

• Nebol doručený tovar pred byt aj keď som napísala dôvod a dokonca aj po telefonickom dohovore mi to bolo potvrdené,že doručia kvety až ku bytu.

• Prisla včas

Komunikatívny obchod.. Doručenie na čas Odporúčam každému.

veľmi pekné kytice

Časť kvetov bola doručená ako zvädnutá, stonky boli nahnité a krátke takže nebolo možné ich ani obrezať, ale niektoré rovno vyhodiť.

Reakcia obchodu www.galeriakvetin.sk

Je nám ľúto, že ste nebol s donáškou spokojný. Nikdy neodosielame poškodené alebo nahnité kvietky. Prosíme kontaktujte nás alebo nám zašlite fotografie a my Vám obratom odošleme nový tovar alebo vrátime plnú sumu za nákup.

Galéria Kvetín

Your service has been wonderful each and every time we've placed an oder. You made a very difficult time a little bit happier. We live so far away in Canada but madeit possible for us to express our love through your flowers, gifts and great delivery service. We truly appreciate all your efforts. We would highly recommend you and your service to anyone. Thank you so much.

Kvety boli krasne ale neboli dorucene priamo na adresu ktoru som zadala. Sofer zavolal osobe pre ktoru kvety boli a povedal jej aby isla na druhu ulicu po ne. Ked prisla, fajcil cigaretu v aute a mal nohy vylozene, absolutne katastofalny pristup. Plati sa predsa za donasku na presnu adresu zadanu pri objednavke takze ma toto velmi sklamalo.

Reakcia obchodu www.galeriakvetin.sk

Je nám ľúto, že ste neboli s doručením spokojná. Žiadny z našich šoférov nefajčí. Pravdepodobne to bol šofér externej kuriérskej spoločnosti, kde priebeh doručenia overíme. Sme radi že s kvietkami ste bola aj napriek tomu spokojná:)

GK

• perfektny napad poslat kyticu
    • zial vobec som sa nedozvedel ci dorazila, musel som volat, cislo objednavky atd atd....

• Dodanie super a na cas

• tovar bol vždy doručený podľa objednávky a načas
    • chýba mi platba kartou u kuriéra

Profesionalny prístup. Doporučujem každému. Ďakujem

Prišiel presne v určený čas a prišiel tovar, ktorý plne zodpovedal objednávke z obrázkov, dokonca ešte krajšie zabalený kvet. Som maximálne spokojná, veľmi oceňujem takúto kvalitu tovaru aj donášky. Ďakujem , želám úspech.

kytica nebola presne ta, ktoru som objednavala, kontaktovali ma kvoli zmene, cize som nie presne vedela aka bude, to ma zneistilo, ale bola nakoniec krasna, mozno aj krajsia ako povodna

• Kytica nebola doručená v zmysle objednávky v požadovaný deň a čas (17. 8.2023, 10.00). Keď som si chcela v tento deň doručenie overiť telefonicky nebolo to možné, pretože jedno z čísel bolo nedostupné a na druhé nikto nereagoval napriek tomu, že som volala počas pracovnej doby. Neskôr som poslala SMS, tá ostala bez odpovede. Volala som dopoludnia nasledujúci deň, teda 18.8., pracovníčka mi povedala, že kytica bola "asi doručená, lebo sa im nič nevrátilo". Neskôr som dostala e-mail, že kytica nebola doručená predošlý deň z dôvodu poruchy vozidla kuriérskej spoločnosti a že ju doručia dnes.
    Dodávateľ by mal informovať zákazníka o probléme hneď a nečakať 24 hodín a aj to až po urgencii.
    Ďalej pochybujem, že kuriérska spoločnosť nemá náhradné vozidlo.

Reakcia obchodu www.galeriakvetin.sk

Kytička bola doručená hneď nasledujúci deň. Pre Vašu oblasť bohužiaľ nebolo náhradné vozidlo externej kuriérskej spoločnosti. Za vzniknuté problémy sme sa Vám ospravedlnili aj keď sme za problém primárne nemohli. Informáciu o nedoručení v daný deň sme Vám odoslali ihneď ako sa k nám dostala informácia o poruche vozidla.

Ďakujeme za pochopenie
    GK

Profesionálna komunikácia,bezproblémové doručenie v presne požadovanom čase,kytica zodpovedajúca vybranému vizuálu podľa inter.stránky.