• Výborná cena
    • ?

Som bol veľmi spokojný

• nic
    • E-shop ani nefunguje ako ma
    • neodpovedaju na mail ani telefon

Bol som voci tomuto shopu skepticky, kedze je novy a aj recenzii malo, no dal som tomu sancu kedze som si vsimol ze shop patri firme SHARK, ktora uz ma na tomto trhu nejake to meno.
    Chcel som si objednat notebook, vsetko som pracne vypisal aby to bolo v poriadku, no pri poslednom kroku nebolo mozne mozne objednavku odoslat a stranka mi vyhodila nejaku chybu.
    Snazil som sa tam dovolat, pisal som mail, no bez odpovede.
    skusil som to aj na kontakty priamo firmy SHARK, taktiez bez odpovede. aspon viem ze na oba shopy, FS aj Shark sa uz neobratim.

• Nic
    • Vsetko. A ta ich sutaz bola pekne trapna v komisii nejake deti co na vsetko odpovedali sarkazmom. Takuto reklamu si robit no hanba :)

Nap... :)

• Vybornu zlavu na mnou hladany tovar

Dostal aom aj necakany darcek. Office 365 licenciu na rok. Paraaada!

• Nenakupujte tam, ked vam nie su schopny odpisat na mail ani dvihnut telefon. Podla vsetkeho ani stav v eshope nezodpoveda skutocnosti.

• Rychle dodanie

• Priaznivá cena, rýchlosť dodania, ústretovosť voči zákaznikovi.
    • Nie sú mi známe.

Bola to moja prvá skúsenosť s nákupom cez internet a som s nákupom spokojný. Dakujem.

• dobré ceny, prehľadný moderný dizajn webu, rýchle dodanie
    • chcelo by to posielať notifikácie pri odoslaní tovaru

• Bezdôvodné účtovanie balného a dopravy 4€, ktoré zistíte až pri preberaní tovaru. Na @ neodpovedajú, tel. nedvíhajú.

Neodporúčam...

• dobrá cena
    • málo spropagovaný

Dobrá cena, rýchla dodávka tovaru

• dobre ceny
    • prehladna stranka
    • vsetko prebehlo ako malo

• moderný, prehľadný eshop s dobrými cenami
    • funguje krátko, administrácia a komunikácia pokulháva

Pekne urobená webstránka, našiel som tam tovar za výhodnejšiu cenu ako inde a bol doručený rýchlo.
    Po príjemnej registrácii a objednaní tovaru bola objendávka a do dnešného dňa je iba vytvorená, čiže žiadnym spôsobom mi nedali vedieť, že môžem očakávať zásielku. Aj vzhľadom k tomu som musel otočiť kuriéra lebo som nemal poňatia že má prísť.
    Zlé bolo, že na ten druhý deň pršalo a obal tovaru bol poškodený a premočený keď som konečne bol na adrese doručenia. Tovar bol našťastie vporiadku tak som to nereklamoval. Sklamanie prišlo keď som otvoril faktúru a na nej chýbali všetky údaje, ktoré som tak pedantne na webe vyplnil. Jediné plus je, že to je vlastne eshop firmy Shark a tak som ich kontaktoval nakolko ked som pisal priamo na web fruitstore nikto neodpisal ani nedvihal telefon, to iste aj v sharku medzi 13 az 17 nikto nedvihal telefony. Nakoniec zareagovali emailom, takze sa vsetko vyriesilo a tymto im dakujem. Takze eshop odporucam ale iba v pripade ak nemate v plane komunikovat s nimi.

Rychle dodanie, tovar v poriadku.Spokojnost.

• Nizke ceny bezkonkurencna flexibilita a tovar hned na druhy den od objednania
    • Ziadne

Okamzita dostupnost najnovsieho tovaru a flexibilita zo strany zamestnancou

• Dobre ceny

• Komunikácia so zákazníkom.

• Cena...
    • Nedostal som notifikaciu o odoslani zasielky.