Nedodržanie dodacej lehoty ani v náhranom dohodnutom termíne, slabá komunikácia zo strany predajcu, neprofesionálne dokonca až arogantné jednanie.

• servis a spatnu vazbu
    • ziadne

Tovar bol doruceny nacas a v bezchybnom stave. Navyse mi ochotne poradili ako ho mam nainstalovat.

• Prehľad , rýchlosť
    • Slabší popis výrobkov

Obchod odporúčam , rýchla doprava, dobrá komunikácia

• široký sortiment vlastných výrobkov
    • Pri fakturácii sa vo faktúre neobjavuje údaj IČ DPH. Po viacnásobnej komunikácii bol údaj do faktúry doplnený

V poriadku, pre firmu si treba odkontrolovať, či faktúra obsahuje všetky údaje pre účtovnictvo.

• tovar, ktorý ponúkate je povrchne a nedostatočne typovo označený. Sortiment je veľmi úzky. V budúcnosti si radšej objenam tovar cez Amazon.
    • U doručeného tovaru mám pochybnosti o originalite.

Doporučujem stránku nepužívať a nakupovať radšej cez nejaký veľký internetový obchod.
    Hlavné nedostatky:
    - neúplný, biedny sortiment príslušenstva
    - nedostatočný, resp. chybný popis tovaru (chýbajúce typové označenia príslušenstva atd.)
    - kurierska služba Geis doručuje tovar v iné dní ako vopred oznámi v SMS
    - balenie tovaru bolo neporiadne

• jasná a prehľadná stránka
    • o značke Franke som zatiaľ počula iba chvály, dúfam, že budem ďalším spokojným odberateľom
    • nenašla som

určite odporúčam, som spokojná

Vlastná skúsenosť=za seba odporúčam.

Výborné a bezchybné.

• ak kupujete značku FRANKE, nie všetky modely a typy dostanete aj iných predajcov
    • trochu zle riešená webová stránka a pomalosť

dá sa...

• online objednavanie
    • priatelne ceny
    • skladova dostupnost
    • cesky prevadzkovatel obchodu
    • nevedomi personal telefonistov
    • neochota pri reklamacii

Doruceny iny tovar ako obejdnany, pri reklamacii neoochota komunikacie a dohoda s vymenou tovaru. Tvrdenia ze tovar je spravny. Odmietanie chyby.
    Neoriginalny tvar, obchodny zastupca pre SR odporucil tovar vratit, doteraz nevidel taky tovar od FRANKE...

• Oznámenie o doručení tovaru vopred formou SMS
    • Dodržaná oznámená dodacia lehota

Doporučujem nakup

doporučujem

• nie je original franke....

neodporučam

• kvalitný sortiment za príjemné ceny

Obchod fajn, batéria sa však nevolá Luna ale Lula, primárne určená pre Poľský trh, na franke.sk ju nenájdete, ale na franke.pl áno. Treba upozorniť, že batéria Lula má 20 mm závit a štandardné 22 alebo 24 mm šetriče vody na ňu nenaskrutkujete. Ale čína má všetko :-)

• Franke shop pounka kvalitny tovar od znamej znacky, preto som tu nakupil, aj ked to bola prva skusenost s tymto e-shopom, Urcite tu v buducnosti budem nakupovat.
    • ziadne

Ponukaju tovar FRANKE za prijatelne ceny, maju prijemny a prehladny e-shop, chodia mi aj notifikacie o zmene stavu objednavky. Aj ked bol tovar na objednavku, do tyzdna som ho mal doma. Ak bude opat prilezitost nieco kupovat do kuchyne, rad sa tu opat zastavim a nieco si online objednam.

• nic
    • dodany poskodeny tovar neochota pri reklamacii

pri reklamacii tovaru uplna neochota vsetko je vasa chyba.
    Tovar nereklamovany uplna strata.
    Neodporucam davajte si pozor!

• Skladová dostupnosť, podpora
    • Neni všetko najlacnejšie

Franke výrobky boli u nás do dvoch dní,

• Rýchla dosupnosť oproti kuchynskému štúdiu

Lepšie kuchynské štúdio