• cakala som darcek za nakup nad urcitu hodnotu, ktorý hoci bol uvedeny v objednavke, mi ale nebol dodany

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, darčeky sú vždy pridávané do objednávky. Niekedy sa stane, že zákazníci prehliadnu BONUS gél, nakoľko je to len maličký štvorček cca 4x4 cm. Ak ste ho v objednávke nenašli, stačí nás kontaktovať, darček Vám dopošleme.

• Nebol mi dodany tovar ktory som si objednal a bol na foto.

• Tovar nebolo možné overiť a nefunguje
    • Nie je možné overiť funkčnosť tovaru

Nekupujte mačku vo vreci

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, z hygienických dôvodov zasielame tovar priamo od dodávateľa zákazníkovi. Každý zákazník môže tovar vrátiť alebo vymeniť v lehote 14 dní od zakúpenia bez udania dôvodu. Ak tovar nefunguje, stačí ho zaslať k nám, tovar obratom vymeníme za nový.

Všetko fungovalo ako malo

• dobry tovar
    • zly pristup k objednavke, nezodpovedny!!!

Ihned po objednavke druhy den rano som telefonicky dohodol zmenu adresy dorucenia, pani u vas mi potvrdila ze tovar este nie je expedovany, a udaje vo fakture zmenila.
    NAPRIEK TOMU SA MI ZASIELKOVA SLUZBA 2 X POKUSILA TOVAR DORUCIT NA ZLU ADRESU!!!
    2 HLUPE POKUSY, TO UZ ANI NEMOZE BYT CHYBA!!!
    DAKUJEM VELMI PEKNE, MAL TO BYT DARCEK!!!

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, vždy vyhovieme každej požiadavke zákazníka. Určite tak bolo aj vo Vašom prípade. Pri množstve objednávok, ktoré denne spracujeme sa mohlo stať, že napriek zmene, ktorú sme v adrese zaznamenali, systém podacieho hárku si prevzal fakturačnú adresu alebo adresu zo sekcie zákazník. Veľmi sa za vyskytnuté problémy ospravedlňujeme.

• bolo mi ponúknuté, že ak objednám nad určitú sumu, tak dostanem lubrigačný gél a vibrátor ako darček. Boli aj znázornené na obrázku, ale bol mi doručený len mini vybrátor a malinká vzorga gelu. Považujem to za zavádzanie zákazníka :-(

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, na stránke máme uvedené: Nakúpte za 10 € a máte darček zdarma Lubrikant Eros Bodyglide 1,5ml. Ide skutočne o vzorku lubrikantu. Ako darček nad 40 € ponúkame ladyfinger, malý vibrátor. Dodávateľ nám dočasne zaslal náhradu, nakoľko ladyfinger bol vypredaný. Náhradný vibrátor bullet bol síce menší, ale prevedením a kvalitou materiálu zodpovedal kvalitnej náhrade.

• Neries te to su to negramoti iba slubuju

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, všetko, čo máme uvedené na stránke, dodržiavame. Vidíme, že tovar ste objednával 20.12. o 18tej hodine. Na stránke máme uvedené, že sme tovar odosielali do 20.12.2013 do 11tej hodiny. Ďalší termín odoslania je dnes 2.1.2014, kedy postupne odosielame všetky objednávky, ktoré prišli do dnešného dňa.

• Kvalita výrobkov je nízka

• NEVIDíM VýHODY
    • JEDNO SOM SI OBJEDNAL, DRUHE PRIšLO

TAK AKO KLASICKY INTERNETOVY OBCHOD, JEDNO SI OBJEDNATE A DRUHE PRIDE. zLYHANIE PERSONALU KTORY BALI DANY TOVAR. NIC VYNIMOCNE V DNESNEJ DOBE, ALE AJ TAK TO CLOVEKA SKLAME.

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, ak Vám bol zaslaný iný tovar, ako objednaný, kontaktujte nás. V našom záujme je spokojnosť zákazníka.

Na poslednej objednavke,som objednal tanga pre priatelku ze vraj uni velkost s-l a neoblecie ich ani jej 12 rocna sestra ktora ma 40kg

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, máte nárok na vrátenie nevyhovujúceho tovaru v lehote 14 dní.

viackrat neobjednam lebo tovar sa neda použivat.neodporučam nikomu,

• Tak urcite vyhoda je to ze maju siroky sortiment tovaru cize je urcite z coho vyberat. Prijatelene sumi.
    • Uricte slabina obchodu je ze by mala poskytovat presnejsie fotografie pretoze ja som si zakupil tovar a mne propadalo ze ani zdaleka to nebolo take ako na obrazku a popis k tovaru deto..ale urcitym sposobom to chapem.dnesny novodoby marketing

Tak vo vseobecnosti obchod odporucam len sa pozorne informujte o tovare..

• ...
    • Chyba diskretnost

Raz a stacilo.

• dobry vyber produktov
    • tovar bol zabaleny nekvalitne v bubline ktora bola roztrhnuta a bolo kazdemu jasne co ten balik obsahuje.NEDISKRETNE

neodporucal by som to len koli baleniu a doprave

• Braky

Zle nekupovat

• Cenu
    • Že negarantuje kvalitu výrobku a v.pripade vrátenia je to velmi zdĺhavé.čakanie na.vybavenie

Nespokojný. Spokojný som len s komunikáciou cez email bolo promtne

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Spoľahlivosť, dôslednosť a záujem o obchodovanie
    • Myslím, že čínske sexuálne pomôcky sa uplatnia v Číne ale na Slovensku nie, produkt nevyhovoval, neviem aké penisy majú šikmoočiaci, ale nič moc to nebude

Vyhodil som 14 euro

Objednal som si tovar ktorý mali na svojej webovej stranke k dispozicii . Dodaciu dobu uvadzali 1 - 2 dni kurierom. Ja som poziadal o dodanie tovaru do urciteho datumu ( cca asi 10 dni mali na to ) no prisiel mi email ze mi tovar do tohto datumu nemozu dodat tak je smutne ze uvadzaju na internete produkt ktory maju a ktory vedia dodat do 1-2 dni no nestacilo im na to ani cca 10 dni

• diskretny nakup
    • asi ziaden

diskretne, spolahlive, odporucam, aj napriek zabranam