• Tovar mi neprišiel ani mi nikto nevolal

Tovar som nedostal

Reakcia obchodu FLAGRANTI

u Vašej objednávky ste si zadal, že vykonáte platbu vopred.
    Vašu platbu sme však nedostali. Z tohto dôvodu nebol tovar expedovaný.

Ak chcete tovar odoslať na dobierku, je potrebné toto napísať do objednávky. V tomto prípade tovar expedujeme okamžite a nečakáme na potvrdenie o pripísaní platby na účet.

Tím pracovníkov 4sex

• doteraz mi tovar nebol dodany. Ziadna info, nic. Takze neviem, co mam ohodnotit. Kontakt na mna je v objednavke (aj telefonicky).

Reakcia obchodu FLAGRANTI

preverovali sme vybavenie Vašej objednávky. Ak si zákazník zvolí typ úhrady objednávky - platba na účet vopred, čakáme na pripísanie platby na náš účet.

Vaša objednávka bola automaticky stornovaná zo systému, nakoľko nebola uhradená.

Tovar skladom vždy odosielame do 24 hodín. Mrzí nás, že neodporúčate náš obchod.

S pozdravom Tím 4SEX.sk

• Neprišiel mi tovar cely len jedna položka z dvoch

Dobrý deň, p. Rado,

mrzí nás, že ste neobdržal celú objednávku, taktiež, že neodporúčate náš obchod.
    Ospravedlňujeme sa, v pred vianočnom zhone zrejme došlo k pochybeniu v sklade.
    Každopádne, stačí nás kontaktovať, všetko doriešime tak, aby bol zákazník spokojný.

S pozdravom Tím 4SEX.sk

• tovar z veľmi zlého materiálu

Reakcia obchodu FLAGRANTI

veľmi nás mrzí, že Vy nie ste s materiálom spokojný. Preverovali sme Vašu objednávku. Tovar, ktorý ste objednali je medzi zákazníkmi mimoriadne obľúbený, na tento výrobok sme nemali ani jednu negatívnu reakciu.
    Každopádne, spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Vždy máte možnosť nepoužitý tovar vrátiť do 14 dní od nákupu, preto u nás kupujete úplne bez rizika.
    Prebehlo vybavenie Vašej objednávky s problémami? Mrzí nás, že nás neodporúčate, aj keď sme Vašu objednávku vybavili mimoriadne rýchlo, taktiež doručenie prebehlo bez problémov. Budeme veľmi radi, ak u nás opäť nakúpite, aby sme mali možnosť presvedčiť Vás, že sme dobrý a spoľahlivý e-shop.

S pozdravom Tím 4SEX.sk

Obsah balenia neobsahovalo všetky komponenty

Reakcia obchodu FLAGRANTI

mrzí nás, že ste nebol spokojný, že sme od Vás obdržali negatívnu recenziu. Preverovali sme Vašu objednávku. Objednávka bola kompletne odoslaná.
    Prosím, napíšte nám na [email protected], aký bol problém v balíku, nakoľko si nie sme vedomí pochybenia.

S pozdravom Tím 4SEX.sk

Zle je kupovat mačku vo vreci ked vtak je nedostatočne tuhy a zlyhava
    lebo sa krčí zla skusenost

Reakcia obchodu FLAGRANTI

veľmi nás mrzí, že sme od Vás obdržali negatívne hodnotenie napriek tomu, že sme ako obchod vo Vašom prípade vôbec nepochybili.

Preverovali sme Vašu objednávku. Tovar, ktorý ste si objednal, je medzi zákazníkmi mimoriadne obľúbený.

Nekupujete mačku vo vreci. Tovar si môžte prezrieť v pohodlí domova. Ak sa Vám tovar nepozdával, mohol ste nepoužitý výrobok vrátiť do 14 dní. Nakupujete úplne bez rizika.

S pozdravom Tím 4SEX.sk

nie som spokojny lebo to nema nijake ucinky

Reakcia obchodu FLAGRANTI

veľmi nás mrzí Vaše negatívne ohodnotenie nášho obchodu, napriek rýchlemu a bezproblémovému vybaveniu vašej objednávky. Preverovali sme Vašu objednávku. Kúpil ste veľmi žiadaný tovar z našej stránky. Dovoľujeme si upozorniť, že ide o doplnky na prírodnej báze, nie lieky. Účinok môže ovplyvňovať veľa faktorov napr. vyčerpanosť, psychická nepohoda atď. Skúste si zvýšiť počet kvapiek, prípadne ich užiť s alkoholom.

S pozdravom Tím 4SEX.sk

• Dobrý den.Jsem hodně zklamaná s vaším přístupem.Objednala jsem si 2 věci a nevsimla jsem si že delam objednávku na Slovensko.Chapu že to trvá delší dobu,ale když už jsem čekala delší dobu tak jsem na vaši Ceskou pobočku zavolala a tam mi bylo řečeno že se čeká ještě na rukavice které jsem si objednala a že do pátku balíček dorazi.Balicek sice dorazil,ale jen ty rukavice.A určitě budu naštvaná ještě víc když mi pošlou tu druhou věc a opět budu platit postovne.To si myslím že není férové jednání.Dekuji Sedlackova

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, na základe Vašej negatívnej recenzie sme preverovali postup pri vybavovaní Vašej objednávky. Nezistili sme žiadne pochybenie z našej strany ani zo strany českého partnera.
    Po prijatí objednávky sme Vás ihneď informovali, že objednávku preposielame českému partnerovi, nakoľko do ČR objednávky neodosielame. Český partner Vám po naskladnení objednávku expedoval. V objednávke ste mala len jeden jediný produkt, dôkaz Vám preposielame do súkromnej správy. Naozaj nás mrzí, že sme nedorozumením dostali zlé ohodnotenie. Je pre nás prioritou spokojnosť zákazníka.

• Ako darcek ,som nedostala to, co som si vybrala. Neprisla my ziadna sprava o tom,ze tento tovar bol vypredany alebo je nedostupny...

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ale nakoľko sa jedná o darček zdarma a bol vypredaný, nechceli sme, aby ste o darček prišla, nahradili sme ho darčekom, ktorý bol skladom.
    Je nám veľmi ľúto, že s darčekom nie ste spokojná. Kľudne nám ho môžte vrátiť a počkať na darček zdarma, ktorý ste si zvolili.
    Dúfame, že s tovarom, ktorý ste si zakúpili, ste spokojná.

• Prisiel mi tovar ktory som si neobjednal.

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, preverovali sme Vašu objednávku. Tovar, ktorý ste mal v objednávke, bol určite odoslaný. Zákazník má právo v lehote 14 dní vrátiť tovar. Zatiaľ ste nás nekontaktoval. Našou prioritou je, aby bol zákazník spokojný.

• Predávajú šmejdy

nekupujte veci ktoré sa nedajú použiť

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, preverovali sme Vašu objednávku. Objednal ste si veľmi predajný tovar, ktorý je medzi zákazníkmi mimoriadne obľúbený. Mrzí nás, že Vy nie ste s tovarom spokojný. Každopádne, po prevzatí tovaru sa vždy môže zákazník rozhodnúť, či si tovar ponechá alebo vráti späť v lehote 14 dní. U nás nakupujete bez rizika a spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.

Neodporucam, som velmi sklamana

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, chápeme Vaše sklamanie a ešte raz sa ospravedlňujeme. Napriek našej snahe, aby bol zákazník 100% spokojný sa, sa môžu vyskytnúť problémy s kuriérom prepravnej spoločnosti, ktoré nevieme ovplyvniť.

• Tovar nebol doručený do 24 hodín, objednaný pondelok večer a doručený piatok

Obchod veľmi dobrý, super ceny a dodanie tovaru do 24 hod je zavádzajúce

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, p. Patrik, preverovali sme Vašu objednávku. Na stránke máme uvedené "expedovanie do 24 hodín", čo znamená, že objednávku odošleme. Tovar ste objednával 22.03.2017 03:30:33, objednávka bola odoslaná 22.03.2017 11:59:40.
    Rozhodujúce pre doručenie zásielky je zvolený spôsob dopravy.
    Všetky zásielky sú zasielané doporučene cez službu NEDORUČOVAŤ - Slovenskej pošty (3 až 5 dní) alebo GEIS (1-2 dní), čo máme uvedené aj na stránke. Mrzí nás, ak ste zostal sklamaný, a však, robíme všetko preto, aby bol zákazník spokojný a z našej strany nedošlo k pochybeniu.

• Pri prvej zásielke nebolo v balení všetko čo bolo deklarované, v druhej zásielke boli pribalené nesprávne batérie

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie a zároveň sa dodatočne ospravedlňujeme. V takýchto prípadoch nás treba ihneď kontaktovať. Akýkoľvek problém sa vždy snažíme vyriešiť čo najskôr a v prospech zákazníka. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

zo strany obchodu bolo vsetko v poriadku a bol som spokojny, ale na stranke ubezpečujete klientov otom ako diskretne bude zasielka doručena v KRABICI s niakym darčekom.

tovar som si dal doručiť cez prepravnú spoločnosť Geis. zasielka prisla PREBALENA v ochrannej obalke prelepena nálepkou Geis.
    Kedže bola zasielka prebalená, neviem či som dostal od Vás nejaký darček lebo okrem objednaného tovaru mi nič viac neprišlo.

Myslím že toto dosť dokáže odradiť Vašich klientov ktorý si objednávajú prvý krát.

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že máte takúto negatívnu skúsenosť s našim e-shopom. Každopádne, všetky zásielky odosielame vo veľmi diskrétnom balení, o čom Vás môžu presvedčiť aj pozitívne ohlasy našich zákazníkov. Tu ide o znehodnotenie balíka prepravcom, o čom mal byť vykonaný záznam pri preberaní balíka.

• Obrázok ponúkaného tovaru nieje totožný z dorucenin tovararom ,rozmer tovaru zavádzajúcizakaznika

Radšej komunikácia telefonická ohľadom kvality tovaru

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie. Každopádne sme preverili Vašu objednávku a taktiež tovar priamo s popisom na stránke. Nenašli sme žiadnu zavádzajúcu informáciu. Ak Vám prišiel nejaký nesprávny tovar, prosím, kontaktujte nás na [email protected]. Taktiež, ak Vám tovar po prevzatí vizuálne nevyhovuje, máte možnosť tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia. Podmienky vrátenia tovaru nájdete na našej stránke.

• obyednal som si masturbator v tvare pice a poslasli ste my v tvare kvetinky tak tam mate bordel dakujem mozem to volakomu dat ked to mala byt pica

aby nenakupovaly u vas ale v CZ

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, p. Miloš, Vami objednaný tovar sa predáva v dvoch prevedeniach. Samozrejme, ak sa Vám nepáči "tvar vstupu" do masturbátora, stačí nás kontaktovať, tovar zameníme.

Poškodeny a nekvalitny tovar. Nikdy viac.

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, mrzí nás, že ste nebol s tovarom spokojný. Tovar preposielame priamo od dodávateľa. Z hygienických dôvodov tovar u nás nerozbaľujeme, preposielame priamo zákazníkom. A však, práve pre prípad, že sa stane, že je tovar poškodený, alebo Vám nevyhovuje, je tu lehota 14 dní, v ktorej sa dá tovar vrátiť. Stačí nás kontaktovať, problém ihneď vyriešime k Vašej spokojnosti.

Objednal som si španielske mušky a samozrejme to bol fake ako som aj čakal. Inak kondómy v pohode .

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, španielske mušky sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené a zákazníci si ich aj opakovane objednávajú. Predávame len originálne produkty. Mrzí nás, ak ste nebol spokojný, a však, účinok kvapiek ovplyvňujú aj ďalšie faktory. Napr. psychická pohoda

• rychlost
    • nakvalitny tovar

pradavajuci v poriadku, no tovar nekvalitny

Reakcia obchodu FLAGRANTI

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu pripomienku, ktorú sme preposlali priamo dodávateľovi. Každopádne, ak ste s tovarom po prevzatí nebol spokojný, mal ste možnosť tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia. Taktiež, ak výrobok po pár použitiach vykazuje vadu, jeho funkcie nezodpovedajú popisu výrobcu, môžte tovar reklamovať.