• rýchle vybavenie objednávky, spokojnosť

• Ok
    • Len vyhody

O.k.

Dobrá cena, rýchla dodávka bez problémov.

• vrelo odporúčam.

• bezproblémová komunikácia
    • najlepšia cena kupovaného produktu
    • servis u klienta
    • 3.ročná záruka

Po prvý krát som kupovala cyklotrenažér - "domáci" spinningový bicykel. Chcela som naozaj niečo kvalitné, aby to čo najviac pripomínalo profi jazdu, potrebovala som aj nejakú tú radu. Volala som do Fitshopu viackrát, vždy boli ochotní mi poradiť, dokonca počkali s odoslaním tovaru, kým som si ten model neodskúšala. Napokon bol doručený podľa dohody. Dokonca som po zmontovaní bicykla, riešila malú závadu na riadidlách, ktorú hneď odkomunikovali so servisným strediskom na túto značku. Prišli, vymenili, ešte mi aj podoťahovali pedále :). Bola to moja prvá skúsenosť s týmto eshopom, a aj keď som v recenziách našla pár nespokojných zákazníkov, ja mmám len dobrú skúsenosť a len odporučiť.

• Vzájomná konzultácia o technických veciach elektrobicykla pred vystavením objednávky bola výborná. Z dôvodu, že tovar zatiaľ nedorazil, nemôžem hodnotiť predmetný obchod. Tiež ma zaujíma kedy mi doručíte uvedený elektrobicykel.

Prajem pekný deň
    Ladislav MAREK

Spokojnosť

• velmi rychle dodanie tovaru
    • skvela komunikacia obchodu
    • dobra cena
    • ziadne nie su

Velmi rychle dodanie tovaru. Stvrtok neskoro vecer spravena objednavka a v pondelok uz bol tovar doruceny.
    Tovar kvalitny - nakolko s nim uz mam skusenost a za dobru cenu.

• Super komunikácia, výhodné ceny

• štandard

• Rýchosť vybavenia, ochotný personál

Odporúčam, aj keď tovar je zatiaľ nevybalený, neodskúšaný nakoľko to bude darček k 50-ke.

maximálna spokojnosť, môžem len odporučiť, objednávam od Vás často a som veľmi spokojná.

• balík prišiel v poriadku
    • do 3 dní
    • som spokojná s obchodom

4 brzdove platnicky som dostal vo velkej krabici. Bola by stacila hruba obalka alebo baliaci papier.

super rýchle doručenie, jednoduchý nákup

všetko v poriadku

• Funguje podľa očakávania

• Objednal som 2 ks spacaky Husky ANAPURNA -28. Mali byť teplotné limity -28 /-18/-12 dodané boli -28/ -10/ -4.