Rýchle doručenie , o všetko má informovali som spokojná

• Super obchod..

• Všetko SUPER, pri vzniknutom probléme to rýchlo vyriešili , len odporúčam.

žiadna

Z mojej strany spokojnosť. Tovar bol doručený v sľúbenej lehote. Ceny výhodné. Určite nakúpim opakovane

• Prvý deň objednávka,druhý informácia o doručení a tretí na obed doručený na adresu kurierom.Tovar nepoškodený.Maximalne spokojný a doporučujem využiť tento obchod.
    • Rychlosť doručenia ,kvalita výrobku.
    • Žiadna.

• Dobra komunikacia rychle dodamid

• Promptnost

Rýchle naskladnenie na osobný odber

neuveritelne prontný

• dobrý výber, rozumné ceny, rýchle dodanie tovaru, dobrá spätná väzba

• Po 5 dnoch mi napisali, ze nastala chyba, ze moj tovar nemaju a ja som tak prisiel o produkt aj na inej stranke, kde ho predtym este mali za zlavnenu cenu... V tomto obchode uz nenakupujem

Reakcia obchodu Fitshop.sk

ďakujeme za Vašu objednávku a veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Informáciu o nedostupnosti produktu sme Vám zaslali do 24 hodín od objednania tovaru, bohužiaľ tento email Vám nebol doručený (pravdepodobne skončil v SPAME). Keďže sme od Vás nemali k tomuto emailu žiadnu odpoveď, tak sme Vás opätovne informovali o nedostupnosti s dostupnou alternatívou vo zvýhodnenej cene pre Vás. Tento email Vám už bol doručený, ale nemali ste už záujem o iný produkt.
    Veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie a radi by sme Vám túto situáciu v budúcnosti radi vynahradili.

Rýchle vybavenie a doručenie

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Dlhá dodacia doba.

Reakcia obchodu Fitshop.sk

Vážený pán Milan Bičár,
    objednali ste si u nás elektrobicykel, ktorý Vám dodáme zmontovaný a nastavený, teda pripravený na používanie. Dodanie musíme realizovať našim vlastným rozvozom a teda dodacia lehota je trochu dlhšia. Zároveň sme tu mali minulý týždeň sviatok.
    Pokiaľ si neželáte skompletizovanie elektrobicykla, tak Vám ho dodáme obratom špedičnou službou a kuriér Vám do 24 hodín vyloží na dodacej adrese Vašu objednávku.
    Je potrebné sa však rozhodnúť či chcete dodať objednávku obratom (dodanie do 24 hodín) alebo skompletizovaný našim rozvozom. Prípadne môžeme objednávku stornovať a zakúpite si tovar inde, kde Vám ho dodajú obratom a ešte aj zmontovaný.
    Ak máte akékoľvek otázky môžete nás kontaktovať 24/7 emailom, telefonicky, chatom. Takisto ste nás mohli kontaktovať predtým než ste sa rozhodli náš obchod neodporúčať.

• Vybavené rýchlo a tovar je cenovo prístupný.

som spokojná z produktom i cenou,len som chcela doručiť inak ako kurierom 123 a som to napísala.

Spokojnosť

Výhoda dobrý výber tovaru

výborná komunikácia a rýchle jednanie

• Komunikacia vynikajuca, dodanie tovaru este skor nez bola pociatocna doba dodania