• Je to dosť práškové.
    • Aj pri dvojitej dávke som bol jak lemra :-) akoby 48h nespal.
    • Bez účinkov, vôbec ma to neprebralo. Viac to nekúpim !!!

Nekupujte to, radšej zainvestujte trošku viac a kúpte kvalitnejšie.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobrý deň Kristián, ďakujeme za reakciu.
    Stacker2 Inferno je kvalitná a silná predtréningovka, ktorú nemusíte dávkovať dvojnásobné množstvo, práve dvojitá dávka spôsobí, že má opačný efekt. Len kofeínu ste si dali naraz 650mg (10 káv), čo neodporúčame. Veríme, že pri odporúčanom užívaní pocítite ten správny účinok.
    Dajte nám potom vedieť ([email protected]).

www.fitplus.sk, [email protected]

Nevyhodou je ze Vam poslu iny pripravok ako ste si objednali bez toho aby Vam to dali vediet ...

Doteraz som nedostal potvrdzujúci mail o tom, či si môžem výrobok vyzdvihnúť.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu.
    Kontrolujte prosím aj priečinok Spam, prípadne aj iný e-mail. Zadali ste aktívny e-mail? Prípadne nám napíšte na info(@)fitplus.sk číslo objednávky aby sme to preverili.

www.fitplus.sk, [email protected]

Tovar mi bol doruceny v neporusenej krabici a jeden z proteinov bol roztrhnuty a vysypany v krabici!To ma naozaj (potesilo).Chyba odmerka.Dakuje Fit Plus.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu.
    Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Proteín sa musel poškodit pri preprave nevhodnou manipuláciou, nakoľko som overoval to, v akom stave bol odoslaný. Čo sa týka odmerky, tú do svojich proteínov žiaľ nepridávajú. Ako kompenzáciu sme Vám odoslali voucher na zľavu na ďalší nákup, a taktiež Vám k objednávke pribalíme odmerku navyše.
    Verím, že nám dáte ešte šancu a do budúcna to bude bez nedostatkov. :)
    Prajeme pekný deň.

www.fitplus.sk, [email protected]

Tak takto sa biznis nerobí

Dobry den,

Dakujeme za reakciu. Radi by sme sa dozvedeli viac. Napíšte nám prosím na info(@)fitplus.sk.

/Od kolegov z predajne v Nitre máme informaciu, ze vas kontaktovali, a ze ste dostali sms aj mailove oznamenie o zasielke + informaciu o zmene balenia (z vyroby), pricom ste potvrdili, ze si tovar prevezmete. Aktualne mate objednavku nevyzdvihnutu./

• nevybavenie objednavky

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den Zuzana, aj napriek zapornemu hodnoteniu dakujeme za reakciu. Mrzi nas ze nas obchod neodporucate. Nakolko sa jednalo a mikinu, ktora bola v akcii, velkost sa rychlo minula a preto nebolo mozne vam ju dodat. Z toho dovodu bola vasa objednavka stornovana. Samozrejme vzniknuta situacia nas mrzi a verime ze si vyberiete z nasej sirokej ponuky iny tovar.

www.fitplus.sk , [email protected]

Tovar som si objednala, za dva dni mi mal byt doručený, ale za 3 dni mi došiel mail ze tovar nemajú a musia ho objednať ( neviem preco ho teda ponúkajú) a mam čakať 4 pracovne dni a bude mi to doručené. Na 4. pracovný den uz som písala mail do spoločnosti, ze kedy mi bude objednávka doručená ked uz prešla čakacia doba - odpoved bola, ze kludne mi môžu vrátiť peniaze mam poslať číslo úctu , lebo oni nemajú to maslo co som si objednala. To ma dosť nahnevalo, tak čakám vyše týždňa namiesto 2 dni a nakoniec mi povedia toto ? Namiesto toho aby neponúkali produkt kt nemajú a s ktorým počítate, alebo aby rozdelili objednávku ( objednavala som toho viac ) . Bola som zaskočená.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den Dejana, je nam luto, ze ste namli dobru skusenost s nakupom v nasom eshope www.fitplus.sk. Tovar ktory ponukame k dispozicii samozrejme je. Avsak vo vasom pripade sa jednalo o tovar ktory bol k dispozicii iba na nasich predajniach a nie na centralnom sklade. Z toho dovodu Vam bol poslany email, ze tovar pre vas zabezpecujeme a dostupny na hlavnom sklade bude o 4 dni.

Samozrejme cela komunikacia nas mrzi a verime ze vas tato skusenost neodradi od nakupovania na internete.

Budeme radi ak sa nam ozvete na email nizsie preberieme celu vec osobne.

8 predajní / e-shop
    www.fitplus.sk , [email protected]

• Dobre reklamacne oddelenie, ustretovi servisni technici.
    • Ako niekto dokaze za 1150,- EUR zaslat tovar evidentne pouzivany, poskodeny, nekompletny a s nefungujucim monitorom?!?!?

Tym, com mi bolo zaslane, si obchodnik urobil hanbu.
    Napravil to ustretovy pristup technikov a rychle vyriesenie reklamacie
    Bol mi obratom dodany novy tovar.
    Vaham, ci odporucat tento obchod ostatnym.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den Marek, dakujeme za reakciu aj ked nas samozrejme mrzi ze nas neodporucate, napriek tomu, ze ste vedeli o vystavenom poslednom kuse tohto zariadenia. Hneď ako ste sa ozvali, ze vam bolo prepravcom dorucene poskodene zariadenie sme vam toto vymenili za uplne novy kus. V kazdom pripade verime, ze v buducnosti opat budete nakupovat fitness zariadenia na www.fitplus.sk alebo v nasich predajniach FIT PLUS.

8 predajní / e-shop

• rychlost
    • dodali mi nieco co som si nebjednal, v nizsej cene, ako som platil.

nic moc

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den Peter, dakujeme za reakciu, ktora nas samozrejme mrzi. Kolegyna ktora vybavovala vasu objednavku spravila pri mnozstve objednavok chybu a omylom vam poslala iny tovar ako ste si objednali. Samozrejme hned v ten den vam telefonovala a dohodla sa s vami ze vam posle ziadany tovar na druhy den, co sa aj udialo. Tovar ktory ste objednali ste tak mali na druhy den u vas. Mrzi nas preto, ze aj napriek ustretovosti a rychlej komunikacii z nasej strany ste nam udelili takuto znamku a neodporucili ste nas obchod. V kazdom pripade, budeme radi, ak nam date este sancu a budete nakupovat u nas.

• Netusim
    • Komunikacia

Tovar som objednal a zatial nedostal. Ziadna komunikacia z obchodu co sa deje alebo ako dlho to bude trvat. Hlavne, ze bol produkt na sklade ;)

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobrý deň Matthew, Ďakujeme za reakciu. Vzniknutá situácia nás samozrejme mrzí a berieme ju na sebe. V tomto prípade spravila chybu priamo predajňa v Trnave, kde ste si tovar nechali vyzdvihnúť. Oni Vás mali kontaktovať. V každom prípade, sa ospravedlňujeme a budeme Vás kontaktovať, pre doriešenie celej záležitosti.

www.fitplus.sk , [email protected]

tovar ktorý som si objednala a bol na sklade mi pri osobnom prebrati aj ked bolo napisane ze je tovar pripraveny zo 4roch veci som mala iba 2. vraj ostatne nieje, do dnesneho dna ma nikto nekontaktoval ci uz je tovar na sklade. na to ze nebyvam v meste osobneho odberu mi to prislo dost scestne informovat ma ze tovar je pripraveny so vsetkymi objednanymi polozkami a pritom nebol.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den Martina, to nas mrzi. Podla nasich informacii, ste zo 4 objednanych produktov mali k dispozicii 3 hneď ako ste prišli na predajnu este v ten isty den. Konopny protein ktory ste si objednali kolegovia v Kosiciach nemali k dispozicii, nakolko v tomto pripade nastala chyba na nasej strane. Po prevereni situacie sme uz podnikli napravu a v buducnosti by sa podobna situacia nemala opakovat. Na druhej strane Vam bola ponuknuta alternativa, ktoru ste aj zobrali a zaroven vam bolo prislubene, ze hned ako dany tovar pride na predajnu budu vas kontaktovat. Tovar zatial nemaju k dispozicii a preto vas kolegovia ani nekontaktovali. Mrzi nas preto Vasa reakcia napriek tomu, ze na predajni ste chapali vzniknutu situalciu a nekomunikovali ste dany problem priamo s veducim predajne. V kazdom pripade verime, ze nakup na www.fitplus.sk si este zopakujete a zachovate nam priazen.

www.fitplus.sk , [email protected]

• rýchlosť, zrejme kvalitu a dobré ceny
    • -krátka doba použiteľnosti výrobkov (polroka pred espiráciou) v mojom prípade

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den, dakujeme za reakciu. Trosku nerozumieme reakcii, kedze produkt ktory ste objednali by Vam nemal vydrzat dlhsie ako 1 mesiac. Takze podla nasho nazoru, je expiracia viac ako 6 mesiacov pri takomto produkte v viac ako postacujuca.

www.fitplus.sk , [email protected]

• Zlý predajcovia, ktorí absolútne nemajú prehľad v objednávkach. Namiesto objednaných 2ks mi dali iba jeden a museli mi dodatočne objednávať druhý kus. Keď som si prišla vyzdvihnúť tovar na predajnu, ani nevedeli, o aký typ produktu sa jedná a ani netušili, či som ho zaplatila vopred, alebo nie.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den Petra, Dakujeme za reakcu. Mrzi nas ze ste nam o tejto veci nepovedali v predajni. Ako sme boli nas informovali, tovar ste si prisli prevziat a bol pre Vas pripraveny. Kedze vsak bol problem s velkostou opasku, navrhli sme vam aby ste sa po druhy zastavili na druhy den. To ste aj urobili a pre tovar ste prisli. Ked sa Vas nas predavajuci opytal ci uz ste tovar uhradili povedali ste, ze ano a s usmevom ste predajnu aj s tovar opustili. Preto nas mrzi tato vasa reakcia. Budeme radi ak nam napisete na email [email protected] a popisete vase skusenosti s predavajucim v nasej predajni v Bratislave.

• internetová cena nebola nižšia oproti obchodu, objednávanie cez web bolo zbytočné,
    • bol problém platiť kartou

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den, mrzi nas vasa reakcia. Produkt ktory ste objednavali, teda Max Muscle Melatonin, 3mg, 90 tbl, nie je v inej cene v nasich obchodoch resp. na e-shope. Vela produktov vsak ma na internete vyhodnejsiu cenu. Ak nakupujete pravidelne v predajniach FIT PLUS, odporucame vam aby ste vyuzili moznost zakupit si FIT PLUS kartu, s ktorou oktrem pravidelnych akcii pre vas, ziskate aj specialne ceny na vsetky produkty, casto nizsie ako je tomu na internete. Problemy s platbou platobnou kartou preverime, avsak podla nasich dostupnych informacii problem pri platbe platobnou kartou nie je ziadny. Dakujeme za reakciu.

• Široký sortiment
    • Nízke ceny
    • Nesprávne a klamlivé popisy pri produktoch
    • Neochota riešiť problémy
    • Slabé balenie produktov
    • Neúplne odoslanie produktu (chýbajú časti)

Obchod mal na stránke uvedenú tyč na cvičenie o dĺžke 150 cm s ochranou tubou. Obdržal som tyč o dĺžke 120 cm v rozpadnutej papierovej krabici, z ktorej ešte pred prevzatím vypadla. Predajca sa vyhovoril na chybu personálu a ponúkol neurčitú zľavu, ktorú si môžem uplatniť pri ďalšom nákupe, ktorý sa už neuskutoční.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobry den Branislav, dakujeme za reakciu. Nasou snahou sa nieje na nieco vyhovarat. Hned po vasom upozorneni sme celu situaciu riesili a snazili sme sa vam navrhnut riesenie problemu a ponúkli sme vam percentualnu zlavu z nakupu u nas. V kazdom pripade nas vzniknuta situacia mrzi a v buducnosti sa jej budeme snazit vyvarovat.