Objednal som FIT loptu. Firma deklarovala nosnosť 500kg, no na krabici sa píše za max. 120kg.

Ahoj,

veľmi nás mrzí tvoja negatívna skúsenosť,

pri popise produktu sa vyskytla chyba, kde hmotnosť tovaru 500 gramov, bola mylne zadaná ako 500 kilogramov (a to nosnosť), nosnosť bola tiež uvedená v parametroch a to 120 kg.

Pokiaľ ti týmto vznikol závažný problém, kontaktuj nás pre vyriešenie tvojej konkrétnej požiadavky.

FIT PLUS
    To najlepšie zo sveta Fitness

Objednávku som robila pred cca mesiacom, tovar stále nemám. Kuriér mi vraj volal ( čo je možné, pretože mi blbol mobil), ale už dva týždne komunikujem s obchodom a stále nič.

Reakcia obchodu FIT PLUS

ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

Na druhý pracovný deň vám bola objednávka expedovaná (čo môžeme doložiť aj údajmi zo zvozu), kuriér sa pokúšal 3 x vás kontaktovať. Potom bežala lehota uskladnenia tovaru . 8.12 ste sa dohodli s našim call centrom na osobnom odbere v predajni, ale nedostavili ste sa. Ak chcete opäť zmeniť spôsob doručenia, prosím kontaktujte nás.

Budeme veľmi radi, keď objednávku vybavíme k vašej spokojnosti.

FIT PLUS
    To najlepšie zo sveta Fitness

• Prehladnost
    • Katastrofalna komunikacia

Ani po takmer mesiaci som nedostal kompletnu objednavku a ani vratenie penazi. Obchod som kontaktoval, ze sa mi ozvu a uz 2 tyzdne nic. Nemam ani tovar, ani penize

Jedna velka katastrofa!!!

Ahoj,
    mrzí nás tvoja negatívna skúsenosť. Radi by sme to odčinili, určite sa nám ozvi na eshop(@)fitplus.sk.

Tím FIT PLUS

Zásielka expedovaná až 10 dní po zaplatení. Infolinka 6x nezdvihne, potom nevie prezistiť. Tovar majú dobrý ale nabudúce radšej nakúpim z iného obchodu.

Ahoj Martin,

ďakujeme za recenziu, problém bol na strane našej komunikácie medzi api eshopu a kuriérskou spoločnosťou (neodišli dáta).

Problém sme odstránili a vylepšili proces. Veríme, že sa to v budúcnosti nezopakuje.

Navštív naše vymakané predajne:
    OC Bory Mall Bratislava * Showroom Bratislava * OC City Arena Trnava * OC Europa SC Banská Bystrica * OC Optima Košice

www.lifefitness.sk

tovar napriek tomu, že bol vedený na sklade, nemali, čo mi povedali po potvrdení mojej objednávky.

Ahoj,

ďakujeme za recenziu, mrzí nás, že to nedopadlo podľa tvojich očakávaní. Radi to napravíme pri najbližšej objednávke :)

www.lifefitness.sk

Zmente si kuriersku firmu.

Ahoj Jozef,
    rozumieme, že nespokojnosť s kuriérom sa prenáša na hodnotenie našej spoločnosti a veľmi nás tvoja skúsenosť mrzí.

Tvoja objednávka bola vybavená okamžite a expedovaná hneď nasledujúci deň.
    Čo nevieme ovplyvniť na našej strane, je ľudský faktor doručovateľov. Procesy neustále zlepšujeme.

Momentálne dokončujeme trackovací systém, ktorý bude dostupný v tvojom profile, takže všetky informácie budeš mať na jednom mieste, bez nutnosti hľadania.

Veríme, že v budúcnosti už nezažiješ podobnú skúsenosť.

www.lifefitness.sk

• dostal som iny tovar :)

ďakujeme za recenziu.

Je nám ľúto nedorozumenia na našej strane. Tvoje tyčinky ťa stále čakajú v našom showroome, tak ako si sa s našim pracovníkom na zákazníckej linke dohodol.

Veríme, že to vyriešime k Tvojej spokojnosti.

www.lifefitness.sk

• Dorazili iba 3 položky zo 4, všetko bolo zaplatené a zapísané v priloženej faktúre,aj ta chýbajúca položka.

Ahoj Jana,
    mrzí nás táto skúsenosť.
    Počas veľkého náporu náporu sa mohlo stať, že niektorý z našich pracovníkov urobil chybu a zabudol pribaliť položku do vášho balíka. Chýbajúcu položku vám okamžite dopošleme, naša kolegyňa vás bude kontaktovať.

IG: @fitplussk

Bez Slovenského návodu na pouužitie.

Ahoj Marián,
    ďakujeme za recenziu, mrzí nás, že neodporúčate náš obchod. Veríme, že so špičkovým produktom, ktorý ste zakúpili ste spokojný. Keď pozriete popis produktu na našom e-shope, po skrolovaní nájdete na spodku prílohu - súbor PDF na vytlačenie, je to manuál v slovenskom jazyku.

Pekný deň želáme a veľa tréningovej zábavy so zariadením.

• zavádzanie zákazníka

Neodporúčam, pretože zavádzajú zákazníka. Keď spravíte objednávku, za pár hodín vám príde potvrdzujúci mail, že objednávku odoslali, ALE v skutočnosti vám ju pošlú až na ĎALŠÍ DEŇ! Stalo sa mi to s nimi už dvakrát behom posledných dvoch týždňov.

Ahoj Lukáš,
    ďakujeme za recenziu, mrzí nás, že ste tak nespokojný s nákupom. Nakoľko ste objednali v piatok na obed, kuriér to dostal okolo 14-tej, až po odovzdaní na expedíciu vám ide potvrdzovacia správa, že bol tovar odoslaný. Pravdepodobne mali kuriéri toho toľko, že vám to doručili až v utorok a nie v pondelok. V poslednej dobe sa posilňuje ľudský faktor kuriérskych spoločností.
    No ani oni nie sú roboti a v poslednej dobe majú toho nad hlavy.

Napriek tomu veríme, že to k vašej spokojnosti dotiahneme.

• Reakcia obchodu FIT PLUS

Ahoj Martin,
    ďakujeme za recenziu, veľmi nás mrzí, že ste mali zlú skúsenosť, vaša objednávka bola expedovaná, no neprevzali ste ju do dnešného dňa. Môžete nás kontaktovať na [email protected].

IG: @fitplussk

• Zrusili ste mi objednavku poslali ste mi info ze mam poslat cislo uctu ktore som vam odposlala a do dnesneho dna nemam od vas peniaze na ucte

Ahoj Lenka,
    ďakujeme za recenziu, veľmi nás mrzí, že sme vám museli zrušiť objednávku, naraz však objednalo vašu položku viac zákazníkov a vo väčšom počte. Peniaze vám už museli doraziť na účet, boli vám zaslané 27.03.2020.

IG: @fitplussk

• Neodporucam, lebo ma spamujete po nakupe, ci som spokojny s nakupom. Ludia nenavidia nevyziadane emaily!!!

Reakcia obchodu FIT PLUS

Ďakujeme za recenziu. Každý e-mail obsahuje tlačidlo pre jednoduché odhlásenie sa z newslettera. Keď naň kliknete, už nebudete dostávať ďalšie e-maily. Mailing spojený so spokojnosťou s nákupom je od prevádzkovateľa porovnávača, v ktorom hodnotíte produkty a služby e-shopov.

IG: @fitplussk

Bohužiaľ už druhý krát som si objednala bcaa energy a prišli obyčajné bcaa x plode... samozrejme na faktúre aj na fotke úplne niečo iné ako v skutočnosti poslané... telefón na na reklamáciu nikto nedvíha, takžr možem kašlať klamárov... palec dole fitplus...

Dobrý deň Mirka.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Nedávno prebehli v sklade personálne zmeny, a noví pracovníci si zrejme poplietli dané produkty, keďže okrem nápisu ENERGY vyzerajú úplne rovnako. :(
    Radi by sme Vám to vymenili, čo je samozrejmosť, a samozrejme poskytli aj nejakú formu kompenzácie. Zajtra sa Vám ozveme, aby sme dohodli ako danú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Ešte raz sa ospravedlňujeme, a prajeme pekný zvyšok dňa.

FB: www.facebook.com/fitplussk/

Obijednal som červené a dostal som biele

Dobrý deň Lukas.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Dané bandáže žiaľ nemáme v systéme rozdelené farebne, a zatiaľ čo zvykli bývať červené, tak nám tentokrát dodali biele.
    Radi by sme Vám danú situáciu vykompenzovali, a dnes Vám odošleme zľavový voucher na čokoľvek.

• velmi som sklamany!!
    po prve:
    ani mi neozvali kde je alebo co je s tovarom
    tovar som vobec nedostal
    ziadna komunikacia
    pocuvajte vsetci ty ktory citate moj nazor
    vobec neodporucam taky obchod nikomu
    ja som s nimi skoncil

Dobrý deň pán Kovács.
    Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Overovali sme u kolegyne, ktorá ma na starosti objednávky z e-shopu, ako táto situácia nastala. Povedala, že Vám poslala faktúru, kde bol IBAN aj variabilný symbol tak, ako ste uviedli do poznámky v objednávke. Bohužiaľ od Vás odpoveď nedostala. Ak Vám e-mail neprišiel, tak sa mohlo stať, že Vám skončil v nevyžiadanej pošte.
    Ospravedlňujeme sa ešte raz, a budeme radi, ak nám dáte ešte šancu.

FB: www.facebook.com/fitplussk/

Tovar za takmer 3000 EUR ktorý mam potvrdený emailom že je k dispozícii na sklade som neobdržal ani po 2 týždňoch a nedostal som k tomu ani vysvetlenie

• Tovar bol OK
    • Boxovacie vrece bolo zabalene v jednej vrstve tenuckej folie ktora sa pri preprave cela dotrhala a vreco prislo cele dodrete. Asi predavajuci setril na obale.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Ahoj Albert, ďakujeme za reakciu.
    Sme radi, že ste boli s nákupom na www.fitplus.sk spokojní a tešíme sa na ďalšie nákupy u nás.
    Pre tovar ako sú vrecia a podobne odporúčame osobný odber, pretože nevidíme ako s tým narába prepravca, každý druh tovaru je zabalený podľa nariadenej normy o balení tovarov.
    FIT PLUS , Od r. ´93
    6 predajní / e-shop / 7 odberných miest
    Veľkoobchod / Maloobchod
    02/43 29 26 87
    www.fitplus.sk , [email protected]

Prešiel skoro týždeň od objednatia, kým som dostal tovar. Na alze, keď niečo objednám večer, tak na druhý deň ráno si to môžem vyzdvihnúť.

Reakcia obchodu FIT PLUS

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu.
    V objednávke ste zvolili osobný odber v predajni. Nakoľko mala predajňa váš objednaný tovar už vypredaný, zaobstarala vám ďalší. Čas naskladnenia bol 3 dni. Veríme, že vašu ďalšiu objednávku vybavíme do 24 hodín.
    FIT PLUS , Od r. ´93
    6 predajní / e-shop / 7 odberných miest