• Dlžka dodacej lehoty.

Tovar som objednal kde mi bolo oznamene ze ho dorucia v urcity datum a vzdy sa dodanie tovaru predlzuje.

Reakcia obchodu Family Sport

Niekedy sa stane, ze dorucnie sa natiahne az na 10-11 dni, ale ak je to sposobene prepravnou spolocnostou (ako v tomto pripade), tak s tym nedokazeme nic urobit.

• podvod

v živote tam nekúpiť

Reakcia obchodu Family Sport

Podvod je jedine toto Vase hodnotenie. Zrusil ste objednavku kvoli Vasej neochote zaplatit o 2 EURA vyssie postovne, ako ste mal v objednavke. Objednal ste si stan s celkovou hmotnostou cca 8-10 kg a bohuzial, tam sa uz plati vyssie postovne, ako mame na nasom eshope pre baliky do 5 kg.Takze toto je pravy dovod Vasho zrusenia objednavky a nie to, ze by sme my nejakym sposobom klamali nasich zakaznikov!

Tenisky mi prišli o číslo väčšie, ake som chcel.
    Objednával som si ich kuriérom do firmy (predpokladal som dva tri dni na dorucenie) avšak po zaplatení mi bolo oznámené ze ich expedujeme až o týždeň. Tak som sa v obchode dohodol, aby mi ich zaslali na inú adresu, keďže som naplánoval byt v tom čase v práci. Oni aj ked zmenu adresy akceptovali, tak ich zaslali na tu pôvodnú - do firmy.

Reakcia obchodu Family Sport

Objednal ste si od nas velkost tenisiek uk12 a tie sme Vam aj poslali. Pri kazdom tovare mame napisanu dodaciu dobu 8-11 dni, tak netusime, preco ste ocakaval tovar uz do 3 dni? Co sa tyka tej zmeny adresy, tam sme chybu urobili my a za to sa Vam ospravedlnujeme - kazdopadne to bolo dorucenie vramci 1 mesta a kurier Vam Vas tovar nakoniec dorucil.

• Nízka cena
    • Neinformovali ma vôbec v akom stave sa nachádza mnou objednaný tovar. Vnímam to ako neúctu a oklamanie zákazníka!

Tovar mi bol doručený v poškodenom stave - obal bol otvorený roztrhaný! Plavecké okuliare sú veľmi náchylné na poškriabanie a bohužiaľ moje poškriabané boli vo vnútri okuláru. O zaprášenosti celúch okuliarov ani nehovoriť! Ak by ste chceli produkt ako darek určite neodporúčam. Ak cchete tovar pre vlastnú spotrebu, nereprezentatívny a v poškodenom obale nehovoriac o zašpinenom hlavnom produkte, tak odporúčam.

Reakcia obchodu Family Sport

Ak bol tovar otvoreny a roztrahany, preco ste nam neposlal ziadne fotky do emailu (to je standardny postup ak sa take nieco stane)? A ak ste aj tovar v takomto stave obdrzal, tak to urcite nebola nasa chyba, kedze v takomto stave by nam kurierska firma GLS balik odmietla prevziat! Takze ten obal sa musel poskodit pri preprave.
    Co sa tyka informacie ohladom stavu objednavky: objednavku sme Vam potvrdili (emailom) este v ten isty den, ked sme ju od Vas obdrzali a samozrejme sme Vam tam napisali aj termin dodania (do 21.1.2016). Nasledne po odoslani tovaru 20.1.2016 sme Vam znovu napisali email o expedicii Vasej objednavky. Takze celkovo vobec nechapeme Vase hodnotenie.

• neprišiel tovar vo veľkosti akú som objednala,
    • zlá komunikácia s majiteľom,
    • výhovorky na zamestnancov

obchod neodporúčam

Reakcia obchodu Family Sport

Neviem aky ste mala problem pri komunikacii so mnou. Objednavku sme Vam potvrdili, nasledne sme Vam oznamili odoslanie tovaru. Po obdrzani tovaru ste nam zatelefonovala a povedal som Vam, ze Vas tovar som osobne nekontroloval, kedze mame 2 zamestnankyne a nie kazdy tovar kontrolujem osobne. V com ste mala problem pri komunikacii so mnou skutocne netusim. Povedal som Vam, ze ak Vam velkost obuvi nesedi, mozete nam ju vratit naspet a bud Vam ich vymenime za inu velkost, alebo Vam vratime peniaze na Vas ucet. Takze skutocne netusim, v com ste videli problem?

• Stránka

Kupujte radšej v centrách :)

Reakcia obchodu Family Sport

Vasu objednavku sme museli stornovat, kedze produkt, ktory ste si od nas objednala sa medzicasom vypredal a nedokazali sme Vam ho preto dodat.
    Samozrejme sme Vas o tom informovali emailom hned ako sa produkt vypredal (asi 8h potom, ako sme obdrzali Vasu objednavku). Vy ste sa nam uz potom viac neozvala.

• Jedine to, že je to internetový obchod, teda pohoda z domova.Nič viac.
    • Nie sú presné veľkosti obuvi, pri objednávke bola zadaná veľkosť 10 (44) a prišli 44,5...vraj to je 10 a nie príliš pohodlná obuv - príliš tvrdá...ale to je asi každého názor.

Komunikácia v poriadku,rýchla. A či sa mi vráti suma za tovar, ktorý vraciam, ešte neviem, dnes som ho vrátila. Tovar (obuv) má zvláštne veľkosti.

Reakcia obchodu Family Sport

Dodali sme Vam presne velkost obuvi, ktoru ste si od nas objednala (mimochodom je to velkost 44 a nie 44.5 ako pisete) + v termine ktory sme Vam napisali...to ze Vam tato obuv nesadla nie je nasa chyba a ze kvoli tomuto neodporucate nas eshop svedci len o Vasom charaktere a nie o slabinach nasho eshopu...peniaze za tovar Vam samozrejme vratime v plnej vyske

• Ziadna
    • Su to prekupnici, kufor dosiel poskodeny, spatne zosity, evidentne tretotriedny tovar kotory nikde v EU nechcu. Vracat ho nebudem, nemam chut sa s nimi dohadovat

Vid hore

Dobry den,
    je velmi jednoduche niekoho obvinit z nekaleho konania a pritom ste nam vopred ani nezavolal, ani neposlal nijake fotky, kde by sme mohli vidiet to poskodenie o ktorom pisete vo svojej reakcii. My sme Vase kufre pred odoslanim skontrolovali a az potom sme Vam ich odoslali. Takze Vasu reakciu berieme ako nepravdivu a tendencnu! Poskodeny tovar nasim zakaznikom nikdy neposielame!

• - dlhá dodacia doba
    • - komunikácia zo strany obchodu nulová

Reakcia obchodu Family Sport

Vas balik sme Vam odoslali uz v stredu minuly tyzden (po 8 dnoch od objednania) - BOHUZIAL, dala ste si Vas balik poslat Slovenskou Postou a za kvalitu ich dorucovania nasa firma nemoze...Slovenska Posta je nespolahlivy prepravca a to sa potvrdilo aj vo Vasom pripade...poslali sme Vam 2 emaily (o potvrdeni objednavky a potm aj o odoslani Vasho tovaru)

• ani neviem
    • ma na stranke tovar, ktorý už ma vypredany

neodporucam, nemá aktualizovany tovar

dobry den,
    nas eshop sa aktualizuje kazdych 12 hodin. Bohuzial, niekedy sa stane, ze tovar ktory je na nasom eshope sa uz medzicasom vypredal a nedokazeme ho zakaznikovi dodat. Toto sa stalo aj pri Vasej objednavke a obratom sme Vas o tom informovali. Sme si isti, ze ten tovar, ktory ste si od nas objednala Vam uz nedokazal dodat nijaky iny eshop....

• cena produktu
    • dodacia doba

Dlhá doba doručenia;
    Neskoro poslané info o dlhšej dobe doručenia

dobry den,
    co sa tyka dorucenia Vasho produktu, tak mate pravdu, ze prislo k casovemu sklzu pri dodani tovaru. Informovali sme Vas na 5.den od prijatia Vasej objednavky, kedze az vtedy sme sa dozvedeli, ze dodanie tovaru bude mierne meskat.

• Objednala som veľkosť súpravy XXXL,po telefonickom dohovore som chcela zmeniť veľkosť na XXL,písala som aj mail a napriek tomu mi bola poslaná XXXL súprava ,niet čo dodať bola som maximálne vytočená.Nemám chuť to už ani vrátiť,bude to dlho trvať.Maximálne som bola vytočená.S pozdravom Koričová

dobry den,
    ak ste dostala inu velkost ako ste si objednala, tak to nas mrzi. Kazdopadne velkost XXL mame aj v nasej predajni (nasa zamestnankyna zrejme urobila chybu a poslala Vam velkost 3XL namiesto XXL)...mala by ste ju u Vas doma do 3 dni

• Ak nemáte tovar na sklade, tak ho stiahnite zo stránky

Reakcia obchodu Family Sport

Kvoli malym technickym problemom na nasom eshope (ktore boli vyriesene v priebehu niekolkych hodin) sa na nas eshop dostali aj starsie (uz vypredane) produkty. Tieto produkty boli z nasho eshopu odstranene v priebehu 4 hodin od vzniku tohoto problemu. Snazili sme sa Vam to vysvetlit emailom - bohuzial, aj na zaklade Vasej rekacie, NEUSPESNE.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• - Popis na web stránke kvalita/zloženie tovaru nie je vždy totožný so skutočnosťou.
    • - Čiže objednaný môže mať úplne iné zloženie ako uvádza web. Obchodník tvrdil, že to nie je schopný zabezpečiť. Ale vy neviete, čo presne kupujete. Riatite sa len podľa informácií ktoré obchodník uvádza.
    • Pri reklamovaní a cene 3,90 E za poštu sa cena výrobku navýši. Mňa to odradilo od reklamácie tovaru.

Stránka ma oslovila značkovým tovarom a cenou. Nevýhoda, že tovar nie je skladom..

Avšak okrem dlhej doby dodania, na ktoré obchodník výrazne upozorňuje, neupozorní Vás, že tovar nmôže mať iné zloženie. Napr. miesto 100% bavlny je 60% bavlna a 40% polyester. Mne sa to stalo. Reklamáciu som ani neriešila, cena poštovného 3,90E x2 by prevýšila cenu tovaru.

Popis tovaru na web stránke by mal byť čo najúplnejší a PRAVDIVÝ. Zákazník nemá možnosť si na tovar siahnuť predtým ako ho zaplatí.

Reakcia obchodu Family Sport

Poslali sme Vam email s nasledujucim znenim:

Dobry vecer,
    aj ja musim priznat, ze som prekvapeny, ze v popise tohoto produktu je napisane zlozenie 100% bavlna (Slazenger tricka totiz nie su 100% bavlna)...ono je to vsak sposobene tym, ze nas eshop berie automaticky informacie o produktoch z eshopu nasho dodavatela a nie je v nasich silach kontrolovat spravnost popisu kazdeho produktu (je ich viac ako 30.000)...upozornime nasho dodavatela na tuto chybu a poziadame ich o napravu/opravu popisu tohoto produktu...
    Odpiste nam, ako ste sa rozhodli a ci si tie tricka nechate aj tak???
    Dakujeme za odpoved

Navyse cena postovneho za poslanie daneho tricka naspet k nam by bola len 2 EURA a nie 3,90 EUR ako ste napisala Vy...a toto postovne by platila nasa firma

Pri kazdom tovare mame napisanu dodaciu lehotu 8-11 dni a v tejto lehote sme dorucili aj Vas tovar

• Dodacia doba

Reakcia obchodu Family Sport

V poslednych 10 dnoch boli 2 sviatky (Velka Noc a 1.Maj + vikendove dni Sobota + Nedela) a vtedy ziadna prepravna spolocnost tovar nedorucuje.....aj preto sa dodanie mierne predlzilo (Vas tovar sme Vam odoslali vcera 30.4.) + o tomto zdrzani sme Vas vopred informovali emailom este 28.4.2014

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

Tovar som objednal 11. 01. 2014, objednávku mi potvrdili. A to bolo asi všetko. Nič nedošlo, nikto sa neozval. Cez internetové obchody nakupujem často, ale s takýmto e-shopom som sa doposiaľ ešte nestretol. Z môjho pohľadu určite neodporúčam.

Dobry den,
    objednavku sme Vam nepotvrdili (urcite ste dostal len automaticku odpoved nasho systemu o zaevidovani Vasej objednavky, ktora pride kazdemu zakaznikovi). Nasledne sme Vam odpisali, ze tovar, ktory ste si objednal Vam nevieme dodat, kedze nas system urobil chybu a priradil zly obrazok k danemu kodu tovaru - cize tento tovar mal absolutne nespravnu cenu. Odpoved od Vs sme uz ale nedostali a povazovali sme teda tuto Vasu objednavku za stornovanu. Ak ste nas email z nejakeho dovodu nedostal, to sme nemali odkial vediet. Ziadny dalsi email ani sms sme uz od Vas potom nedostali.

3 tyzdne to trvalo nez mi tovar prisiel dokonca bol nespravny!

Reakcia obchodu Family Sport

Vy ste si nas asi pomylil s nejakou inou firmou??? Tovar ste si objednal 9.12. a 19.12. ste ho od nas obdrzal. Urcite ste od nas dostal tovar, ktory ste si objednal - inak by ste ho reklamoval a ziaden email s reklamaciou sme od Vas nedostali. Celkovo tejto Vasej recenzii nerozumieme.