• osobný prístup, ústretový personál/kamenná predajňa v Prievidzi/
    • má v ponuke v e-shope tovar, ktorý nemôže zabezpečiť

Doteraz som bola celkom spokojná, len ma prekvapilo, že ponúkajú tovar, ktorý nedokáže dodať/konkrétne strojček Philips/, ale v e-shope ho stále ponúkajú za výhodnú cenu!!!!!

• maju kamennu predajnu
    • tovar na stranke predavaju,ked som objednal,ziadna komunikacia,tovar samozrejme nemali a ani sa neracili mi dat vediet,ze ho nemaju a po 10 dnoch mi poslu blbu anketu,ze ako somn spokojny s tovarom,ktory som ani nekupil,pretoze ho nemaju

predtym sa toto este nestalo a zatial som bol spokojny s tym co som tam kupil,ale teraz ma sklamali,ked si tam nieco objednate na ich stranke tak pre istotu este zavolajte ci ten tovar maju

• Objednal som tovar uvedený že na sklade na osobný odber. V obchode o ničom nevedeli, ani tovar nemali na sklade.

Uplne nepoužitelný obchod!

• Nemožné objednať dodanie cez kuriérsku službu. Tovar sa dá objednať len do predajne a následne osobne vyzdvihnúť.

Tovar som objednal s následným osobným odberom v predajni. Potvrdenie o prijatí objednávky mi došlo obratom s tým, že o ďalšom stave objednávky budem informovaný mailom. Keď sa ani po šiestich dňoch nič nedialo, zavolal som do predajne, kde mal byť tovar doručený, no oni mi povedali, že o objednávke sa dozvedia až keď im tovar príde na predajňu a následne ma budú kontaktovať, že je to bežný postup. Tak som skúšal hľadať kontakt na centrálu v Bratislave, ale čuduj sa svete, žiaden telefonický kontakt tam uvedený nebol, iba kamenná adresa a skontaktovať sa s nimi bolo možné len cez mail pomocou ich web stránky. Keď sa ani na siedmi deň nikto neozval, tak som im na ten kontaktný formulár napísal, že objednávku ruším, no a teraz je už dvanásty deň od objednávky a stále žiadna odpoveď. Ani potvrdenie zrušenia ani nič.
    Mimochodom, objednával som televízor, ktorý mali mať podľa web stránky na sklade.
    Tomuto obchodu sa radšej v budúcnosti zďaleka vyhnem.

• Dobre ceny a dostupnos pre osobny odber
    • Ziadna komunikacia o stave objednavky

nikdy viac

• komunikacia
    • V najblizsom obchode, kde som si tovar mala prevziat, tovar ani neemali a o objednavke nevedeli. Kupila som inu, lebo som ju nutne potrebovala.

Zla komunikacia.