• Skúsenosti mám úžasné. Vždy mi dobre poradili, ako pred 15 rokmi keď som kupovala odšťavovač, tak aj teraz pri výbere vhodného mixéru.

Som maximálne spokojná čo sa týka odborných rád pri výbere, s trpezlivosťou a ochotou predávajúcich.
    Mixér máme zatiaľ krátko ale aj za tú krátku chvíľu sme stihli kadečo na ňom pomixovať. S mixérom som viac než spokojná, som nadšená z neho. Jedným poriadnym kvalitným mixérom nahrádzam viaceré čiastkové ako mlynček na mak, orechy, mäso, kávu, šejker) - toto všetko a omnoho viac mi zabezpečuje môj nový mixér Vitamix Explorian E310.
    Je to môj kuchynský miláčik a hneď za ním už 15 rokov bezchybne fungujúci odšťavovač z tohto obchodu - Omega 8004.
    Za mňa TOP produkty!

celkova spokojnost, rychle dodanie a pan na zakaznickej podpore mi super pooradil a pomohol s vyberom nahradneho dielu k nasmu odstavovacu

• OK

• Super komunikácia
    • Rýchle vybavenie objednávok

- žiadne

Rychla reakcia, tovar na sklade, dorucenie podla prislubu.

Ochota, slušnosť,promtnosť

veľmi rýchle vybavenie k mojej úplnej spokojnosti

• darček ku nákupu, super hodnotná kniha

Tento nákup vám zmeni život :)

veľmi ochotný personál, všetko vysvetlili, názorne ukázali, a som nesmierne rada že som našla túto firmu, odteraz všetko odšťavujem, čo sa dá, a mixujeme všetky kokteily
    SUPER - veľmi veľká vďaka

Z Eujuicers som objednal uz po druhy raz. Som mimoriadne spokojny, tovar vzdy prisiel v poriadku, ocenujem kratku dodaciu lehotu a seriozny pristup.
    Urcite doporucujem.

velká spokojnost, dakujem krasne.

Velmi som spokojna s ustretovostou.Vždy dostanem zlavu ,ktorá mi prináleží

• Veľmi milá a ústretová komunikácia

• Rychle dorucenie
    • Viacere platobne moznosti
    • Zakaznicky servis

EU juicers odporucam kazdemu kto hlada top kvalitne produkty za dobre ceny a k tomu ma kedykolvek moznost spojut sa s velmi milym zakaznickym servisom

• Veľmi rýchle doručenie a platba kartou kuriérovi hoci bola dosť vysoká čo bola výhoda

Tovar prišiel na druhý deň. Skvelé.

• obchod je OK
    • to som napísal
    • Ide o produkt a spokojnosť s ním , a nie až tak o skúsenosti s vašim obchodom, tovar mi vie dodať niekoľko obchodov a v úplnej spokojnosti...... zákazníci chcú vedieť aký je prístroj, o to ide, čo kupujem....
    • na info o tovaru tu kolonku nemáte..... prečo????? nezáujem? len nech sa predá???????

• Veľmi rýchle spracovanie objednávky