• Rýchly

komunikácia cez telefón výborná, ochotný poradiť

• Vysoká spokojnosť s dodaným tovarom ako aj so sprievodnými službami.

Všetko ok.

• Veľka spokojnosť

• rychlost

všetko tip top. Ochotní na telefóne tovar dodaný expresne rýchlo. super.

• Prehladny eshop
    • Rychle dorucenie aj z CZ

Nepoškodené

Tovar ešte ani nedorazil a už mám hodnotiť spokojnosť.Dodacia lehota bola písaná 3 až 5 dní.Už je to týždeň a neviem kde to viazne nakoľko ani mail neprišiel....hlavná vec,že dotazník spokojnosti prišiel.

Komunikacia skvela, rychla a promptna. Skoda , ze deklarovany tovar na druhy den nebol a zrusili mi objednavku z dovodu nedostupnosti u vyrobcu

Tovar dorazil za 1 mesiac

Objednané lyžiarky mi boli doručené v dvoch rôznych veľkostiach a dokonca dva rozličné modely. Neschopnosť skontrolovať obsach krabice - tovaru doručovaného v rámci viacerých krajín je totálne babráctvo a zlyhanie.
    Nákup a výmena lyžiarok zabrala takmer celý mesiac, čo je pri sezónnom tovare strašne dlhá doba...

Super obchod a poradenstvo.

Veľmi odborníkov poradenstvo

ani po 13 dňoch tovar nebol doručený- uvádzaná dodacia lehota bola 3-5 pracovných dní.

• Velky vyber, dobre ceny, casto akcie a k vybranym produktom skipas. Viazanie nastavia na mieru, lyze pripravene na svah

skvely a velky vyber, poradia vam s modelom ci velkostou ak potrebujete, ja som ich otravovala 3 ci 4 krat a vzdy ochotne pomohli:)

• Rýchlosť doručenia a profesionalita. Veľmi dobrý popis tovaru. Super!

• Rýchla reakcia na objednavku
    • Tovar z Čiech doručený do pracovnych 5 dní, poctivo zabalený, kompletný, v perfektnom stave
    • Ziadna

Samotný obchod Eski poslal email o odovzdaní zásielky prepravnej službe, avsak balík na web stránke prepravnej služby nebol zaevidovaný, nevedela som si ho sledovať a prepravná služba neposlala ani SMS avízo o doručení v daný deň - zbytočný prieťah v odovzdaní zásielky, chyba na strane prepravnej služby