• 1.12 som odoslala objednávku, dnes je 4.1 a tovar stále nemám, určite neodporúčam objednávať z tohto obchodu, tovar som si už zakúpila inde tu sa viac už nechystam objednávať!!!!

• Dobre ceny
    • Rychle vybavenie objednavky
    • Zvlastny vzorec pre vypocet koncovej zlavy pre moj nakup

• bleskové dodanie tovaru
    • výhodná cena
    • darček v podobe skipasu

• Neprestné číslo.. nohu mám 44 ale vždy o číslo menšie stačí.. keď si zašnúrujete a zapnete topánku.. noha bude mať ešte priestor

Jeden zamestnanec z obchodu bol super a iny predajca bol neochotny.

tovar som objednal 12.12. s tym, ze je na sklade. Zial nebol a ani nebol dodany ku 27.12. Informaciu o dodani som si musel sam domahat a dosla mi odpoved ze tovar "nedorazil z centralneho EU skladu". V praxi to znamena tak ze webshop nastavi sklad "jeden kus" aby ho heureka a google chytali v PPC kampani. Zakaznik ma vsak smolu, lebo tovar vobec nie je na sklade. Je po vianociach, chlapec nema vianocny darcek a ani tovar na lyzovacku na ktoru nastupuje. NEODPORUCAM

• Vyborny tovar
    • Siroky vyber
    • Dobre ceny

• rýchle vybavenie, úplná spokojnosť

• Ochotná podpora
    • Doba doručenia
    • Tovar síce majú na eshope ale nemajú ho na sklade

Objednával som si lyze na ktoré som mal čakať viac nez 15 dní. Neodporúčam ak si objednávate drahšie produkty. Ako napríklad lyze ktoré majú na eshope ale nemajú na sklade takže ich musia objednávať z Rakúska. Dodacia sa doba sa píše 5 až 8 dní.

Vsetko prebehlo v poriadku

• Cena dopravy

Obchod relatívne v poriadku. Čo ma mrzí je cena za dopravu. Deväť eur za dopravu jednej krabice s topánkami . Zasielkovna to stíha do 24 hodín a za polovičnú cenu.

• Spoľahlivosť

• Komunikácia
    • Zmena ceny

Obchod je fajn, avšak najprv znižuje a následne zvyšuje cenu aj na tovar, ktorý je sezónne starší

Maximálne ústretový pracovník, ktorý mi pozrel na tovar a odfotil reálnu farbu, príjemná a rýchla komunikácia a ešte rýchlejšie dodanie.

• dobre urobená web stránka, široký výber tovaru, dobrá komunikácia s obchodom, rýchle dodanie, ceny a ďalšie benefity (skipasy, montáž viazania atď.)

Super topka.

• Top profi!!!

rychlost

super, skvely obchod a skvely team!!!!

• Dlhá dodacia doba