• veľký výber
    • nenašiel som žiadne podstatné

som spokojný

• Poskytuje vyčerpávajúce informácie o tovare.Ceny sú veľmi priaznivé. Dá sa dohodnúť aj telefonicky a ak sa niečo vyskytne, pracovníci sami telefonujú.
    • Nemám sa na čo sťažovať.

Jednoznačne obchod odporúčam.Vždy som dostala, čo som potrebovala.

Super komunikácia, žiadny problém so stornovanim objednávky.

• veľký výber tovaru

doporučujem vyskúšať

• Ponuka kvalitnych znaciek
    • obmadzene moznosti filtrovania tovaru podla specifickej vlastnosti (Potreboval som prilbu zo stitom)

Odporucam

• Dobré ceny, maximálna ochota a ústretovosť personálu, výborná komunikácia, rýchle dodanie tovaru
    • Zatiaľ som žiadne nenašiel.

Nákup vrelo odporúčam!

• zasiela veci aj na Slovensko. Málo obchodov na Slovensko má taký tovar ako www.eski.sk (teda hlavne, čo sa týka veľkosti NW palíc)
    • Nebolo označené, že nie sú k dispozícií NW palice, ktoré som si objednala ako prvé. Bolo to označené až po tom ako so mnou obchod komunikoval.

Veľmi dobrá komunikácia. Odporúčam.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• siroky sortiment

• dodacia lehota

Dobrý den
    děkujeme za recenzi. Objednal jste si kolo značky BBF německé výroby a bohužel se zpozdila dodávka z Německa. Omlouváme se že se o dva dny protáhla. S Pozdravem eski.sk

• Dlha dodacia doba.

Lyze boli v krabici akoze zabalene do igelitu, ale ten tam bol len zhuzvany. Slubovane "darceky" v podobe skipasov, ci usb kluca vobec neprisli.

Reakcia obchodu Eski.sk

Dobrý den, omlouváme se za pozdní provereni provedení Vaší platby. Učetní měla kratší dovolenou. Co se týče skipasů tak vouchery na ně máte v mailu objednávka byla vyřízena a bohužel USB klíč neizerujeme nikde na stránkách jako dárek. S pozdravem eski.sk

• reakcna doba, odbornost, ustretovost
    • zatial som nespozoroval

Prehladny e-shop s kompetentnými ludmi ochotnými vyriesit kazdy problem.

• siroka ponuka
    • tovar nebol doruceny v ramci lehoty uvedenej pri kupe (5 dni), ale o par dni neskor (8 dni). nevadilo mi to, ale uvital by som info zo strany obchodu.

Reakcia obchodu Eski.sk

u nás se dostupnost zboží u vádí v pracovních dnech. To pravděpodobně zapříčilo to domnělé zpoždění. S Pozdravem eski.sk

• široký výber tovaru

Vrele odporúčam. Úžasná kominikícia, ústretovosť, rýchle dodanie tovaru.

• Vcelku široký sortiment
    • Najmä cena

Ja osobne som vo všeobecnosti spokojný

• Dobre ceny, siroky sortiment, poradenstvo pri vybere.
    • neaktualna ponuka na sklade resp. dostupnost

treba si preverit dostupnost

Dobrý den
    všechny varianty co jsou označeny dostupností SKLADEM 1-2 DNY a nebo SKLADEM 3-5 DNI se aktualizují kazdou hodinu automaticky. Dostupnost 5 dní je aktualizována v delším intervalu. Občas se stane že dané zboží již vyprodá. S pozdravem eski.sk

• Neviem, nezistil som žiadne.
    • Je to podvod. Vyzera to ako slovensky obchod, ale volal mi niekto z Harachova.
    • Flendrianska montaz viazania.

Ak Vám záleží len na cene, tak ceny majú medzi najlacnejšími. Ak Vám záleží od koho kupujete, tak si môžte nájsť za podobné ceny aj lokálneho dodávateľa.

Reakcia obchodu Eski.sk

své fakturační údaje a adresu provozovny jsme nikdy neskrývali: http://www.eski.sk/identifikacni-udaje Nerozumíme tomu když si u nás něco koupíte a pak napíšete že jsme podvodníci protože si kontaktní údaje nepřečtete. Nerozumím výrazu flendrianska montáž, co prosím bylo konkrétně zle? Děkuji za odpoved ESKI.SK

• Prehladnosť, úzka špecializácia, žiadne zbytočné reklami, aktuálnosť
    • nenašiel som žiadne

Veľmi dobrý obchod, s profesionálnym zázemím a 100% komunikáciou

• zidadne

nehodnotim

Reakcia obchodu Eski.sk

Dobrý den, toto je problém recenzí. Tento zákazník obdržel lyže s 35% slevou a k tomu skipasy zdarma a stejně je nespokojený. U některých klientů někdy bohužel spokojenosti docílit nelze. Eski.sk

• velmi dobrá komunikácia návrh alternatívneho riešenia nakoľko objednaný tovar nebol na sklade u dodavateľa ponuknutá zľava navyše