Neodporucam tento eshop,nakolko dodacia lehotu predlzuju kazde 2 tyzdne.Zo 4 tyzdnov bolo 6.Cakala som 7 tyzdno na obyvaciu stenu a a potom mi bolo napisane,ze moju stenu nemaju vyrobenu a ze asi az za 2 tyzdne.Ziadne ospravdlnenenie ani nic.Nemienim cakat 10 tyzdnov na nabytok

Pozdravujeme konkurenciu.

• Vyborna komunikacia dodanie podla dohody, max. spokojnost s tovarom, obchod odporucam.

Mozem len odporucit,prvy x sa mi stalo, ze tovar bol kompletny a obsahoval vsetky sucasti. Doba dodanie a dorucenie podla mojich poziadaviek.

• zatial ziadne
    • zatial ziadne

objednal som si spalnu, cakacia doba je 4 az 6 tyzdnov, preto nemozem este hodnotit. Doteraz ale vsetko v poriadku, dobre ceny, komunikacia so zákazníkom, uvidim ked dojde spalna napisem viac. Zatial ale odporucam, mam pocit ze je vsetko v najlepsom poriadku

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Slabiny obchodu somn nepostrehla. Nepríjemne ma prekvapilo, že na obale tovaru boli stopy po obuvi, hoci tam bolo označenie, že tovar obsahuje niečo krehké. To je však vina dopravy.

So všetkým som bola spokojná, hoci tovar mal prísť do 1-2 týždňov, bola som milo prekvapená rýchlosťou aj komunikáciou s pracovníčkou, u ktorej som tovar objednala. Zdravím

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Cierne skrinky su pekne.
    • Biele spodne skinky su matne,nie ako uvadza predajca. Polsky vyrobca,polske navody,velmi zle spracovanie. Sucastou neboli vsetky potrebne srobiky a hmozdinky,cast chybala. Dodanie tovaru bolo o mesiac neskor ako povodne slubili,informovanost od predajcu na zakaznika ziadna. Slubena zlava po telefonickom dohovere ziadna.

Som sklamana a maximalne nespokojna. Stenu ani obchod neodporucam.

Reakcia obchodu www.eshopnabytku.sk

Ďakujeme za hodnotenie,aj naša konkurencia sa má čo od Vás učiť.Škoda,že ste neuviedli názov obývacej steny,ktorú ste si u nás objednali.Mohli by sme upraviť popis produktu.Ak Vám chýbali neaké šrobiky,mohli ste nám napísať,určite by sme Vám ich poslali.Čo sa týka dodacej doby-na prelome rokov sa určite dodacia doba predlžuje,ale o mesiac ako Vám niekto z našej fimy sľúbil?Prosím o zaslanie čísla Vašej objednávky na:[email protected],dodatočnú zľavu Vám určite po overení pravdivosti Vašej sťažňosti dáme.

• nekontroluje si to čo ponúka na stránke a zbytočne zavádza zákazníka

Reakcia obchodu www.eshopnabytku.sk

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za nesplnenie Vašej objednávky.Výrobca,ktorý vyrába výrobok ktorý ste si objednali sa v poslednom polroku neuveriteľne pokazil v dodávkach svojich výrobkov.Dodacia doba ich výrobkov sa zvýšila z dvoch týždňov na niekoľko mesiacov.Toto si môžte overiť aj u iných predajcov.Jedná sa o firmu FORTE.Aj napriek dlhoročnej spolupráce s týmto výrobcom zvažujeme ukončenie spolupráce.

Som veľmi. Spokojna a hladam ďalši nábytok.čo by som chcela.Ešte raz Vám ďakujem za rýchle doručenie......som veľmi spokojns aj cenami.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie

Bola som spokojna obyvacia stena sedela s obrazkom čo je aj na nete rycle dodanie

Ďakujeme za Vaše hodnotenie

• Lacno predavaju super nábytok a rýchlè dodaňie tovaru!!!!

Vrelo odporúčam za super rýchlosť

• cena a výber
    • doba dodania pri tovare dostupnosť do týždna a pri objednavke napišu dostupnosť 2-6 týždnov

určite odporúčam

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• bohatý sortimen nábytku a doplnkov do bytu
    • nakupujem cez internet a objednaný tovar mi dodajú o 2-3 dní

odporučila mi ho dcérka
    skúsenodti ešte nemám
    objednal som obyvaciu stenu ktorú ste mali skladom s dodaciou dobo 2-4,poslali ste mi odpoved v správe že nemáte ho skladom a dodacia lehota je 2-4 týždňov,mám prázdny byt a dívam sa na novovymaľované steny...prejem Vám ten pocit
    preto neodporúčam tento obchod ostatným

Reakcia obchodu www.eshopnabytku.sk

Ďakujeme za Vaše honotenie.Bohužiaľ obyvačková stena SALSA biela za 149,-€ sa vypredala.Výrobca nám so svojimi výrobnými kapacitami nestíha túto stenu v bielom prevedení vyrábať.Uvedenú obyvačkovú stenu sme dočasne stiahli z ponuky.

• dobra cena
    • žiadne som nepostrehla

výborná komunikácia s obchodom o stave a zasielaní objednávky určite odporúčam, tovar došiel v poriadku, spokojnosť na 100%

Ďakujeme za Vaše honotenie

• Výborná cena nábytku.Kvalita na dobrej úrovni.Dodanie skorej ako som predpokladala.
    • neviem

V tomto eshope budem nakupovať častejšie.

Ďakujeme za Vaše honotenie

• tovar ktory som potrebovala za dobru cenu
    • neviem o ziadnych

siroka ponuka pekneho tovaru s dobrymi cenami- odporucim aj ostatnym

• Výborná ponuka plus ceny
    • Profesionálny prístup
    • Pružná dodacia doba

Najlepšie ceny,100% odporúčam.

Ďakujeme za Vaše honotenie.

• Tovar sa k vam ani po mesiaci nedostane

Neodporucam. Ziadne informacie pre zakaznika.

Pozdravujeme konkurenciu.

maximálna spokojnosť...tovar dodaný v nepoškodenom 100 % stave...vrelo odporúčam...:)

Ďakujeme za Vaše honotenie.

• predovstekym cena ..su neporovnatelne lacnejsi ako konkurencia
    • rychle dodanie
    • bezproblemovy nakup
    • mila komunikacia

Som velmi milo prekvapena z celkoveho priebehu nakupu nabytku na tomto E-shope, pocinajuc od milej a ochotnej komunikacii s operatorkou, po expresne dodanie. Nehovoriac o bezkonkurencych cenach. Urcite odporucam..

Ďakujeme za Vaše honotenie.

• dodacia lehota,super ceny,skvela komunikacia

100% spokojniii.-....len a len odporucam