• Dobré ceny,ochota
    • Neviem

Ochota,mohol som sa jednať o cene.Kvalitu tovaru-kožená sedačka Madelina,nemôžem ešte posúdiť,lebo je vo výrobe.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Vyber produktov,jednoduchosť objednávania na stranke, mailová komunikacia s obchodom ok
    • Nemám nic

Určite odporúčam. Prvy krát som objednával Nabytok on line a urobím to znova. Spokojnosť aj s dodacou lehotou-ani nie 2 týždne.

výborný obchod, odporúčam

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Prehlad tovaru bez straty casu
    • Dlhe lehoty dodania

Siroky vyber tovaru v pohodli domova.len dlhy cas dodania neodporucam v pripade ze niet casu casu cakat 8 tyzdnov

Reakcia obchodu www.eshopnabytku.sk

Vážený pán zákazník Jeny.
    Na dlhú dodaciu dobu 2až 8 týždňov dodania Vám môžeme povedať,že zákazníkov nezavádzame s krátkymi dodacími lehotami,ale snažíme sa ho iformovať reálne o možnosti dodania výrobku,keďže napríklad ten Váš sa vyrába až v Číne.
    Škoda,že ste zabuli doplniť k Vášmu komentáru,že tento výrobok máte od nás lacnejšie o 24%,ako z najlacnejšieho poľského eshopu pôsobiaceho na našom trhu.

• dodacia doba

• Dobrá cena
    • NEMÁ

Dobrý obchod všetko poriadku cena vyhovuje dodacia doba super...

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Objednávka mi ešte nebola dodaná nakoľko od objednania prešli len 2 týždne ale napriek tomu som spokojná ako s web stránkou obchodu tak aj s komunikáciou zamestnancov.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• veľmi dobrá komunikácia s personálom
    • rýchlosť dodania
    • nákup z domu cez internet

široký sortiment, nízke ceny

tovar ktorý som kúpila mal najlepšiu cenu.niektoré internetové obchody mali ten istý tovar drahší,v jednom prípade dokonca o 40eur

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Rýchlosť spracovania objednávky a doručenia
    • Prehľadnosť stránky by som trošku zlepšil ináč asi nič čo by som vitkol

Odporúčam určite, spokojnosť 101%

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• tovar bol na stranke, ale ho uz nedodali

Reakcia obchodu www.eshopnabytku.sk

Bohužiaľ výrobca prestal výrobok,ktorý ste si objednali vyrábať,nedali nám vedieť.Veľmi sa Vám ospravedlňujeme.Výrobok bo stiahnutý z našej ponuky.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Rozmanitost tovaru,čas na výber tovaru,
    • Neviem o žiadnych,

Je to bezpečné nakupovanie,nikto vás nenaháňa kôli výberu tovaru,objednanie v pohodli domova,

• tovar do tyzdna
    • Tovar skladom mal byt do tyzdna a po 14 dnoch ho nemam,aj ked komunikacia s obchodom je velmi nedostacujuca,slubili,ze zavolaju spat a nic.

Zavadzaju zakaznikov

Vážená pani MIA.
    Tovar ste si objednali 22,08,2016.
    26.08.2016 Vám bolo volané,že Vám tovar dovezieme,aj keď nekompletný,s čím ste nesúhlasili.
    Riadne sme Vás informovali o tom,že na základe sezónneho dopytu a dovolenkového výpadku vo výrobe Vám kompletný tovar bude doručený v najbližšom termíne po vyrobení a následnom naskladnení chýbajúceho tovaru na náš slad.
    Týmto sa Vám ospravedlňujeme za výrobcu,ktorý nestíha momentálne pokryť dopyt trhu po týchto výrobkoch.

• Tovar skladom

Bola som velmi spokojna s lehotou dodania a tiez z dopravou .

• nízke ceny
    • doba dodania

Doba dodania uvádzaná na stránke je trošku dlhšia (až 4 týždne) no nakoniec som mal nábytok doma už za 13 dní čo je skvelé. Nábytok mi priviezol šofér, s ktorým bola dobrá komunikácia a nevadilo mu pár minút na mňa počkať kým som prišiel z práce. Ochota 100%. Rozhodne odporúčam.

• Ochotne pracovnicky obchodu,super komunikacia
    • Dobry vyber
    • Dobre ceny
    • Rychle dodanie tovaru
    • Ziadne

ODPORUCAM

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Výhoda je nákup z domova

Odporúčam

• Tovar perfektne zabalení
    • Ochotné pracovníčky eschopu
    • Pomerne rýchle dodanie
    • Milý šofér pracoval rýchlo z vynáškou nábytku
    • Dobrá cena
    • Ešte čakám na druhú objednávku konf. stolík dúfam,že aj tá objednávka bude v poriadku
    • Trošku mäkký materiál pri vrtaní mal tendenciu sa odlupovať
    • A pri montáži úchytiek nie sú dvere na horných skrinkách prevrtané komplet a tu došlo z našej strany k poškodeniu úchytky nakoľko to bola montáž prvých dverí tak sme nevedeli ako na to dierku sme neprevrtali ale skrutkovali manuálne šraubu a skrížila sa nám uchýtka samozrejme skrutky majú strhnutý závit tak to nejde už ani odskrutkovať z toho som moc nešťastná uvidím čo sa s tým dá robiť
    • Nakoľko je na dverách síce úchytka namontovaná ale je šikmo a odstáva vidieť aj šrouby

Síce som kupovala mačku vo vreci lebo som tovar videla iba na obrázku ale odporúčam ďalej som spokojná

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Prednosti,dobrý vyber a dobra cena

Dôvody sú,že je dobrý vyber a odporúčam aj ostatným.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• slaba komunikacia ohladom objednavky