• S nakupom som spokojny

S nakupom som spokojny,vsetko doslo na cas,kupoval som najprv pre seba potom pre mamu .v oboch pripadoch vsetko prebehlo podla dohody.odporucam

• absolutne ziadna komunikacia s klientom nedodany tovar...akoby ten obchod ani neexistoval hnus.

Podrobnosti o objednávke
    ID objednávky: 2231
    Dátum objednávky: 14/02/2016
    Tovar: FRANKE SORTER 300-45 182.00€
    Je 26/02/2016 nemam ani potvrdenu
    objednávku ani tovar.

• eshop sa mi osvedcil uz druhy krat,aj teraz je vsetko ok

s nakupom som opat spokojny

• Rychlost
    • Spolahlivost
    • Mili komunikativni personal,ktori pozna to co predava

S nakupom som spokojna,odporucam vas obchod vsetkym ,ktory chcu nakupit rychlo a za dobru cenu

• S nakupom u vas som naozaj spokojny,takto si predstavujem obchodovanie
    • Urcite odporucam nakup v tomto obchode

Za mna odporucam aj ostatnym

• ziadne
    • Vypnutý mobil. Nedodaný objednaný tovar. Žiadna komunikácia s klientom.

Nekupovať.

• také, že nedodá tovar

• Rychlost
    • Spolahlivost
    • Nizke ceny
    • Vyborna komunikacia

Som stala zakaznicka, zakazdym som spokojna so vsetkym. Inac tomu nebolo ani pri tomto nakupe. Za mna absolutna spokojnost. Odporucam nakup v tomto obchode.

• S nakupom som veeeeelmi spokojna,ochotni a mili personal,dorucene v dohodnuty den

100% dakujem

• S vašimi službami som Milo prekvapený.s takouto ochotou som sa už naozaj veľmi dlho nestretol.z 10 bodov dávam 11

Budem vás odporúčať svojim znamym

Žiadný tovar mi nebol doručený, tak prečo Vás mám hodnotiť. Máte v tom chaos. Môžete mi zavolať čo stým chcete ďalej robiť.

Spozdravom Peter Ceniga tel : 0904606520

• Jediná kladná vec - prehľadnosť webových stránok. Inak nekorektné a neprofesionálne jednanie, žiadna odozva zo strany obchodu ani info o stave objednávky. OBCHOD NEODPORÚČAM

• výhodou bola cena, ale pre neochotu som objednávku zrušila
    • Nespoľahlivosť, na telefónne číslo som sa nemohla viac ako týždeň dovolať, na e-maily nebolo odpovedané.

Neodporúčam

• Vsetko ok.

Odporucam

• kamenna predajna, kde sa daju pozriet niektore modely spotrebicov
    • ochotna obsluha, ktora je dnes raritou
    • perfektny prehlad a znalosti o ponukanom sortimente

Nakup odporucam ci uz cez eshop alebo osobne na predajni. Velka spokojnost so vsetkym. Z mojho pohladu jednoznacne TOP.

• Touto cestou sa Vam chcem podakovat za to,ze ste ma profesionalne obsluzili,vyborne poradili a vsetok tovar priesiel tak,ako ste deklarovali.s pozdravom Ivona E.

Urcite odporucam