Nekomunikujú a tretí týždeň ubehol od objednávky .A vôbec neviem či bude moja objednávka vybavená.

• Žiadna komunikácia s obchodom, na mail nezodpovedajú, dovolať sa nedá. Čistá katastrofa. Nekúpim tam už nic

• Asi neexistuje obchod

Nedvihaju neodpisuju

• ziadna komunikacia

Uvedene telefonne cislo v kontaktoch je trvalo nedostupne. Na email neodpovedaju.

• nemožná komunikácia, telefón nikto niekoľko dní neberie, 10 dní po objednaní žiadna spätná väzba. Zle.

Komunikácia nulová, po 10 dnoch rusim objednávku. Raz sa mi podarilo dovolať, sľúbili že sa ozvu, odvtedy nedvíhaju telefón. Mala som si prečítať recenzie obchodu predtým, ako som si niečo objednala. Ťažko uveriť, že v dnešnej konkurencii eshopov, ktoré dodávajú tovar na druhý deň, este tento eshop vôbec existuje.

Nulová komunikácia, neviem či vôbec existujú

• Meškanie dodávky na ktorú čakám už 2 týždne

• zla komunikacia

Extremne zla komunikacia, prezentovanie tovaru ako dostupneho, pritom overovali dostupnost u dodavatela. Ani po troch dnoch nevedeli dat odpoved na dostupnost vyrobku. Prestali dvihat moje telefony, musel som volat z neznameho cisla!!! A zrazu nebol problem sa dovolat!!! Otras v dnesnej dobe!!!

Otrasný i schop 5 dní žiadna reakcia telefón nezdvíhaju na šiesty deň som sa dotelefonoval pracovníčka mi oznámila , že sa mi hneď ozve a ako som predpokladal žiadna odpoveď .....

• Nakupovali sme uz viac,su naozaj velmi mily
    • Vzdy sa nam venovali by som povedala nad ramec moznosti
    • Odporucam nabytok od nich,je kvalitny plus brali sme aj spotrebice a vsetko ok

Sme spokojni odporucame vero design nie len kvoli super pristupu k zakaznikovi ale aj pre kvalitny nabytok a velmi vyhodne ceny spotrebicov

Még az üzenetemre sem válaszoltak.
    A megrendelést automatikusan visszaigazolták, de azóta semmi....

• Za 25 rokov podnikania najhoršia komunikácia s dodavateľskou spoločnosťou. Asi nepotrebujú zákazníkov !!!
    • 2 týždne po objednaní tovaru žiadna odozva na našu objednávku.

Ešte raz:Za 25 rokov podnikania najhoršia komunikácia s dodavateľskou spoločnosťou. Asi nepotrebujú zákazníkov !!!
    2 týždne po objednaní tovaru žiadna odozva na našu objednávku.

katastrofalna komunikacia...nedvihaju telefony, ziadne info o objednavke a stave objednavky nemam.

• Siroke spektrum kvalitnych znaciek
    • Na vela modelov bola najnizsia cena na trhu
    • Urcite express dodavka

• Zatial najrychlejsie doruceny objednany tovar
    • Najvyhodnejsia konecna cena
    • Bola som informovana o vsetkom
    • Spokojnost so vsetkym

• Obchod nekomunikuje. Neodpovedá na mail ani nedvíha telefón

dobra komunikacia, snaha vychadzat v ustrety zakaznikovi

• super cena

sme spokojny s nakupom
    u nich.tovar nam zaslali rychlo

• sme velmi spokojni s pristupom

vyborna cena
    rychle dorucenie