• žiadna spätná väzba
    • nemožnosť telefonického spojenia

Na svojej stránke ponúkali spotrebič, ktorý potrebujem.
    Absolútne ignorovanie zákazníka. Jediný mobilný telefonický kontakt je nefunkčný, nikto nedvíha. Nereagujú na mail s otázkou, či sú vôbec schopní vybaviť objednávku a hlavne, v akej lehote.

• Ani po urgovaní objednávky,to je 11 dní zatial nič neprišlo ani nikto neodpovedá na email.

Škoda strácať čas radšej nájsť inú spoľahlivejšiu stránku ktorá zo zákazníkom aspoň komunikuje.

Neviem ohodnotiť, za 3 týždne žiaden tovar, žiadna komunikácia

• Žiadna komunikácia s kupujúcim napriek tomu že V emaili som obdržala informaciu že budem kontaktovana kvôli cene za dopravu

Dúfam že nebudem musieť riešiť reklamáciu neviem aká by bola komunikácia v tom prípade. Výhoda obchodu naozaj dobre ceny

• cena a konkrétny sortiment

• Predávajú niečo, čo nemajú.
    • Nekomunikujú
    • Celý tento internetový obchod je zlý žart.
    • V živote o nich už nič neobjednám.

Vyhýbať sa, čo najväčším oblúkom tomuto obchodu, ak nechcete čakať, čakať a čakať. A keď tam chcete zavolať, že to vyriešite, tak vám nikto nedvihne a ani na mail vám nikto neodpíše.
    PROSTE CELÉ ZLE

Sa aj čudujem, že tie porovnávače spolupracujú s takýmto internetovým obchodom

• Otrasna komunikacia

Velmi zla skusenost, vobec nekomunikovali,kedy pride tovar ani kolko bude stat doprava. 3 krat som volala aj posielala email. Pracovnicka vzdy iba povedala ze nevie o co sa jedna a ze zisti a da vediet, co sa nestalo.
    Takyto eshop nema co robit na trhu. Neodporucam

• Nemôžem hodnotiť, tovar mi ešte nebol dodany.

• Komunikácia so zákazníkom 0 bodov

Objednávala som tovar z tohto e-shopu, pretože sme ho potrebovali dodať čo najrýchlejšie a verodesign mali najkratšiu dobu dodania - 3dni. Po objednaní mi prišiel e-mail o prijatí objednávky, ktorá "bude čo najskôr spracovaná". O cene dopravy mali informovať telefonicky, čakala som teda deň a pol, nikto nevolal. Tak som skúsila zavolať ja, telefón vypnutý. Napísala som im teda email o zrušení objednávky a požiadala som ich aby mi odpovedali, že moju požiadavku akceptovali. Ani sa len neunúvali odpísať. Takto e-shopy v 21. storočí nefungujú!

• rýchlosť dodania
    • jednoduchá montáž

• Ziadne
    • Zla komunikacia. Dva tyzdne ziadna rekcia, nezdvihanie telefonov, neodpovedanie na dotazy.

Velmi slaba komunikacia, iba sluby.

• Špecializovaný sortiment
    • Ceny
    • Prehľadnosť

• kvalitny tovar, rýchle dodanie

super obchod s kvalitným tovarom a príjemným personálom

• Rychlost
    • Tovar skladom
    • Komunikacia
    • Ziadne slabiny

Nakup odporucam, top eshop....

• vyhodna cena
    • kvalita komunikacie personalu

prekvapilo m kladne rychle dorucenie

• - nezdvíhajú tel. linku
    • - nekorektné dátumy uvádzajú
    • - zavádzajú nepresnými údajmi

neodporúčam

Reakcia obchodu verodesign.sk

Vazeny p.Vojtech,
    vzhladom na to, ze vidime , ze ste toto hodnotenie pisali dovolim si reagovat na neho.Urcite nezavadzame s nepresnymi datumami, avsak v tomto tyzdni boli 2 statne sviatky takze tovar, ktory sme ocakavali sa posunul, nakolko cez statne sviatky kurierske sluzby Vam ani neprinesu ani nezoberu tovar na prepravu.Telefony dvihame , je to nasa praca komunikovat nie len cez telefon zo zakaznikmi…Kazdopadne dakujeme za hodnotenie,

Hricova Zuzana