• Skôr došiel dotazník,ako mám tovar...
    • ponúkol,a nedodržal
    • Pozrite si Vaše vyjadrenie k mojej objednávke.

• 2 tyzdne som čakala na tovar, previedla peniaze aby mi oznámili, ze tovar je nedostupny.

Nespolahlivy.....prijmu objednávku, platbu a po 2 týždňoch pošli mail, ze rušia objednávku pre nedostupnosť tovaru.

Vsetko by bolo o.k. keby mi prisiel presne ten tovar ,ktory som so objednala resp.ktory bol aj na fotke.

Nakup bol v poriadku co sa tyka dodania. Avsak som nahnevana,pretoze v objednavke som uviedla a aj do kosika vlozila produkt Senta protect 8ks (aj v popise produktu bolo uvedene,ze ide o balenie s 8ks) no dorucene mi boli balenia 4kusove! Tovar som nevratila,nakolko uz nemam cas objednavat z inej stranky. Keby viem,ze mi pride balenie so 4ks tak to urcite neobjednavam. Potrebovala som balenie s 8ks a tym padom som zaplatila za balenie so 4ks sumu,ktoru som povodne chcela zaplatit za balrnie s 8kusmi

Objednala som si orlistat sandoz a poslali mi orlistat teva,som nespokojna obchod neodporučam!

• Objednal som si u Vás kvapky Exoderill.Doručený mi však bol krém Exoderill.Na faktúre bolu zapičítané kvapky,v obálke krém.Bohužuaľ toto bol moj prvý dojem.

• tovar 120 tb bol 30 dni pred expiraciou