• Chcete vedieť môj názor aj keď som tovar ešte nedostal, hoci som ho už zaplatil?

• neboli schopní doručiť tovar do 10 dní

tovar do dnešného dňa nebol dodaný......neviem čo sa deje.....

Dobry den,
    balik Vam bol odoslany, blizsie informacie sme Vam poslali emailom. Dakujeme za pochopenie.

• Tovar ani po 4 dňoch nedorazil. GLS ho síce eviduje, ale balík nemajú.
    • Majiteľka BQ Trade nedvíha telefón.

• Objednaný tovar nevedia dodať, nekomunikujú, neseriózny prístup. Objednávku po 3-týždňoch stornovali a peniaze nevrátili.

Z tohto obchodu som si objednal iba tapety, ktoré mi ani po 3 týždňoch neboli schopný dodať, pričom v ponuke mali uvedenú dobu dodania do 7 dní, po opakovaných žiadostiach o doručenie mi po asi 3 týždňoch pani odpísala, že im dodávateľ tovar nedodal a že ani nedodá, lebo ho prestali vyrábať a tento tovar majú stále v ponuke a stále ho ponúkajú na predaj aj keď vedia, že im ho dodávateľ nedodá. Následne mi už asi týždeň nevedia vrátiť peniaze a na žiadosti nereagujú, skutočne seriózny prístup, neodporúčam nikomu.

Tovar mi bol vraj odoslaný...ale žiaĺ zatiaĺ ku mne nedorazil

Reakcia obchodu BQ trade

Dobry den, balik Vam bol odoslany tak ako sme avizovali. Podla informacii od prepravcu ste nebola zastihnuta a zmenili ste si datum dorucenia na fixny datum. T.j. dohodli ste sa na doruceni balika zajtra. Verim, ze zajtra sa po Vas balik dostane. Z nasej strany bolo vsetko v poriadku. Dakujeme.

tovar objednaný pre 10 dňami, peniaze poslané...tovar nikde, ani komunikácia nie je bohvieaká, na prvý telefonát pani zdvihla...že to preverí...do hodiny sa ozve....prešiel deňa nič...telefon nezdvíhajú...už som od nich tovar kupovala a nebol problém, tak neviem čo sa deje :(

• zlá komunikácia-nedvíhajú telefón a neodpovedajú na maily, nevrátili mi peniaze za nedodaný tovar

som sklamaná z ich prístupu, ak majú problém s dodávateľom mohli mi peniaze za nálepky na stenu vrátiť na účet.

• katastrofálna komunikácia

nikdy viac

• - široká ponuka
    • - dobré ceny
    • - komunikácia

Zajtra budú 2 týždne od objednania a tovar stále nemám, na maily ani telefonáty mi nikto neodpovedá. Tak neviem, ako mám postupovať.

• - široký sortiment tovaru
    • - pohodlný výber
    • - dlhá doba čakania na tovar
    • - obchod v priebehu 10 dní priebežne neinformoval o stave objednávky, resp. zásielky, ktorá stále nebola doručená
    • - v obchode BQ som si objednala až tri typy samolepiacich fólií (3126, 11583 a 13492, nie len jednu

• nedostatočná komunikácia, žiadne informácie o stave objednávky

Tento obchod neodporúčam, vzhľadom k tomu, že som si tovar objednala takmer pred dvoma mesiacmi, prišiel mi iba jediný mail s potvrdením objednávky, bez udania termínu dodania. Tovar mi dodnes nebol doručený, taktiež som nedostala žiadnu informáciu, ani spätnú väzbu zo strany obchodu. Nemám problém s dlhšou dodacou lehotou, pokiaľ obchodník o akomkoľvek probléme komunikuje, v tomto prípade však už o objednaný tovar z tohto obchodu nemám záujem.

• Nakupujem prvý a posledný krát.

• nic
    • stále mi to neprišlo

komunikácia 0 bodov už to je týždeň čo čakám a asi to bude viac

Z obchodu neodporucam nakup sablon na malovanie na stenu. Sablony prisli krivo narezane a vobec sa nedaju puzit na stenu. Pri pouziti hustej akrylovej farby tvary nie su rovne a farba presiaka aj pod nekvalitnu sablonu. Jednoducho to odflakli a ja som zbytocne minul takmer 20 eur.

Reakcia obchodu BQ trade

Dobry den, ďakujeme za hodnotenie a podnet, tieto nedostatky samozrejme odkomunikujeme s vyrobcom, aby sme sa im pre buducnost vyhli.

• slaba komunikacia
    • ziaden tovar skladom, vsetko mimo u inych dodavatelov
    • dodacie lehoty uplne mimo