• Prijateľné ceny.
    • Komunikácia na nulovej úrovni (chýbajú maily o stave objednávky, resp. pri zrušení).
    • Ľahostajný prístup k zákazníkovi.

Vybrala som si tento obchod, pretože ma zaujala stránka a prijateľné ceny. Tovar, ktorý som chcela mali podľa stránky na sklade, ale neprišiel mi NAPRIEK sľubom na druhý deň. Po dohode že príde na tretí deň do 12:00, som sama musela zavolať do obchodu, aby som sa dozvedela, že kuriér zabudol balíček prevziať. .Objednávku bez opýtania zrušili.
    Takýto nezodpovedný prístup pokladám za úplne neprístupný pre e-shop na úrovni.
    Neodporúčam tento obchod.

• Značka
    • Volitelnosť doručenia
    • Málo predajní
    • Exkluzivny darček = šnurka na mobil

Lebo ponúkal fajn cenu a je tu záruka značky predovšetkým.
    Moja prvá skúsenosť bola slabá objednávku vybavujú vo vymedzenom čase dosť malom a može sa vám donáška o to oneskoriť + 5eur za kuriera povinne.
    Nemám dvôvod prečo ho odporučiť nieje o nič lepší ako iné práve že horší.

• Ponúkate tovar, ktorý nemáte.
    • Poslali ste mi iný tovar bez toho, aby ste sa ma spýtali, či ho chcem.Inú farbu mobilu.Vraj chyba v systéme.
    • Keď som si objednala iný typ, ktorý ponúkate stále na vašej stránke, napísali ste, že je vypredaný.Teda už druhýkrát som si vybrala mobil, ktorý nemáte, ale ponúkate na vašej stránke.Ďakujem za stratený čas.

• ...asi tak,ze "ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju"...
    • ...neserioznost!!!

...povazujem za nehoraznost, ze bateria Samsung, ktoru som zaplatil, nedala sa nabit, bola reklamovana a zaslana spat, mi bola dorucena znovu ako ina, pritom je to ta ista bateria prebalena v inej folii...!!!!!

• nedostatočná kontrola vyskladneného tovaru alebo zásielky /chýbajúci tovar/

na prvýkrát som bol výslovene nespokojný

• Komunikacia, neprofesionalita - kazdy den som volal a pytal sa na dostupnost tovaru a bol som ubezpeceny, ze tovar je k dispozicii, len mam zavolat neskor pre potvrdenie. Po 5 dnoch mi bolo oznamene, ze tovar nie je k dispozicii.

Neprofesionalny

• Nepochopil som preco bol telefon rozbaleny. Zásielka bola nerozbalena, ale ked som rozbalil obal, tak na krabici bola ochranna znamka pretrhnuta. Taktiez tam je logo Orange - teraz neviem ci je tam firmware original samsung, alebo je uz upraveny pre potreby orange - podla skusenosti firmware pre orange je dost spatny. Taktiez neviem ci je to fakt novy telefon, alebo len nejaka opravena reklamacia.

Obchod bol rychly, jasny, len ako som pisal - nepochopil som preco prisiel telefon rozbaleny, a nie zabaleny ako original. Nakolko som ho surne potreboval, neriesil by som to. Inak by som ho vratil.

• Cena tovaru.
    • Komunikácia je úplne zbytočná, jedno hovoria a druhé urobia.

Priblizne 5 minut pred objednanim tovaru som s nimi telefonoval, tvrdili, ze tovar maju na sklade v dostatocnom mnozstve. Po potvrdeni objednavky mi zaslali email, ze mi tovar zaslu az za 6dni!!! Keby som to vedel, tak si tovar objednam inde, kde bol este lacnejsi ako v tomto obchode len oni udavali dodanie podla pravdy.
    Takze podla mojho nazoru tento obchod zavadza a nejedna s klientmi na rovinu.

Obchod nepredava vyrobky urcene pre Slovensky trh ale Polsky (Manual bol v polskom jazyku a to ze podla zakona ma byt pribaleny Slovensky manual ich nesere!) Namotavka ze dostanete exkluzivny darcek je tiez klamstvo a zavadzanie zakaznikou aby nakupili prave unich (exkluzivny darcek je maly privesok na telefon v hodnote max 0,50€ cize nic exkluzivneho).
    Telefon bol uz rozbaleny (krabica) zamienka ma byt ze kvoli zaruje ale ten datum si tam moze dopisat aj majitel po otvoreni! Resp datum je aj na fakture (keby tam bola aspon peciatka...) tak nemamnic proti tomu ze balenie bolo uz otvorene!
    Osobne neodporucam!!

• ponuka tovar, ktory nemoze dodat. deklaruje pri tom, ze tovar ma na sklade.

Telefón a všetko ostatné došlo OK len mi dali návod v slovinčine a nechce sa mi to vracať späť. Bol to darček tak to pokazilo celý dojem z kúpy.

Reakcia obchodu E-Samsung

Návod máme na stránke pri produkte

na stranke tovar skladom skutocnost nemali-nebude

• Bohužiaľ okrem prijateľnej ceny, nič iné.
    • Prečo by som tento obchod neodporúčal ? Nuž hlavne pre klamlivú reklamu. Napriek ubezpečeniu, že mob.tel.pochádzajú z originálnej distribúcie pre Slov. republiku,(majú to dokonca aj na stránke) predajca vedome klame !!!, lebo tieto telefóny sú určené pre Poľský trh. Dokonca aj manuál k nim je len v poľskom a nie v slovenskom, alebo v anglickom jazyku. Po reklamácii manuálu mi bol od predajcu sľúbený slov. manuál, ale sľub bohužiaľ nedodržal ! Ďalšou slabinou tohto obchodu je katastrofálna doprava. Za 2 dni vám dovezú tovar z Číny, a na Slovensku (200 km) to trvá 4 dni !!!

• Objednal som si telefón samsung. k nákupu pridávajú ,,exkluzívny,, darček, čo bola šnúrka na krk v výraznej zelenej farby s nápisom Panasonic! nepoužiteľné... nebol priložený návod v Slovenčine

• komunikacia a pripravenost riesit jednoduche problemy...

• nezaujem o zakaznika

• dobrá cena
    • nepochopiteľné rozdelenie tovaru
    • polofunkčné vyhľadávanie
    • absolútne nezrozumiteľný rečový prejav predajcu
    • chýbajú rôzne spôsoby platby
    • z celého obchodu kričí amatérizmus

dá sa ak už inde nie

• vyhody ziadne, klamu zakaznika zaslanim darceka

klamu zakaznika zaslanim darceka, po 5 pracovnych dnoch nie su schopny odpovedat na moju mail vyzvu a urobit napravu

Neodporucam - nikdy viac

• Objednal som si telefón v konkrétnej farbe o niečo dražší a prišiel mi v inej farbe ako som chcel ktorý stál o pár euro menej. Avšak vďaka rýchlej komunikacií a ochote sme problém vyriešili

dá sa