• všetky

Dobre si rozmyslite čo kupujete !!! Fotka a realita je rozdiel !!!

Reakcia obchodu Erotickaplaneta

osobne nerozumiem Vášmu hodnoteniu - výrobok, ktorý ste zakúpili u nás za najlacnejšiu cenu na trhu skladom nebol a písali ste, že Vam vyhovuje dodanie o 10 dní, ako sa aj stalo, osobným odberom. Je to presne ten istý typ ako v ostatných obchodoch, pri zaraďovaní produktov do ponuky, noviniek, vychádzame presne z podkladov dodaných výrobcom, texty, obrázky a podobne. Ak niektorý parameter chýba, nemáme ho ako však ako zistiť. Zatiaľ sme do dnešného dňa na značku Leo nezaznamenali žiadne negatívne hodnotenia zo strany zákazníkov. Ak by niektorá značka vykazovala chybovosť, vyradíme ju z našej ponuky. Ak sa Vám zdal produkt menší, ako na obrázku, ako ste spomínali pri osobnom odbere, mohli ste ho nechať na našom sklade, ponúkli by sme ho následne inému zákazníkovi.

S pozdravom, príjemný deň,
    Sexshop Erotickaplaneta.sk

• Žiadna reakcia na objednávku. Pravdepodobne to je nefunkčný e-shop.

Nevyužívať! Strata času.

Dobry den,

Vasa objednavka caka uz viac ako tyzden na vyzdvihnutie, nakolko ste si zadali sposob tovaru osobny odber. Do dnesneho dna sme Vam zaslali 3x emailovu spravu ohladom odberu, avsak bez odpovede. Nemohli sme Vam zaslat ani avizo formou SMS spravy, nakolko ste neuviedli telef. cislo na Vas mobil.

Kontaktujte nas prosim, tovar je pre Vas pripraveny.

Prijemny den,
    Team erotickaplaneta.sk

• Fotografie sú klamlivé. Výrobok je dekoračný, ale ponúkaný, aako reálny výrobok na používanie,. Ide oklamanie zákazníka.

Pohľadať iný obchod, kde neklamú.

Čakám od obchodu reálne vysvetlenie a nie rozprávky...

Reakcia obchodu Erotickaplaneta

nezaznamenali sme žiadnu reklamáciu ani sťažnosť z Vašej strany. Pokiaľ ste neboli s produktom spokojný, máte možnosť ho do 14 dní vrátiť. Pri zaraďovaní produktov vychádzame výhradne z informácií a obrázkov dodaných výrobcom. V tomto roku nám zatiaľ žiadny zákazník nenahlásil, že by popis a obrázok nesúhlasili s realitou. Nemôžete samozrejme očakávať, že produkt, ktorý ste zakúpili za 10 Eur bude mať kvalitatívne parametre ako produkt z rovnakej sekcie za 150 Eur, to je jednoducho nereálne.

Tím www.erotickaplaneta.sk

• Brutalne predrazeny, bohuzial prisiel som na to az po zakupeni tovaru :(((

Nekupujte v tomto obchode, vzdy si najprv pozrite ceny na heureka.sk

Reakcia obchodu Erotickaplaneta

ceny produktov pravidelne moniturujeme, vychádzame z koncových doporučených cien, pričom ceny na našej stránke sú ešte znížené. Žiaľ nie je v našich silách byť vždy najlacnejší na trhu, ceny sa menia na dennej báze, prebiehajú akcie a podobne. Ďalej garantujeme originalitu ponúkaných produktov a vždy plnú 2-ročnú záruku, v prípade poruchy meníme obratom celý kus. Verte, že aj v tomto segmente sa na trhu vyskytujú falzifikáty, dokonca máme niektoré na sklade na ukážku pre našich návštevníkov, s čím sa môžu na Slovenskom trhu stretnúť.

Tím www.erotickaplaneta.sk

• diskretnost
    • doprava domov
    • inde je aj lacneší

Reakcia obchodu Erotickaplaneta

V ramci nasho sortimentu ponukame moznost "Garancia najnizsej ceny". Pokial ste nasli tovar inde lacnejsie ako u nas, mohli ste nas kontaktovat, aby sme situaciu preverili a cenu Vam dorovnali.

• komunikacia zo zakaznikom

nakupoval som aj v lepšich obchodoch

Reakcia obchodu Erotickaplaneta

Dobry den, skoda, ze ste nas nekontaktovali s konkretnym problemom, radi by sme Vam pomohli v lubovolnej oblasti. Tazko reagovat nakolko neuvadzate nic konkretne.