Výrobok bol opísaný ako 100% Kvalita no žiaľ pri dodaní výrobok pôsobil lacno a nekvalitne :-(

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, mrzí nás, že máte s výrobkom zlú skúsenosť. Tento produkt sa bežne predáva, a ešte sme naň nemali negatívnu spätnú väzbu. Na e-shope máme u produktu recenziu s 5*. Môže sa samozrejme stať, že vám produkt subjektívne nevyhovuje. K tomu však slúžia recenzie produktu a mrzí nás, že ste kvôli tomu zle hodnotili celý e-shop. Ak by ste mali záujem vyskúšať iný produkt rovnakého typu, obráťte sa na nás a radi vám naň poskytneme zvýhodnenú cenu. Jarda z Eros.sk

• dobrá komunikácia
    • rýchle dodanie objednaného tovaru

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie, odporúčanie a samozrejme aj za váš nákup. Sme radi, že oceňujete našu komunikáciu aj to, že vaša objednávka bola rýchlo u vás. Robíme pre to, čo môžeme. Jarda z Eros.sk

Cena, rýchlosť dodania

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Peter, sme radi, že sme vás potešili cenou a rýchlosťou dodania. Ďakujeme za váš nákup aj odporúčanie nášho e-shopu. Prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk.

• Rýchlosť vybavenia.

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Zdeno, v prvom rade ďakujeme za vašu objednávku a potom samozrejme aj za recenziu a odporúčanie. Robíme všetko pre to, aby ste mali svoje objednávky doma čo najrýchlejšie. Takže nás vždy poteší, keď to spomeniete ako naše plus. Ďakujeme a prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Ivan, ďakujeme za recenziu a odporúčanie. Prajeme, nech vám zakúpené pomôcky robia radosť a prinášajú len samé príjemné zážitky. Jarda z Eros.sk

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za nákup na Eros.sk a za jeho odporúčanie. Prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk

• ‍♂️DISKRÉTNOSŤ, ⚡RÝCHLE DORUČENIE ⚡⭐⭐⭐⭐⭐‍♂️

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Miro, v prvom rade ďakujeme za vašu objednávku a potom aj za čas, ktorý ste venoval napísaniu recenzie na náš e-shop. Urobil ste nám radosť, že ste spomenuli práve diskrétnosť a rýchlosť doručenia. Robíme všetko pre to, aby sme dostali objednávky našich zákazníkov k nim domov čo najrýchlejšie bez toho, aby bolo poznať, odkiaľ sú. Ďakujme a prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk

Pravda ze objednani tovar patril do lacnejsi no kvalita a spracovanie zle
    Balenie velmy pekne no obsah katastrofa
    Dakujeme

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste z výrobku sklamaný. Ocenili by sme, keby ste nám na email [email protected] mohli napísať, ktorého výrobku z vami objednaných sa týkala vaša výhrada. Možno by sa pre vás našla nejaká alternatíva, ktorá by bola lepšie spracovaná a vaše sklamanie by dokázala obrátiť v potešenie. Je škoda, že ste sa rozhodli negatívne hodnotiť celý eshop, namiesto hodnotenia jednotlivého produktu. Jarda z Eros.sk.

• Super cena
    • ziadna

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a odporúčanie. Sme radi, že sme vás potešili cenami na našom e-shope. Prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk

• Rýchle a bezproblémové doručenie na vybraté miesto.
    • Neaktuálne informácie o spôsobe platby - dalo sa aj kartou, aj keď ma informovali, že iba v hotovosti.

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za objednávku a za hodnotenie. Pokiaľ ste boli informovaní pracovníkmi e-shopu, bolo to skôr upozornenie, že nie všade sa dá platiť na výdajných miestach Packeta kartou. Pokiaľ ste boli mylne informovaná priamo výdajným miestom Packeta, za túto informáciu nenesieme akúkoľvek zodpovednosť. Konkrétne vami vybrané výdajné miesto má v informáciách uvedené, že kartou platiť je možné. Mrzí nás, že táto drobnosť vás viedla k zníženiu hodnotenia nášho e-shopu. Prajeme samé príjemné zážitky so zakúpenou pomôckou. Jarda z Eros.sk

• Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za nákup aj odporúčanie nášho e-shopu. Robíme všetko pre to, aby ste mali svoje objednávky doma čo najskôr a veľmi nás teší, keď to oceníte. Jarda z Eros.sk

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za vaše „+“ týkajúce sa rýchlosti doručenia. Robíme všetko preto, aby vaše čakanie na potešenie bolo čo najkratšie. A vážime si to, keď to oceníte. Jarda z Eros.sk

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za nákup aj za odporúčanie nášho eshopu. Jarda z Eros.sk

• Super spokojny

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň. My sme super nadšení z toho, že ste super spokojný. Ďakujeme, že vám stálo za to nám napísať pozitívnu recenziu. Veľmi si to vážime. Jarda z Eros.sk

• Rychle a diskretne dodanie
    • Zaujimavy vyber hraciek

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za odporúčanie a pochvalu za diskrétnosť, rýchlosť aj sortiment. Robíme všetko pre to, aby mali naši zákazníci doma svoju objednávku čo najrýchlejšie a diskrétne. Jarda z Eros.sk

OK.

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za nákup aj za pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Jarda z Eros.sk

• Kvalitne zabalené
    • Darček

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne zhodnotenie vašej skúsenosti s naším e-shopom. Na diskrétnosti balenia a rýchlosti dodania nám velmi záleží. Teší nás, že sme vám urobili radosť s darčekmi k objednávke. Jarda z Eros.sk

• Rychlost dodsnia a kvalita vyrobkov

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu a odporúčanie. Ako každému, aj nám urobí radosť, keď oceníte našu prácu. Robíme všetko preto, aby objednávky boli u vás doma čo najskôr. Ďakujeme, Jarda z Eros.sk

Tovar prišiel rýchlo. Sklamanie prišlo, keď na výdajnom mieste vedeli čo všetko bolo v kartónovej krabici. Keď si človek objednáva erotické pomôcky- hračky a spolieha sa na diskrétnosť, očakáva že to tak naozaj bude. Nie že príde poškodený a roztrhaný balík, do ktorého je vidno. Balík preberala žena a príjemne to nebolo. Možno lepšia kvalita kartónu? Obaliť kartónovú krabicu fóliou? Neviem- no diskrétne to naozaj nebolo!

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, chápeme vaše sklamanie a rozčarovanie a veľmi nás to mrzí. V drvivej väčšine prípadov, s ktorými sme sa stretli (našťastie ich je minimum), bol balíček otvorený cielene a násilne, teda nie vďaka tomu, že by došlo k „otvoreniu“ či poškodeniu obalu vďaka tomu, že by balíček nevydržal bežné zaobchádzanie prepravcu. Mrzí nás, že na základe správania sa dopravcu posudzujete náš obchod. Avšak vo vašej situácii chápeme vaše rozhorčenie. Ak došlo k poškodeniu niektorých produktov, prosím, kontaktujte nás, Dáme to do poriadku. Jarda z Eros.sk

Obchod v pohode nespokojnosť s dĺžkou dodania 7 dní a tovar stále neprišiel kamarátka sa stále musí robiť prstamy chudiatko

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, starostlivo sme preskúmali stav vašej zásielky. Na základe trackovacieho čísla sme zistili, že je zásielka už niekoľko dní (od 8.2.) uložená na výdajnom mieste a čaká na vyzdvihnutie. Odporúčame na výdajné miesto zavolať, alebo využiť infolinku dopravcu +421 221 201 135. Mrzí nás, pokiaľ došlo k zlyhaniu v informovanosti zo strany dopravcu. Snáď sme vám touto informáciou pomohli a veríme, že sa k vám nakoniec objednávka v poriadku dostane. Jarda z Eros.sk