• Cena rýchlosť dodania

• rýchle dodanie tovaru

• Veľmi spokojný

Ok

• Rychlost, diskretnost, spolahlivost

• Vyšli mi vustrety a vymenili tovar este pred expedíciou

• dobre ceny

• Žiadna výhoda najhorší nákup čo som kedy kúpil

...všetko prebehlo k mojej spokojnosti....teším sa na nový nákup

Kúpil som si dominator supermasturbator s masážnymi prelami a to je čosi úžasné to stimulovanie penisu včera som si objednal fleshlight flight pilot tak snáď bude ešte lepší od toho môjho prvého masturbatoru
    Úplná spokojnosť odporucam

• Rýchle a diskrétne doručenie

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Ivan, ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie, aj za vašu objednávku. Veľmi si to vážime. Robíme všetko pre to, aby sme splnili náš sľub rýchleho a diskrétneho dodania. Potom nás veľmi teší, že ste to spomenuli. Jarda z Eros.sk

• Diskrétnosť a rýchlosť vybavenia

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Willi, ďakujeme za vašu objednávku a za čas venovaný tomuto hodnoteniu. Veľmi si to vážime. Sme radi, že sme vás potešili diskrétnosťou a rýchlosťou vybavenia objednávky. Robíme všetko pre to, aby sme splnili náš sľub rýchleho a diskrétneho dodania. Jarda z Eros.sk

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie aj za objednávku na Eros.sk. Robíme všetko pre to, aby ste mali svoju objednávku doma čo najskôr a sme radi, že to oceňujete. Rovnako si ceníme to, že si nájdete čas na napísanie hodnotenia. Jarda z Eros.sk

• Komunikácia
    • Dodali o deň skôr.

Komunikujú vyriešia pomôžu.

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za objednávku aj za čas venovaný recenzii. Ceníme si to. Urobil ste nám radosť ocenením našej komunikácie. Sme v komunikácii priateľskí a ústretoví a sme radi, keď to oceníte. Prajeme samé príjemné zážitky so zakúpenou pomôckou. Jarda z Eros.sk

• diskrétne balenie

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Lenko, ďakujeme za nákup na Eros.sk aj za odporúčanie a recenziu. Vždy nás poteší, keď pozitívne hodnotíte rýchlosť dodania a diskrétnosť. Na oboch si dávame záležať. Prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk

• Rýchlo a diskretne

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za nákup, odporúčanie a pozitívne hodnotenie. Sme radi, že oceňujete rýchlosť a diskrétnosť dodania, pretože na tom si práve dávame najviac záležať. Prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk

• Rýchlosť za dva dni som mal objednávku
    • Kvalitné a lacné
    • Veľký výber

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za váš nákup a za ocenenie rýchlosti dodania. Garantujeme 48 hodín a vieme, že sa nám to darí plniť, pokiaľ bezchybne spolupracuje aj dopravca. A teší nás, že to oceňujete spolu s cenou, kvalitou a výberom. Urobil ste nám radosť. Dúfame, že aj vám robia radosť zakúpené pomôcky. Jarda z Eros.sk

Výrobok bol opísaný ako 100% Kvalita no žiaľ pri dodaní výrobok pôsobil lacno a nekvalitne :-(

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, mrzí nás, že máte s výrobkom zlú skúsenosť. Tento produkt sa bežne predáva, a ešte sme naň nemali negatívnu spätnú väzbu. Na e-shope máme u produktu recenziu s 5*. Môže sa samozrejme stať, že vám produkt subjektívne nevyhovuje. K tomu však slúžia recenzie produktu a mrzí nás, že ste kvôli tomu zle hodnotili celý e-shop. Ak by ste mali záujem vyskúšať iný produkt rovnakého typu, obráťte sa na nás a radi vám naň poskytneme zvýhodnenú cenu. Jarda z Eros.sk

• dobrá komunikácia
    • rýchle dodanie objednaného tovaru

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie, odporúčanie a samozrejme aj za váš nákup. Sme radi, že oceňujete našu komunikáciu aj to, že vaša objednávka bola rýchlo u vás. Robíme pre to, čo môžeme. Jarda z Eros.sk

Cena, rýchlosť dodania

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň Peter, sme radi, že sme vás potešili cenou a rýchlosťou dodania. Ďakujeme za váš nákup aj odporúčanie nášho e-shopu. Prajeme len samé príjemné zážitky so zakúpenými pomôckami. Jarda z Eros.sk.