• diskretnosť

spokojnosť

• diskretnost, moderny tovar

vsetko bolo dokonale az na neochotneho a nervozneho kuriera, tu istu skusenost mala moja kolegyna, ktora si v tom case nieco objednavala

• Držte si nízke poštovné, nakoľko keď človek sem tam ide do svojho obľúbeného obchodu kúpiť drobnosť, ktorá sa však vysokým poštovným predraží, tak potom to hľadá u konkurencie a často k nej prejde.
    • neviem o žiadnych. bol to môj prvý nákup a vybral som si tento obchod z viacerých.

dobrá ponuka, široký výber, férové ceny, optimálne poštovné, rýchle dodanie, čo viac si želať? :) nech je to tak naďalej.

• diskrétnosť,široký sortiment

• diskrétnosť
    • nemá slabiny

veľmi spokojný

• ja som dlhe roky zvyknuta na tento portal, najvacsou vyhodou oproti ostatnym su priaznivejsie ceny za dobru kvalitu
    • prijala by som vacsie cisla, kedze som baculata a nie pri kazdom tovare ich mate...mozno by mohol byt zvlast jeden celok venovany moletkam...myslim, ze su to najvasnivejsie zeny :O)...tiez by som prijala vacsi vyber pri niektorych druhoch tovaru, napriklad BDSM...chybaju mi eroticke topanky, slapky...

odporucam tento obchod najviac zo vsetkych podobnych obchodov, pretoze ponukaju kvalitu za velmi prijatelne ceny...tiez ku kazdemu tovaru pribalia nejake malicke prekvapenie...som dlhorocnym zakaznikom erosu.sk a vzdy sa nakoniec k nemu jedinemu vratim :o)

• dobra cena
    • ziadne

ze ho doporucujem a ma kvalitny tovar a skveli kolektív

• Dobré ceny tovaru

• výborné ceny a prehladnosť
    • zatial som nenašiel nakupoval som prvý nákup

dobré ceny , výber ,komunikácia , odporúčam tento shop

• ziadne
    • je 20 dni po objednavke a tovar na titanicu.Ani reagovat na email nevedia hanba

je to smutne ze vam poslu email ze tovar je na ceste a 20dni sa nevedia ozvat

• vyber
    • dodacie lehoty, len prostrednictvom kuriera

celkom dobry, odporucam

• Hlavne cena

• Nakup v klude. Popis presny k vyrobkom. To co je uvedene presne sedi s dodanym.
    • Dlhsia dodacia doba

firme som poslal pred 3-ma dnami mail ohladom objednavky ktora mi nebola behom 2-tyzdnov dodana a doteraz mi neprisiel ani mail ani tovar.

Doručeny tovar nesplnal moje predstavy, chcel som ho vymeniť za menšiu velkosť alebo iný tovar. Pri zaslaní tovaru na adresu odosielateľa sa mi tovar vrátil ako nedoručený. Na telefon spoločnosti sa nedá dovolať, tak aká spokojnosť?????????????

• diskrétnosť

spokojnosť,určite odporúčam