• Diskrétnosť.

Veľmi dobrý obchod.

• Diskretnost
    • Nema

Prehladny,diskretny,kazdy si vyberie.

• dobra ponuka, vyhodne ceny

• Ilustračné obrázky nezodpovedajú realite.

Obchod ako každý iný.

• Rychle dodanie
    • Prehladny eshop

Super !

• Jedno píšete na stránke ale pravda je druhé

Prvý a posledný nákup

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu objednávku. O akom produkte sa konkrétnejšie bavíme? S pozdravom Eros.sk.

• čo mali na stránke uvedené, že majú na sklade, skutočne aj mali
    • neviem

odporúčam

• normálne fungujúci e-shop
    • žiadne výrazné

normálne fungujúci e-shop

• Výborné ceny a sortiment.
    • Snáď trošku slabšia komunikácia.

Odporúčam, som spokojný.

Vsetko prebehlo perfektne odporucam!!!

• reakcia na moju objednávku: mám potvrdiť, či som si tovar vôbec objednávala, toto mi príde maximálne neprofesionálne a ak to predávajúci potrebuje, mal by preformulovať tie litácie, čo mi poslal. bolo to príšerne dlhé a my osobne si objednávky obvolávame, či si to zákazník naozaj objednal. okrem toho, reakcie na moju objednávku prišli z niekoľkých e-mailov, čo pôsobí veľmi chaoticky pre zákazníka a nedôveryhodne. osobne som mala 100chutí nič neprevzať, pretože z tých e-mailov ani nebolo jasné, akú dobierku vlastne mám prevziať. odosielateľ iný ako udaje v emailoch a suma sa 3 x menila kvoli aktuálnemu kurzu. no veľmi nedomyslené....

tovar super, výber a ceny tiež, len tú e-mailovú komunikáciu zjednotiť, pretože pôsobí naozaj veľmi chaoticky, neprofesionálne a nedôveryhodne. ale našťasie je to len technická záležitosť, obchod je ok ....

• velmi velky sortiment vsetkeho druhu za skvele ceny
    • malo sa prezentuje, len nahodou som nan natrafila

som velmi spokojna a urcite tu este budem nakupovat

• rychlost
    • ziadne

na jednotku

• Objednal som si slovenskú knihu a prišla mi v češtine

Neviem ako tovar poslať späť

Reakcia obchodu EROS

Dobrý deň knihu môžete zaslať na adresu 3W PRODUCTION s.r.o., M.R.Štefánika 43, Prievidza 3 najlepšie ako balík a prosím pošlite mi na tel. číslo 0905 525 028 pomocou sms kód poštovej zásielky. Ďakujem

• Rýchlosť a diskrétnosť
    • Chýbal návod v českom alebo slovenskom jazyku

S ponúkanými službami som spokojný.
    Odporúčam tento obchod ostatným.

Reakcia obchodu EROS

Napíšte na email [email protected] k čomu vám chýba návod a pošleme Vám ho emailom.

• dobrá cena, výborná komunikácia a ústretovosť, ochota, príjemné jednanie, rýchle a pružné vybavenie objednávky
    • nezistil som

veľmi spokojný ak budem uvažovať o ďalšom tovare použijem rovnaký spôsob objednávky

Ďakujeme za nákup a recenziu.

• pohodlie, nákup z domu

odporúčam ostatným

Ďakujeme za nákup a recenziu.

• množstvo tovaru, prehľadnosť, dobré ceny

jednoznačne doporučujem

• snazia sa o recenzie a rozne clanky co robi eshop zaujimavim
    • z mojho osobneho pohladu ze tovar mi prisiel nazvam to poskodeny
    • co som si vsimol v hodnoteniach, tak, tak isto im neprisiel bonus a benefintne darceky ktore boli deklarovane pri nakupe tovaru

nakolko som tovar musel posielat spat stalo ma to navyse skoro 5e, cize tovar sa mi automaticky predrazil a konpenzacia nebola navrhnuta ziadna zo strany obchodu, ani na dodatocne dodanie zlavoveho kuponu ktory mal byt sucastou objednavky ci fyzicky (kartickou) alebo elektronicky (mailom) :|
    planoval som aj dalsi nakup ale karty su teraz v rukach obchodu, zalezi na tom v akom stave mi pride tovar a ci navrhnu aj daku konpenzaciu ak ano nakupim znovu, ak nie tak uz asi nenakupim :|
    Ale na margo obchodu musim uznat, ze je aspon vidno snahu z ich strany problem riesit, v ramci reklamacie :)

Reakcia obchodu EROS

Ďakujeme za nákup a recenziu. Stačí pri objednávke dopísať do poznámky, že už ste nakupovali a myslím, že so zľavovou kartou nebude problém. Mrzí nás, že sa tovar poškodil pre preprave.

• rýchlosť a spoľahlivosť
    • nezistil som žiadne

oplatí sa - je to spoľahlivé a rýchle