• Nebolo mi dodané všetko.

Reakcia obchodu EMI

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie, avšak objednávka Vám bola doručená kompletná, podľa Vášho objednania. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí je potrebné kontaktovať náš zákaznícky servis.

Váš team EMI.sk

• Vankuse sú hrozné objemné,nesprávne,nevydržali sme na nich ani 5 mi ut ležať (ani po zredukovali objemu) zabrali polku postele....veľmi zlá kúpa. Peniaze vyhodené von oknom......to sa mi ešte nestalo. Sklamanie

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    V našej ponuke máme aj menšie vankúše ako štandardný rozmer 70x90, je veľmi dôležité vybrať si správny rozmer.
    Každopádne nám tovar môžete vrátiť a my Vám vrátime peniaze.

Váš team EMI.sk

Už by som si neobjednala vzory nepasuju nekvalitne a zo šikma ušité som sklamaná.

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Ak doručený tovar nezodpovedá objednávke, je potrebné kontaktovať náš zákaznícky servis.
    Tovar nám môžete vrátiť a my Vám vrátime peniaze.

Váš team EMI.sk

niečo neuveritelne obiednali sme s idva povrchove matrace rovnakých rozmerov a každy mal iny potah.

Reakcia obchodu EMI

ďakujeme za recenziu. Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za doručenie nesprávneho tovaru.
    Samozrejme, tovar Vám vymeníme na naše prepravné náklady tak, ako Vás dnes informoval náš zákaznícky servis.
    Mrzí nás táto vzniknutá situácia.

Váš team EMI.sk

• Nespolahlivy oobjednate podusky poslu Vam uplne ine a navlecky na podusky objednam mix obliecok a poslu jednu skratka nikdy viac

Nikdy viac neodporucam

Reakcia obchodu EMI

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie, avšak vo Vašej objednávke ste si z ponuky mix obliečok objednali iba jeden kus, ktorý Vám bol aj doručený. Objednávka Vám bola doručená správne.
    Pre správne objednanie tovaru môžete kontaktovať náš zákaznícky servis. Radi Vám s vystavením objednávky pomôžeme.

Váš team EMI.sk

• Keď som objednala tovar, bol stanovený dátum, dokedy má byť doručený. Termín sa predĺžil o 5 dní. V deň, kedy mal byť tovar doručený, ešte ho len vyskladnili.
    • Minulú objednávku som reklamovala kvôli tomu, ze vôbec zásielka nedošla, potom kvôli odlišnej farbe obliečok.

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Vašu objednávku, ktorá bola vystavená večer, sme odoslali okamžite. Je nám veľmi ľúto, že jej doručenie oddialili sviatky, nakoľko prepravca doručuje iba počas pracovných dní.
    V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí v objednávke je potrebné kontaktovať náš zákaznícky servis.
    Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov.

Váš team EMI.sk

Drahšie doplnky, ako celý objednaný produkt..!

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Ceny doplnkového tovaru nie sú drahšie. V ponuke nášho internetového obchodu máme veľa akciových cien, ktoré sa vzťahujú na vybrané druhy produktov.

Váš team EMI.sk

Obliečky boli úplne farbou inacie ako na obrázku.

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Obliečky, ktoré ste si objednali vyzerajú úplne rovnako ako tie na fotografii v našom internetovom obchode.
    Pošlite nám, prosím, fotografie obliečok, ktoré Vám boli doručené, aby sme mohli vyriešiť túto nepríjemnú situáciu.

Váš team EMI.sk

ľutujem , že som tovar rozbalila a následne vyprala myslela som si že zmäkne ako popisujete ,že je to luxusná bavlna ,ale je to ako brusný papier , tvrda a a mat. tenký skratka jedna handra ...................

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Tieto obliečky sú ušité zo 100%nej bavlny. Ak boli vypraté podľa odporúčaní, nemalo by pranie obliečkam uškodiť.
    Tovar nám, samozrejme, môžete vrátiť a my Vám vrátime peniaze.

Váš team EMI.sk

28.2. objednávka a dnes je 15.3. a žiaden tovar. Sabinov a Košice nie sú tak ďaleko od seba, aby im to tak dlho trvalo. Keby upozornili,že došli periny, dlhšie dodanie alebo niečo

Reakcia obchodu EMI

ďakujeme za recenziu. Vaša objednávka na Vás čaká v našej kamennej predajni k osobnému odberu. Od nás bola odolaná okamžite, avšak v objednávke ste uviedli telefónny kontakt, na ktorý nie je možné sa dovolať. Kontaktovali sme Vás už aj mailom, žiaľ neúspešne. Veľmi nás to mrzí, že Vám túto objednávku nevieme doručiť, žiaľ na naše telefónne volania i maily nereagujete.

Váš team EMI.sk

Tovar vyexpedovany v lehote, po doručení sklamanie , obliečky krivo ušité, nedali sa vôbec ozehlit. Po prvom oprani strata farby. Už nebudem viac z emi objednávať.

Reakcia obchodu EMI

ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujeme sa Vám za doručenie takéhoto tovaru.
    Žiaľ, všetky tieto vady sa týkajú chybovosti látky, ktorá bola spôsobená nesprávnou výrobou.
    Látku sme už stiahli z ponuky nášho internetového obchodu.
    Tak ako sme Vás telefonicky informovali, za tieto obliečky Vám vrátime peniaze.
    Mrzí nás Vaše sklamanie.

Váš team EMI.sk

Ako môžem dať recenziu, keď tovar ešte nemám. Už je to siedmy deň.

Reakcia obchodu EMI

ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujeme sa Vám za oneskorenie doručenia Vašej objednávky.
    Dnes ste telefonicky komunikovali s našim zákazníckym servisom. Počas hovoru sme Vás informovali ohľadom stavu Vašej objednávky. Robíme všetko preto, aby sme Vám objednávku doručili čo najskôr.
    Na mail ohľadom hodnotenia nášho obchodu môžete reagovať aj neskôr, keď si objednávku prevezmete a skontrolujete, prípadne vyskúšate.
    Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov.

Zle skusenosti

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Ospravedlňujeme sa, že sme Vám nevedeli dodať tovar vo Vami požadovanom rozmere.

Nekvalitný tovar, roztrhnute balenia

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Žiaľ, tieto obaly sú veľmi krehké a pri nízkych teplotách sa trhajú počas prepravy.
    Ak Vám bol doručený poškodený tovar, je potrebné kontaktovať náš zákaznícky servis.
    Veríme, že túto nepríjemnú záležitosť vyriešime k Vašej spokojnosti.

Váš team EMI.sk

Prvýkrát mi nebola doručená kompletná objednávka. Chýbali 2 veci, ďalej nebola splnená podmienka pri objednaní.

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Sme radi, že túto nepríjemnú záležitosť sme vyriešili k Vašej pokojnosti.
    Na našich zákazníkoch nám veľmi záleží.

Váš team EMI.sk

• Tovar vôbec nezodpovedal cene-veľmi nekvalitne spracovaný,špinavý...

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Ak Vám bol doručený poškodený tovar je potrebné, aby ste čo najskôr kontaktovali náš zákaznícky servis.
    Záleží nám na spokojnosti nášho zákazníka.

Váš team EMI.sk

Druhá skúsenosť s obchodom a bohužiaľ negatívna. Nesprávne vyhotovená objednávka, tovar som musela vrátiť na vlastné náklady, nesprávne vrátená suma za tovar - až po mojom upozornení mi bola vrátená zvyšná chýbajúca suma.

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Ak Vám bol nesprávne doručený tovar vo Vašej objednávke, bolo potrebné okamžite kontaktovať náš zákaznícky servis. V takomto prípade vieme výmenu urobiť na naše prepravné náklady.
    Peniaze za vrátený tovar sme Vám posielali na účet v dvoch platbách, nakoľko bolo obdobie sviatkov a s tým aj veľa spracovaní objednávok.
    Obidve platby Vám boli vrátené na účet v priebehu jedného týždňa.

Váš team EMI.sk

Kúpili sme si deku, na web stránke produktu bolo zloženie uvedené 100% bavlna, na základe čoho sme si produkt vybrali, išlo nám o 100%-nú bavlnu. Produkt prišiel v poriadku, avšak sme sklamaní, neskôr sme si totiž všimli zloženie na štítku na deke, ktoré uvádza 85% bavlna a 15% polyester, čo sme nechceli. Boli sme uvedení do omylu.

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Bude Vás kontaktovať náš zákaznícky servis. Určite túto záležitosť vyriešime k Vašej spokojnosti.

Váš team EMI.sk

• skladové sety ak trafím rozmer, sú dobré, pekné, dlhodobé skúsenosti
    • nemajú rôzne rozmery a napriek sľubom ich nevyrobia
    • zavádzajú zákazníka, zrušia časť objednávky, ktorá nie je skladom
    • nedostatočné vysvetlenie zrušenia objednávky, pani netušila, prečo to nevyrobia, aj keď látku majú

Pred objednaním som sa telefonicky informovala, či bude možné k objednávaným setom dorobiť malé vankúše a obliečky - áno, takéto vankúšiky šijú a danej látky na obliečky majú dosť. Po objednaní mi však prišli len skladové sety a keď som sa informovala, tak mi neušijú nič navyše, nech si vyberiem zo skladových vankúšikov (ktoré už som im predtým vysvetlila, že mi nevyhovujú). Alebo nech objednávku vrátim. Príde mi to ako zavádzanie, nasľubovať a po objednaní sa vysmiať, že nič také nebude. Sklamaná som z prístupu, aj keď s obliečkami mám dlhodobé dobré skúsenosti, po tomto odrbe už tam neobjednám.

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaše sklamanie.
    Obliečky na mieru Vám vieme ušiť, ak máme v skladových zásobách látku potrebnú na ich ušite. Je veľmi dôležité uviesť správne rozmery. Taktiež je veľmi náročné splniť špeciálnu požiadavku zákazníka na vankúšiky, ktoré majú byť "placaté", nakoľko je to rozmer neurčitý a príliš subjektívny.
    Mrzí nás to, avšak pri šití obliečok na mieru Vám nevieme dodať obliečky na vankúše, pri ktorých uvádzate 3 rozmery (šírku, dĺžku a výšku).
    V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte náš zákaznícky servis.

Váš team EMI.sk

neviem, čo ohodnotit, tovar, čo je na sklade, do tyždňa,žiadna komunikacia z obchodu

Reakcia obchodu EMI

ďakujeme za recenziu. Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za oneskorenie doručenia Vašej objednávky.
    Problém nastal na strane nášho dodávateľa, čím sa posunul aj termín dodania výrobného materiálu.
    Veríme, že Vaša objednávka Vám už bola doručená, a že je všetko v poriadku.