opísal som typ televízora všetky udaje a s rýchlosťou dodania som bol spokojný iba že nemožem zapnuť televízor

• tovar nedoručený

smola

• Íny tovar som dostál.

Prišiel mi iný typ ovladacky

Reakcia obchodu EMERX team

Se zákazníkem jsme mluvili a domluvili se na tom, že chyba nebyla na naší straně.

• Poslali ine a nekompatibilne ovladanie ako bolo objednane. A toto nefunguje

Reakcia obchodu EMERX team

Pokud nám zákazník nedá o problému vědět, nemůžeme ho s ním vyřešit. Stačí nám napsat, nebo do 14 dnů zboží vrátit.

žiadal som obchod o zaslanie návodu na DO z dôvodu ladenia staníc rozhlasových staníc........ani ste neodpovedali, vraj odborník na DO, hanba

Nefunguje a prišiel peškodeny.

• Napriek poznámke v objednávke mi bola zaslaná blbosť ktorá nefunguje správne

• ponúkaný tovar obchod nemá
    • dlhá dodacia doba

Objednané 30.4.-doručené 17.5. Toto je smutný rekord mojich objednávok z CZ. Ponúkate tovar,ktorý nemáte-po objednaní zákazníkom tovar následne objednávate Vy,keď ho dostanete,musíte ho prebaliť a až potom odosielate-to je tých 14 dní dodacia lehota.Mne za 14 dní chodia balíčky z Aliexpresu(zasielané z NL,UZ a pod.) Seriozny obchod má pri takejto položke napísané-na objednávku.Ale to nie je Váš prípad.
    Mali by ste sa ospravedlniť všetkým,ktorí napísali negat.recenzie,pretože min.polovica z nich bola oprávnených.Vy máte vždy výhovorku a zo zákazníka urobíte idiota,ktorý nevie,čo si objednal,alebo s tým nevie narábať.Na používanie bežnej spotr.elektroniky nikto nepotrebuje elektrotechnickú fakultu. Nechcem Vás nijako poškodiť-píšem len fakty.
    S pozdravom...

• Dorucene vcas jednoduchy nakup dobre zorganizovane
    • Nahrada povodnej ovladacky nebola dostatocne naprogramovana niektore funkcie neboli dostupne ine zas komplikovane aj ked niektore tlacika boli volne . Samotna ovladacka je dost neforemna zbytocne velka

• Maju skladom tovar, ktory v skutocnosti skladom nemaju.

Objednany tovar plachtu na auto, ktora mala byt podla internetoveho obchodu skladom nedodali a zrusili objednavku. Bohuzial v poslednej dobe casty jav ako zavadzat a klamat ludi len aby si objednali.

• Poslali mi vadný tovar. Nemám na to čas, aby som sa sporil o 30 euro,ale nech stratia z môjho okolia a nemám záujem viac s nimi komunikovať.

tovar označený ako skladom, ani po 14 dňoch nebol odoslaný!

dostal som e-mail, kde je indikovana dodacia doba 1 mesiac bez moznosti zrusit objednavku, vo vseobecnosti sa e-shop pyta, ci takato dodacia doba vyhovuje zakaznikovi

• Zoberiete peniaze popredu a kašlete na zákazníka

Objednal som si ovládač na tv Orava LT-823 LED F82B a poslali mi ovládač telefunken TF-4875, ktorý na tv Orava nefunguje

Bol mi dodaný tovar, ktorý som si neobjednal na Heureke.

Neprišiel originál,ale náhrada,akú kúpim aj na SK za polovičnú cenu

• Bolo by vhodné, aby dopredu informovali o termíne dodania. Až po zaplatení som sa dozvedela, že tovar príde do 3 týždňov.
    • Dlhá čakacia doba o ktorej dopredu neinformujú. Neodporúčam.

Tovar nefunguje,vraciam spat