Nakoľko som do firmy objednávala toner, bol mi doručený valec. Z toho dôvodu tovar Vám bude vrátený a zároveň žiadame o vrátenie Eur.

Reakcia obchodu EM Laser Toner

Je nám ľúto, že ste nám dali takú negatívnu recenziu, nakoľko chyba bola na Vašej strane.
    Objednali ste si valec a dodali sme valec.
    www.EM-TONER.sk
    www.EM-IT.sk

V e-shope uvedená cena nie je pri záväznej objednávke dodržaná. Objednávka potvrdená podotýkam s cenou v e-shope.

• taký zlý toner ste mi ešte nikdy neposlali, zasekáva mi papiere v tlačiarni, je to určite tonerom pretože, keď dam starý toner tak mi to nerobí. každý jeden papier mi zasekne, je to hrôza

Obchod je dobrý, do teraz som s nimi bola spokojná, ale poslali mi taký toner čo mi zasekáva papiere v tlačiarni, je to určite tonerom, nakoľko vložím starý tak mi to nerobí

Nikto z firmy na objednávku nereagoval, nekontaktoval ma.

Že sa nejedná o originál bolo uvedené iba v ďalšom popise tovaru...,
    neoriginálny toner by som neobjednala...
    Vo faktúre bolo uvedené, že sa jedná o úhradu prevodom, pričom išlo o dobierku...

• Moja objednávka bola mnohokrát znásobená na emaile. Neviem definíciu dobierky.
    • Ak je tovar vopred zaplatený je to stále dobierka?

Načo sa pýtate dole na email, keď ho máte?

• objednala som originál toner a bol mi doručený len kompatibilný produkt
    • ponuka bola zavádzajúca

• nekvalitné čipy v toneroch.
    • toner po osadení do tlačiarne nefunguje, nefungujú ani dodatočne poslané náhradné čipy

nekvalitné čipy v toneroch.

• toner do tlačiarne bol prezentovaný ako originál, ale doručená bola naoriginálna náhrada!

systém, obchodu výborný, kvalita tonerov však nie je vporiadku, tlačí nám "roztrasene"