• rýchle doručenie
    • Nie je možné platiť dobierkou.
    • Zaplatila som prevodom a zatiaľ mi nebola doručená faktúra

• Dobrý prehľad a popisy tovaru. Dostupnosť tovaru ktorý inde nie je.
    • Nič ma nenapadá.

Doporučujem nakupovať alebo sa aspon informovať u vás.

výborný

• Veľmi vyšli v ústrety, osobný kontakt so zákazníkom
    • Nie je možnosť dobierky

• prehladnost, cena, dostupnost, rychlost dodania, prijemna komunikacia

100 % odporucam

Reakcia obchodu EKOLOGIS

Ďakujeme za hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť.

• Cenovo prijatelne a co je podstatne, velmi rychla reakcia a dodavka tovaru.
    • Mal by dorucovatel tovaru respektovat poziadavku objednavajuceho ohladom casu kedy je objednavajuci k dispozicii a nevnucovat mu cas kedy moze "on" dorucit tovar.

Rychle jednanie, velmi rychla dodavka, prijatelne ceny. Maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu EKOLOGIS

Z našej strany sme dopravnej službe jasne zadali požiadavku na doručenie podľa požiadaviek klienta. Ďakujeme za upozornenie. Budeme požadovať od prepravcu vysvetlenie a na nerešpektovanie našich požiadaviek ich upozorníme. Klientovi sa ospravedlňujeme namiesto prepravcu.

• Na stránke bol uvedený tovar s istými kvalitatívnymi parametrami a bol mi dodaný s podstatne horšími parametrami. Keby som to vedel, nebol by som ho kúpil

Reakcia obchodu EKOLOGIS

Pri objednávaní došlo k nedorozumeniu za ktoré sa zákazníkovi ospravedlňujeme.

• Je to rýchle
    • Nemá žiadne