Tovar mi prišiel v totálne roztrhanom obale, krížom krážom polepenom, proste hanba! Neviem si predstaviť, odkiaľ bol tovar vytiahnutý, ako sa s ním manipulovalo, že sa tak veľmi obal dotrhal, kde bol tovar vystavený, lebo mi prišiel zaprášený bez originálnych nálepiek a ledabolo zabalený vo vnútri obalu (videla som na internete ako to má vyzerať, keď je všetko v poriadku). Na tovare sú škrabance...

Dobrý deň Oľga,

mrzí nás táto nepríjemnosť, za ktorú sa Vám ospravedlňujeme. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. Doposiaľ ste nás nijakým spôsobom o probléme neinformovali a nemohli sme o ňom vedieť. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Objednávka bola vyplatená tovar ešte nedošiel.

Reakcia obchodu Electronic Star

Vaša skúsenosť nás mrzí. Za nedostupnosť produktu a chybu v skladových zásobách sa Vám ospravedlňujeme. Na odstránení problému pracujeme. Peniaze Vám budú vrátene. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Dobrá reklama, možnosť výberu a porovnania tovaru, dobré (nižšie) ceny.

Dobrý deň Maja,

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Tovar mi bol dodaný rýchlo a bez problémov.

Neviem o ničom.

Dobrý deň Jozef,

ďakujeme za hodnotenie. Pevne veríme, že sa do nášho obchodu budete radi vracať aj naďalej.

Spokojná

Dobrý deň Zuzu,

Spoľahlivý obchod

Dobrý deň Body,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Máme radosť, že ste s našimi službami spokojný.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Tovar stále neprišiel , ale mail ako som spokojný s nákupom us 2x ...

Reakcia obchodu Electronic Star

za prepravnú spoločnosť Slovak Parcel Service sa Vám ospravedlňujeme, od 9.5.2024 u nich urgujeme doručenie Vašej objednávky. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

Digestor je super , som veľmi spokojná , dodanie super rýchle . Môžem odporučiť

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Sledujte náš obchod aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie.

• Rýchly dovoz zdarma

Dobrý deň Iveta,

• Veľmi dobre
    • Veľmi dobre

• Po všetkých stránkach spokojnosť

Dobrý deň Jarka,

ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie obchodu. Máme radosť, že ste s našimi službami spokojná.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Po doručení tovaru som zistil, že tento je poškodený. Vyplnil som príslušný reklamačný protokol, odoslal telefonoval som na Vašu zákaznícku linku, kde sm sa dozvedel, že vo štvrtok 9.5.2024 príde kurier a poškodený tova zoberie. Ůdajne potom dovezie nepoškodený tovar. No nič sa nedialo. Dnes je 11.5.2024 a nič. Pre to som napísal, že by som neodporúčal obchod.

Reakcia obchodu Electronic Star

ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nepríjemnosti. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. Továr u Vás na naše náklady vymeníme. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

všetko výborné

Reakcia obchodu Electronic Star

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš obchod aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie.

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Vybavene rychlov vsetko bez problemov. Dobre zabalene.

Dobrý deň Kiki,

• Korektnosť

Spokojnosť.

• Spolahlivost

Rychlosť, výber

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Rýchle dodanie, tovar zodpovedal popisu, vsetko v poriaadku

Dobrý deň Kiks,

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Jasný a zrozumiteľný popis produktu na stránke. Dodanie podľa uvedených termínov.

Dobrý deň Zuzana,