• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

Záporná skúsenosť. Dodaný tovar nezodpovedal objednávke, dodnes nie je vyriešená reklamácia, čiže nemám tovar ani peniaze.

Reakcia obchodu Electronic Star

mrzí nás táto nepríjemnosť, za ktorú sa Vám ospravedlňujeme. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Toto hodnotenie nie je hodnotenie produktu ale obchodu.Tak najprv objednal som si zmrzlinovac naprv na stranke klarsteinu. Produkt prisiel rychlo. Po mojom otvorení som zistil ze to nie Dolce Bacio smart zmrzlinovac ale len Dolce Bacio cize nebol smart. Prdukt som reklamoval s tim ze nech mi poslu spravny produkt. Po 3 dnoch mi vratili peniaze tim ze produkt nemaju skladom. Ironia je ze stale ho ponukaju na WEB stranke. Takze som si povedal ze ho objednam z tejto stranky electronic-star. Rovnako vsetko prebehlo rychlo. Zmrzlinovac prisiel rychlo. Po otvoreny a zapojeny ma cakalo nemale sklamanie opat to nebol smart. Ja neviem ale pride mi to ze nevedia co predavaju. Ako sa moze stat ze poslu opat zly kus. Musim podotknut ze obidve stranky maju rovnaké produkty a rovnaky sklad. A ked som volal na informacie. tak mi povedal ze mi vratia peniaze do 14 dni, ze majú asi zlý popis pri tom produkte. Osobne som mal za to ze klarstein je dobra znacka a mam par produktov od nich. Toto je ale vysmech cloveku - zakaznikom. Produkt so vratil uvidíme ako to dopadne

Reakcia obchodu Electronic Star

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. Dohodli sme sa na vrátení peňazí. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

Objednala som záhradnú hojdačku a nedala sa zložiť, nakoľko prišla v dvoch krabicách a sedacia časť nepasovala na konštrukciu, nakoľko bola nesprávne podľa čísla dodaná .

Dobrý deň Eva,

mrzí nás táto nepríjemnosť, za ktorú sa Vám ospravedlňujeme. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. Doposiaľ ste nás nijakým spôsobom o probléme neinformovali a nemohli sme o ňom vedieť. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Objednávku som zrušil pár minút po objednaní pre zle zadanie údajov a tovar aj tak došiel. Už nikdy viac tu nič neobjednam

Dobrý deň Johnny,

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. Objednavku ste zrušili e-mailom o 23:50. Následne sme sa ráno o 8:22 snžili ešte odoslanie zásielky zastaviť v sklade a následne aj u prepravnej spoločnosti. Informovali sme Vás, aby ste v prípade doručovania, zásielku neprevzali. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Poškodený tovar

Z 3ks chladničiek boli po rozbalení 2ķs poškodené.
    Kontaktný pracovník istý Vrba nedvíha telefón, neodpovedá na SMS.Reklamačné formuláre sa nedajú vyplniť, vždy to niekde zlyhá.Komunikuje s vami len AI - roboty, ktoré ponúkajú 20% zĺavu.
    Naviac zatiaĺ nevrátili 500eur preplatku a mlčia.

Dobrý deň Vladimir,

ospravedlňujeme sa za doručenie poškodeného výrobku od prepravnej spoločnosti Slovak Parcel Service. Práve sme Vás kontaktovali, vrátime Vám peniaze. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Dva týždne od objednávky nemáme ani tovar ani peniaze. Po týždni nám objednávku zrušili, lebo tovar nemajú... A ďalší týždeň čakáme na vrátenie peňazí... Veľmi zlá skúsenosť.

Reakcia obchodu Electronic Star

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Bohužiaľ sme zistili, že Vami objednaný výrobok sa náhle vypredal a nebolo možné ho odoslať. Platbu, ktorú ste zadávala platobnou kartou sme nestrhli a teda peniaze máte stále na účte. Skontrolujte si prosím výpis platobnej karty. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenzia bola odstránená - nejedná sa o hodnotenie nákupu.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

tovar som objednal 5.2. s doručením 2-5 dní. Dnes je 16.2. a tovar stále nemám. Volal mi kurier, že je nejaký problém so zásielkou a že to musí preveriť no do teraz sa nikto neozval. Velká nespokojnosť. rozhodne sa k nákupu v tomto obchode nevrátim

Dobrý deň Matúš,

za prepravnú spoločnosť Slovak Parcel Service sa Vám ospravedlňujeme, urgujeme doručenie Vašej objednávky. Zásielka bola podľa ich systému z Vašej strany odmietnúta dňa 13.2.2024. Doposiaľ ste nás nijakým spôsobom o probléme neinformovali a nemohli sme o ňom vedieť. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Objednal som si tovar, 5 dní žiadna odpoveď z firmy, cez ktorú som objednával. Nejako som našiel telefónne číslo na komunikáciu, kde mi prišla informácia, že objednávka bola zrušená a nikto ma neinformoval.. Žiadny email ani správa! Neodporúčam nikomu! Kontaktujte priamo spoločnosť v Nemecku! Distribútori -Nula bodov! Amatérske!

Dobrý deň Alex,

mrzí nás táto nepríjemnosť, za ktorú sa Vám ospravedlňujeme. Práve sme Vás kontaktovali ohľadom doriešenia vzniknutej situácie. Objednávka je na ceste k Vám. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Jaro z Electronic-star

• Peniaze som poslala 25.01.2024,na účte ste mali okamžite.
    Dodaciu dobuste mali 6-8 dní, no objednaný tovar ste stále neposlali.
    Dnes som poslala odstúpenie od zmluvy.Očakávam vrátenie platby max. do 14 dní, inak postupujem na prešetrenie na SOI. /Neviem načo, ste poslali formulár na vrátenie tovaru , keď ste mi žiadny neposlali./ Absolútne neodporúčam.

Dobrý deň Silvia,

za prepravnú spoločnosť Geis sa Vám ospravedlňujeme, zásielku Vám mali doručit už 6.2.2024. Objednávku ste dnes zrušili, peniaze Vám budú vrátené. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].