• Tovar nebol dodany

Na stránke mali uvedené, že tovar je na sklade a nebol. Objednávky nebola vybavená a čakať mám cca 2 týždne.

Obchod nekomunikuje, prišlo len automatické potvrdenie objednávky. Ďalej ani obraz, ani zvuk.

Objednany tovar predajca kupuje od vyhradneho dovozcu a nema ho na sklade

Predajca bez ospravedlnenia ma zavádzal s dobou doručenia, tj najprv uvádzal na eshop že tovar Skladom, a telefonicky po mojich pripomienkach tvrdil, že už tovar nie je v ponuke akcie, akoby ten objednaný kus bol posledný za 17,90€, avšak ani to nie je pravda.... A nemalo to konca, prvý termín sa posunul.... Takže miesto očakávaných do3dní som trpol 10dní, aj nôž sa mi zdá nízkej kvality opracovanie, čo je dosť na Švédov zvláštne...
    Podľa predajcu mám byť rád, že mám objednaný tovar a akože za lacno!
    Podotkol som, že pri tých problémoch by to bolo realizované poštou rýchlejšie a lacnejšie. Interné problémy firmy ma ako kupujúceho nezaujímajú, samozrejme som bol nimi telefonicky obťažovaný.
    Bohužiaľ, pre túto fy som asi nedobry zákazník. V civilizovanej časti Európy by to dopadlo úplne inak, aj jednanie.

• Po týždni od objednávky ani obraz ani zvuk zo strany obchodu keď som im písala mail kde je konečne tovar iba odpísali "dnes vám ho expedujeme" a pritom dodaciu lehotu prekročili dávno.
    • nespravne informuju stranky kupujuceho.

Nespoliehat sa na internetove stranky , musite si zatelefonovat a potom si mozte byt isty , ci vobec ten tovar dostanete.

• rýchlosť

dobrá cena

• Ani po dvoch tyzdnoch od objednania tovaru mi tovar nebol dodany ani ma z obchodu nijako nekontaktovali.podotykam ze som objednaval tovar ktory uvadzaju ze maju skladom.na zaklade skusenosti tento obchod neodporucam , ignoruju zakaznika.

• cena a moznost osobneho odberu
    • Komunikacia so zakaznikom, za mna osobne v tomto e-shope uz nenakupim kvoli sposobu komunikacie so zakaznikom. Nezdal sa mi moc prozakaznicky orientovany.

Nakup som uskotocnil kvoli cene a hlavne moznosti osobneho odberu. Pri zistovani aky je postup a cas dodania tovaru (potreboval som to urgentne) musel som si obvolat asi 3 cisla. E-shop mal moznost vyzdvihnutia tovaru len osobne na predajni a uvedene bolo skladom, tym padom som sa domieval ze tento tovar maju na predajni. Volal som na predajnu, predavajuci mi poedal ze to ide mimo neho ze si mam napisat na e-shop. Reakciu z e-shopu si mozte precitat. Nehovoriac o tom ze nakoniec som siel na predajnu osobne vyklikal som si objednavku a predavajuci mi povedal ze nemusim cakat ze zvycajne to byva do 3 dni. Tolko co som nastupil do auta mi dosla notifikacia ze tovar je pripraveny k vyzdvihnutiu.

Dobry den,

mal by som zaujem o tovar: krovinorez Stihl FS 55. Chcel by som sa spytat, ci tento tovar mate skladom a ci by bol osobny odber mozny do 24hod. v Bratislave.

Taktiez by ma zaujimalo co vsetko obsahuje tento komplet.

Dakujem za pochopenie.

V pripade kladnej odpovede, obratom by som vytvoril objednavku na e-shope. Rozhodujucim faktorom je u mna cas dodania.

REAKCIA E-SHOPU:

Dobrý deň ,

vytvorte obratom objednávku a všetko sa dozviete:

www.shopgen.sk/fachman/STIHL-FS-55-krovinorez-hlava-AC-25-2-olej-do-5-l-benzinu-15m-zacia-struna-d2584.htm

s pozdravom XYZ

Kazdy nech si vytvori nazor sam. Za mna NIKDY VIAC (s tovarom a cenou som spokojny).

• Predajna v BA, vyzdvihnutie/reklamacie riesite osobne.
    • Ochotny predajca.
    • Na stranke pisu ze v pripade osobneho vyzdvihnutia vam neposkytnu odborne poradenstvo. Mne ho s ochotou poskytli, ale mate taky divny pocit tak ci tak.

Doporucujem.

• Personal. Predavac bol povysenecky a neochotny odpovedat na zakladne technicke otazky. Mal som pocit ze ho obtazujem.

Vyber kvalita fajn, ale personal - obsluha otras

• slabá informovanosť

ak kupujúci potrebuje tovar skôr nech si ho objedná cez iný shop