• Tovar bol označený že je skladom a však po jeho objednaní prišiel mail že objednaný tovar nemajú

Milý Jakub,
    Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém s Vašou objednávkou. Bohužiaľ sme zistili, že dres, ktorý ste si vybrali, bol počas procesu objednávania vypredaný, a ďalšie kusy už nie sú k dispozícii. Ihneď sme Vás o tejto situácii informovali e-mailom a ponúkli Vám alternatívny produkt, ktorý sme mali na sklade a mohol byť ihneď odoslaný. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa budeme snažiť minimalizovať podobné problémy a zaistiť, aby naša ponuka vždy bola aktuálna. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť a pochopenie a veríme, že budúca objednávka prebehne bez problémov. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a pomáha nám v neustálom zlepšovaní našich služieb.
    eFlorbal tím

• Tovar nedošiel ani po dvoch týždňoch
    Neodporúčam

Milý Marek,
    Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti s dodaním florbalovej palice z Vašej objednávky. Bohužiaľ, z dôvodu oneskorenia u výrobcu, sme nemohli zaručiť plynulé dodanie. Boli ste o tejto situácii informovaní a chceli sme zaistiť Vašu spokojnosť ponukou zľavy na podobný produkt. Vaša ďalšia objednávka je pre nás dôležitá a veríme, že prebehne bez problémov. Vaša spätná väzba je pre nás cenná a pomáha nám neustále zlepšovať naše služby. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a porozumenie.

eFlorbal tím

• Mám ohodnotiť tovar ktorý nebol ešte ani odoslaný

Objednávka stále nebola odoslaná takže nemám čo hodnotiť !

Milá Irena,

Ľutujeme, že vaša skúsenosť s naším obchodom nebola podľa vašich očakávaní. Chceme vás ubezpečiť, že vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme tu, aby sme vám pomohli vyriešiť akýkoľvek problém.

Podľa našich záznamov sa zdá, že objednaný tovar bol produktom, ktorý v čase objednávky nebol skladom, s predpokladaným dátumom odoslania v budúcnosti. Rozumieme, že čakanie na produkt, ktorý je dôležitý, môže byť frustrujúce, a chceme vám poďakovať za vašu trpezlivosť a porozumenie v tejto situácii.

Ak existujú akékoľvek nejasnosti alebo otázky týkajúce sa predpokladaného dátumu odoslania vášho produktu, alebo ak by ste si želali diskutovať o možných alternatívach alebo riešeniach, neváhajte nás kontaktovať. Naším cieľom je zabezpečiť, aby ste boli spokojní s vaším nákupom a službami, ktoré poskytujeme.

V súčasnej dobe mame informácie, že tovar je na ceste z USA.

Ďakujeme vám za pochopenie a tešíme sa na riešenie tejto situácie k vašej spokojnosti.

S úctou,
    Glamot tím

• Dlho trvá doručenie

• Florbalka len vložená v krabici

Reakcia obchodu eFlorbal

ďakujeme za spätnú väzbu, neznamenali sme, že by došlo k poškodeniu hokejky, pokiaľ áno, kontaktuje prosím zákaznícky servis.

Baliace procesy skúmame a vyhodnocujeme, pokiaľ je nutná výplň, potom ju doplníme, avšak zbytočne ju neplytváme vzhľadom na obmedzené zdroje Zeme.

eFlorbal tím

• Asi tam pracujú retardovany,objednal som druhy brankársky dres S a bolo mi doručené druhý krát M. Na vaku bolo napísané S junior a poslali ste zas M. Tento dres Vám bude vrátený a žiadam peniaze späť, nájdem si spoľahlivejšie predajcu!

Dobrý deň, vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu, ktorá bohužiaľ nereflektuje zlyhanie na našej strane. Naša odpoveď na Vaše hodnotenie:

Dodaný Vám bol presne ten tovar, ktorý ste si objednali. Produkt bol načítaný na skener cez ean produktu. Pokiaľ je v balení iná veľkosť, prosím kontaktujte nás. Bohužiaľ aj napriek márnej snahe sa Vám nemožno dovolať a na mail nezodpovedáte. Problém sme chceli hneď riešiť a pomôcť Vám.

Prajeme pekný zvyšok dňa.

Ondrej, eFlorbal.cz

• Nemajú na sklade objednanú vec

Vážený zákazníku,

Děkujeme vám za váš čas a zanechání recenze. Rádi bychom se omluvili za jakékoliv komplikace, které jste měl v souvislosti s nedostupností objednaného zboží u našeho shopu. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám zlepšovat naše služby.

Ve chvíli, kdy jsme zjistili nedostupnost původně objednaného zboží, náš zákaznický servis kontaktoval vás, abychom vám nabídli alternativní možnosti. Snažíme se vždy najít nejlepší řešení pro naše zákazníky, i když se vyskytnou neočekávané okolnosti.

Bohužel jste si objednal specifický produkt, který se zajišťujeme u výrobce, který nám informaci o dostupnosti podal později.

S přátelským pozdravem,
    eFlorbal tým

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Veľmi zlá komunikácia, odpoveď na moju požiadavku som dostal až po odoslaní tovaru čiže sa s tým už nič nedalo robiť.

Vážený zákazník,

informácie, ktoré píšete, sú zavádzajúce. V emaliové komunikaci jste nám odsouhlasil změnu produktu. Po odoslaní tovaru ste nám napísali e-mail, v ktorom ste nás požiadali o výmenu produktu. Odpovedali sme, že florbalka už bola odoslaná.

Z našej strany sme sa snažili urobiť všetko čo bolo v našich silách aby ste boli spokojní.

Slubovany darcek neposlali.

Dobrý deň,,
    mrzí nás komplikácie s objednávkou, ktorú ste si u nás objednali. Bohužiaľ táto chyba vznikla prechodom na novú verziu nášho shopu. Darček bol ihneď po Vašom upozornení odoslaný k Vám na adresu podľa našej komunikácie v maile. Veríme v zachovaní Vašej priazne v náš obchod a v ďalšej objednávke už budete dúfam spokojná s našimi službami.

Prajeme pekný zvyšok dňa,
    eflorbal Tím

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.