• rýchle doručenie, dobrá komunikácia, prijateľná cena tovaru
    • vyššia cena dopravy

kupoval som z iného obchodu objemnejšie spotrebiče a pri cene nad 350 Eur už bola doprava v cene

• Dobré ceny
    • Dlhé dodacie lehoty
    • Infolinka len v pracovných dňoch do 17.00
    • Tovar, ktorý bol zaplatený 13.8.2023 a mal byť dodaný do 21.8.2023 je na neznámom mieste
    • Relatívne drahá doprava, ktorá naviac nedoručuje
    • Ide o Maďarskú firmu, takže dúfam, nebudú reklamácie

• Mali monitor ktorý na Slovensku nebol dostupný
    • Monitor došiel vadný s mŕtvymi pixelami
    • Na reklamácií u nich vo firme vraj "technici nič nevideli" tak museli posielať do autorizovaného servisu čo sa extrémne predĺžilo (skoro mesiac)
    • Namiesto výmeny vadného tovaru alebo ponuky mi monitor "opravili" a hneď ako som ho zapojil som si všimol že panel mal ešte viac mŕtvych pixelov než ten predtým
    • Krabica mi došla v hroznom stave ako keby si tam s tým monitorom hádzali
    • Drahé poštovné
    • 12.6.2023 som znova posielal produkt na reklamáciu a do teraz som nepočul/nevidel žiadny update. S mojej skúsenosti s týmto obchodom mi reklamácia zas bude trvať mesiac alebo zas "nič neuvidia" a bude zamietnutá

Dobrý deň prajem,

je nám ľúto vzniknutých komplikácií.
    Dovoľte, aby som sa vyjadril ku Vašim postrehom:
    - reklamácie naša spoločnosť nevybavuje priamo, nemáme svoj vlastný dedikovaný servis na každý druh tovaru, ktorý ponúkame. 99% reklamácií je po doručení ku nám, zasielaných do externých, autorizovaných servisov tak, ako ste o tom bol upovedomený, a ako je to uvedené aj v postupe reklamácie.
    - informácie o riešení reklamácií poskytujeme na základe údajov, ktoré ku nám zasielajú autorizované servisy ako výsledok opráv
    - žiaľ, v prípade monitorov, televízorov, a diplejov všeobecne, sa do určitého počtu pixelov panel považuje za bezvadný, výrobcovia sa opierajú o výrobnú technológiu počas výroby panelov. Tieto podmienky sú uvedené v záručných listoch alebo záručných podmienkach v návode produktu.

Poštovné je vždy uvedené dopredu, a zákazník má možnosť rozhodnúť sa, či sumu poštovného prijíma, alebo nie. Poštovné je oproti slovenským webshopom drahšie z dôvodu, že tovar cestuje cez dve krajiny, cez dve kuriérske spoločnosti tak, ako je to uvedené aj na našej webovej stránke.

S pozdravom,
    Extreme Digital

• veľmi drahá doprava

Dobrý deň prajem,

trošku, žiaľ, nerozumieme Vašemu negatívnemu hodnoteniu.
    Ceny dopravy sú viditeľné aj na viacerých miestach na stránke, aj pri samotných produktoch, a takisto sú sumarizované pred odovzdaním objednávky. S cenami dopravy ste teda oboznámený riadne a vopred, a je možnosť rozhodnúť sa a tovar poprípade objednať u spoločnosti s lacnejším poštovným.

Vaša objednávka bola odovzdaná 04.05.2023. Pri tovare bola uvedená očakávaná doba dodania 5-6 pracovných dní. Platba prevodom dopredu dokonca predĺžila dátum dodania. Napriek tomu ste tovar mal doručený na piaty pracovný deň od dátumu objednania. Nevyužil ste ani možnosti odstúpenia od zmluvy ani po vytvorení objednávky.

S pozdravom,
    Extreme Digital

• Dodanie v poriadku termín dodania dodržaný
    • Jediné čo by som vytkol vysoká cena dopravy.

Reakcia obchodu Extreme Digital zRt

Ďakujeme Vám, J, za prejavenú dôveru a pozitívnu odozvu.

Ceny dopravy sú, žiaľ, dané faktom, že tovar je zasielaný cez dve krajiny a dve kuriérske spoločnosti. Cena dopravy je takisto odvodená od váhy celej objednávky.