• Tovar mi nedošiel hoci som už za neho zaplatil, budem žiadať peniaze vrátiť.

• Dobrý deň.Objedávka 28656 z 28.12.2021 ešte nedorazila.Čo je s ňou?

Reakcia obchodu ECstore.sk

objednali ste s položku, kde je uvedená neskladová dostupnosť - 21 dní. Dostupnosť je uvedená v zelenej farbe nad cenou každého produktu.

Pri skladových položkách je uvedená dostupnosť expedujeme do 24 hodín. Máme skladových lán veľa, možno si vybrať iné, ak sa ponáhľate. Stačí sa nám ozvať.

Nerozumieme teda vašej negatívnej recenzii.

S pozdravom a horám zdar

Jakub

Objednal som si tovar 11 Nov a do telefonu mi tvrdili ze mi bude doruceny do 3 pracovnych dni.Ked som kontroloval zasielku,-zaslelka bola vyexpedovana 15 nov a dorucena 18

Reakcia obchodu ECstore.sk

u produktu bola uvedená dostupnosť - expedície do 3 pracovných dní. Tretí pracovný deň sme posielali. Víkendy sa do toho samozrejme nepočítajú, to prepravcovi nejazdia a aj my máme zatvorené.

ECstore

lano z obj prišlo v poriadku
    ale majlonka objednaná certifikovaná 35kN (aj na faktúre )
    doručené čudo s nosnosťou 400Kg
    ak si zákazník nevšimne tu malú potlač na mailonke môže ten omyl stáť aj život
    reklamácia vybavená ( slovo prepáčte sa nenosí ) ale pre budúcnosť radšej u odborníkov alebo kamenná predajňa

Reakcia obchodu ECstore.sk

v telefonu jsme se Vám omluvili a chybu uznali, že jsme Vám poslali MINI majlonky. Je to oproti těm velkým hned rozpoznat. Obratem jsme u Vás zarezervovali svoz přepravce a zboží si od Vás vyzvedli a zaslali Vám řádné mailonky. Moc se ještě jednou omlouváme.

Nicméně chyba se stala (jsme jen lidé-horoleci, nejsme roboti), mrzí nás to a obratem jsme to také napravili.

U odborníků zrovna ale nakupujete, specializujeme se čistě na horolezecké a výškové vybavení. Našim zákaníkům jsme schopni vždy velmi dobře poradit. Děláme to již přes 20 let ;)

Děkujeme za pochopení a horám zdar

Jakub,ECstore

• Množstvo výbavy do hôr
    • Zavádzajúca doba dodania
    • Žiadna komunikacia z ich strany, jedine až keď sa človek sám ozve, co sa deje
    • Žiadne info na stránke o tom kedy majú obchod cez sviatky zatvorený...

Absolútna katastrofa.
    Tovar som objednal pretože písali ze je skladom a bude expedovaný do 24hod.
    Objednávka 24.12, nečakal som shipment cez sviatky, ale okolo Silvestra keď sa normalne pracuje.
    30.12 na mail v ktorom som sa pýtal kedy planuju odoslať produkt odpísali ze su cez sviatky zavretí... 4.1 povedali ze pošlú.
    4.1 prisiel mail ze sa objednávka kolektuje.
    11.1 opäť na mail z mojej strany, co sa deje odpísali ze dalsi deň uz naozaj odošlú, lebo mali inventúru.
    Na stránke žiadne info, žiadny informačný mail o komplikáciach na ich strane, nic..
    Momentálne (12.1) žiadne aktualizácie, ale nebudem sa čudovať ak im budem musieť opäť písať o 2 týždne..
    Dôležité je podotknúť že produkt na stránke stále uvádzajú ako "na sklade, expedujeme do 24hod".
    Prilbu radsej objednajte priamo od výrobcu, custom na vlastnú hlavu, skor vám príde...

Perlička na záver:
    na stránke uvádzajú zľavu 200Kč ak sa im nepodari expedovať do 24hod.
    Škoda že nie za každých 24 hodin od sľubovaného odoslania, lebo by si tovar na seba už sám zarobil.

Reakcia obchodu ECstore.sk

objednal ste u nás 24.12. na Štedrý deň. Medzi sviatkami sme mali zatvorené. Dokonca ani prepravcovi v tento čas nejazdili. Všetci sme si chceli oddýchnuť. Navyše začiatkom roka boli skutočne inventúry, ktoré sú zo zákona pre nás povinné. Bolo to uvedené na homepage na hlavnej stránke. Ďakujeme za pochopenie.

• Pomale vybavenie objednavky
    • Neumerna cena postovneho
    • Obrazky nezodpovedaju produktom

Reakcia obchodu ECstore.sk

děkujeme za recenzi, které naprosto ale nerozumíme.

- máme od Vás objednávku na 196,64 €. V této výši jste měl dopravu ZDARMA.
    - obrázky máme ODPOVÍDAJÍCÍ. Co jste objednal, to jste také obdržel.
    - expedovalo se přesně v časovém horizontu, jak bylo UVEDENÉ na webu.

Lépe to opravdu neumíme. Naopak si myslím, že v této době (koronavir), kdy máme mnohem více objednávek a i přepravci balíků, tak to zvládáme velmi dobře.

Hezký den

na maily neodpovedajú

Reakcia obchodu ECstore.sk

my ale od Vás email neobdržali. Zadal ste správnu emailovú adresu?

Jakub, ECstore.sk

Neodporučam nikomu.

Dobrý den pane Dunajovec,

děkujeme za recenzi. U objednávky jste uvedl platbu převodem na bankovní účet. Platba nám dorazila za 2 dny (30.1.). Ihned se ten den i odesílalo. Pokud jste pospíchal a chtěl odeslat ihned, tak jste si měl zvolit dobírku, kdy se platí až při předání balíků. U platby převodem se čeká na přijetí peněz na účet. Přepravci trvá doručení 1-2 pracovní dny a o víkendu samozřejmě přepravce nejezdí (je nepracovní den), proto jste měl doručení "až" v pondělí.

Psal jste nám také email, kdy budete mít doručení. Odpověděli jsme Vám řádově během několika minut (odpověď jste měl okamžitě).

Dokonce jsme byli na trhu u produktu absolutně nejlevnější.

Opravdu lépe to neumíme. Jestli jste nebyl u nás spokojen, tak je nám to líto. Samozřejmě jsme jenom lidi a děláme občas chyby, ale v tomto případě byly naše služby naprosto PERFEKTNÍ.

ECstore.sk

tovar som objednával 25.12.

doručenie bola uvádzané už 28.12.

ok, pochopím že to príde naskôr, ale doteraz = 06.01. nepršlo nič, som zvedavý, ako sa k tomu predajca postaví.

Reakcia obchodu ECstore.sk

mezi svátkama (Vánoce - Silvestr) jsme měli celozávodní dovolenou. Od 2.1. opět fungujeme a vaše objednávka se začla vyřizovat ihned 2. U batohu byla uvedena expedice do 1 týdne, tzn. do 9.1. určitě vyexpedujeme. Informace o dovolené byla uvedena bannerově na hlavní stránce webu a i u produktu.

Děkujeme za pochopení

S přáním hezkého dne

ECstore

• Tovar bol dodaný nesedí veľkosť poslal som mail ako sa dá riešiť tento problém 6 dní žiadna odpoveď.

Reakcia obchodu ECstore.sk

mezi svátkama (Vánoce - Silvestr) máme nyní celozávodní dovolenou. Od 2.1. opět fungujeme a obratem se Vám ozveme.

Děkujeme za pochopení.

ECstore

Objednala som lano,vzápätí mi volali že dane lano nemajú ale zašlú mi veľmi podobne že sa bude líšiť iba označením a poslali mi úplne niečo iné kratšie o20m a miesto statiky dynamiku!Ziadam výmenu a nikdy viac nevyuzijem služby tohto eshopu!

Reakcia obchodu ECstore.sk

asi jsme se v telefonu jenom špatně pochopili. Moc se omlouváme.

Po svátkách Vás bude kontaktovat přepravce a zásilku Vám určitě vyměníme. Zarezervujeme u Vás svoz přepravcem a necháme si balíček zaslat zpět. Nebudete mít žádné dodatečné náklady.

Požádované lano ale máme a i měli jsme i skladem. Pouze nebyla dostupná oranžová barva, ale jen červená.

S přáním hezkého dne a ještě jednou se omlouváme za nedopotření

ECstore.sk

Z dvoch položiek mi jedna nebola doručená - telefonoval mi niekto z obchodu, že bohužiaľ nie je na sklade a vrátia mi peniaze. Na ich stránke je pritom doteraz (po mesiaci) stále zobrazovaná ako "doručenie do 2-5 dní". Vraj sa mi ozvú, keď tovar bude dostupný. Nikto sa neozval. Skúšal som kontakt E-mailom, na E-mail mi nikto neodpovedal. Avizovanú zľavu 6 eur (v prípade nedoručenia tovaru) na ďalší nákup som nedostal. Tento obchod rozhodne neodporúčam.

Reakcia obchodu ECstore.sk

pokud je u produktu uvedená dostupnost 2 - 5 dní, tak je již produkt dostupný.

V době objednávky nebylo ale u produktu uvedeno skladem.

V případě dotazu pište prosím na [email protected]

Děkujeme za pochopení

• nekomunikuje lehotu dodania

Nerád píšem negatívne recenzie keď nepoznám objektívne dôvody ale možno problém je ten že ich so mnou nikto nekomunikoval. Objednal som si dve laná pri ktorých je doba expedície 2-5 dní a v objednávke som dostal informáciu že po pripísaní financií na účet predajcu budú laná odoslané. Platil som kartou bezprostredne po objednaní a dostal nejaké čudné EET účtenky na mail (možno tá suma je cena po odčítaní nejakého poplatku za platobnú bránu - netuším, lebo tá účtenka neobsahuje info za čo sa vlastne platilo). Pointa je taká že je 13 dní od nákupu a okrem mailu o objednávke a zaplatení sa nič neudialo. Aspoň info že laná napríklad nie sú na sklade a budú až za 15-20dní... Laná potrebujem na prácu a tu som momentálne stratový, takže nabudúce rozdiel 10% oproti konkurencii oželím.

Reakcia obchodu ECstore.sk

byly i státní svátky, tak jsme měli díky tomu zdržení. Objednávku jsme Vám tedy rozdělili a poslali jsme pouze to dostupné lano (expedice 2-5 dnů). To speciální statické lano na práci se musí nechat vyrobit. Psali jsme Vám email (koukněte do spam boxu / nevyžádáné pošty, zdali tam náhodou nezapadnul).

ECstore

• - ponuka tovaru ktory nie je na sklade
    • - po telefonickom kontakte ma uz 2 tyzdne nikto nekontaktoval
    • - Web - neaktualizovana DB tovaru
    • - pri vypisani sposobu prepravy sa tieto informacie nezaznamenaju

Cenovo vyborny obchod, ale ponuka tovar ktory nemaju na sklade. Ochotnost obsluhy overenia tovaru u dodavatela / vyrobcu. Stale neviem ci dostanem pozadovany tovar.

Reakcia obchodu ECstore.sk

komunikovali jsme spolu telefonicky ihned po objednávce a říkali jsme Vám, že ždárský pytel máme pouze v MODRÉ barvě a v ČERNÉ se nedělá. Říkal jste, že si to rozmyslíte a že nám dáte vědět. Pokud chcete modrý, tak Vám ho můžeme OBRATEM odeslat.

Děkujeme za pohopení a s pozdravem

ECstore

• Na Eshope máte tovar že je na sklade ale v skutočnosti nieje na sklade o čom ani nikto ani nezavolá ani nepríde informační email že tovar nieje skladom .

Niesom vôbec spokojný !

Reakcia obchodu ECstore.sk

na stránkach bol veľkých banner, že medzi sviatkami bolo zatvorené a expedície zásielok bude prebieha od 2.1. a po inventúre začiatkom roka. Toto obdobie roka je vždy zložité (inventúry, sviatky).

Ďakujeme za pochopenie.

ECstore.sk

• ponukate tvar ktory nemate

• Celkom dobrý výber produktov.
    • Komunikácia so zákazníkom.

Objednal som si tovar a následný deň som ho chcel zmeniť za iný typ, pričom človek na telefóne mi povedal, že tovar už bol bohužiaľ poslaný. Tovar ku mne dorazil až za ďalších 7 dní.

Reakcia obchodu ECstore.sk

urobil ste objednávku, obratom sme tovar odoslali a tovar bol na ceste. Mal ho teda už prepravca. Vy ste nám napísal druhý deň, že chcete poslať niečo iné. Je logické, že keď už má tovar pošta, ťažko tovar v balíčku vymeníme.

Po vašom emailu so zmenou objednávky sme Vám poslali iný tovar v inom balíčku.

Tu si nemyslím, že by chyba bola na našej strane. Obratom sme sa Vám snažili vyhovieť.

Sme v expedícii veľmi rýchli a keď nám napíšete až na druhý deň, že chcete zmeniť položku, už Vám môže druhý deň prepravca ťukať na dvere;)

Ďakujeme za pochopenie.

ECstore.sk

neskoro dodane. expeduju do 24 hodin, no tovar mi prisiel az o 7 dni od objednavky. objednavala som v piatok dopoludnia..

Reakcia obchodu ECstore.sk

robíme zvoz prepravcovi vždy ráno. Vaša objednávka sa v piatok nestihla odoslať (objednala ste dopoludnia) a poslala sa teda po víkende (cez víkend prepravcovi nejazdia, nie je pracovný deň). Ďalej bol štátny sviatok a preto nastalo zdržanie +1 deň. Prepravcovia trvá doručovacie 2 pracovné dni.

ECstore.sk

• Zatiaľ neviem, lebo tovar načas nedodoali!
    • Zavádzanie klienta, pretože tovar nebol doručený v prezentovanom čase ako je na stránke uvedené...

Ja zatiaľ určite neodporúčam...

Reakcia obchodu ECstore.sk

ďakujeme za recenziu. Objednal ste si u nás horolezecké lano, kde je uvedená expedície (odoslania) do 5 pracovných dní. Presne 5. Pracovné deň sme tiež odosielali a môžete si to aj overiť vo výpise prepravcu. Tu je číslo balíka 21190159566.

Je nám ľúto, že ste nebol s nákupom spokojný. Ale na stránkach sú uvedené termíny celkom jasne a nerozumieme danej reakcii.

Ak ste ponáhľal, mal ste si vybrať lano, kde je uvedená expedície do 24 hodín.

• tovar som objednal 20.4.2016 no zatial som ho nedostal dnes je 2.5.2016

Reakcia obchodu ECstore.sk

objednal ste 9 horolezeckých prilieb v bielej farbe. Skladom sme mali iba 3 ks. Písali sme Vám, že tento objem bude trvať týždeň, že ich musíme doobjednať. Zásielka Vám ale už bola vyexpedovaná a bude doručená zajtra.