Rýchly bezproblémový nákup.

Nakupovala som prvý krát som nesmierne spokojná s prístupom personálu a rýchlim dodaním.

• Po objednaní rýchle a spoľahlivé doručenie

• umývadlo je praktické, pohodlné pre pacienta aj ošetrujúceho, stabilné

pomerne vysoká cena

• Expresne vybavené a dodané a tovar slúži veľmi dobre svojmu účelu

Som zvedavý, či obchod zareaguje na moju poznám už vyššie uvedenú.
    B.

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

ďakujeme za milú recenziu, sme veľmi radi, že ste s našimi produktmi spokojný :)

Tím TUALMED
    www.e-zdravotnickepotreby.sk

• Prišlo to pomerne rychlo
    • Ocenila by som keby som si mohla vybrať vzor vankúšikov

Expresne rýchle dodanie tovaru. V piatok objednané v sobotu už namontované.

• Sľúbený darček nebol doručený

• Ok
    • Ok

Profesionálna komunikácia, expresné vybavenie, ústretovosť

Nie a nie sa dopátrať tej správnej podložnej misy! Na obrázku som ju zbadala v modrom prevedení, no pri objednávkach nefigurovala! Ani v lekárni človeku tvar misy neukážu, nerozbalia. A tak stále nemám vyhovujúcu misu! Na obrázku by mala byť každá misa zobrazená z viacerých strán, nevidím to ako prehľadnú stránku.

Je to OK.

• včasné a kvalitné vybavenie mojej objednávky

• Rychle dodanie

• Objednávka a doručenie expresné bez návštevy kamenného obchodu. Otázky k produktu objasnené telefonicky. Odporúčam.

Velmi rýchle vybavenie objednávky všetko potvrdené na email aj sms som velmi spokojná .

• Nemusím zháňať po predajniach,rychle doručenie