• dobre ceny
    • široký sortiment vstavaných spotrebičov
    • ochotný vlastný kurier
    • Celkovo dosť úzky sortiment tovaru
    • Nedá sa platiť kartou UP

Dobrý deň prajeme pani Lubka,

Vaše pozitívne hodnotenie nás veľmi teší a ďakujeme zaňho :-)

Naše služby neustále zlepšujeme a veríme, že aj napriek menším nedostatkom, sme predsa len nesklamali Vaše očakávania a objednávku zrealizovali k Vašej spokojnosti.
    Je pre nás prioritou ponúknuť Vám čo najlepší servis a preto sme radi za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás motivuje neustále za zlepšovať.

Ďakujeme, že ste sa rozhodla uskutočniť Vašu objednávku v našom obchode.

e-spotrebice.sk

• Vynikajúci proklientsky individuálny prístup osobne aj prostredníctvom elektronickej komunikácie
    • Široký výber produktov

Dobrý deň prajeme pani Natália,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, ktoré nás potešilo :-)
    Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá, pretože Vás chceme informovať nielen o stave objednávky, ale aj o dodaní objednávky. Ďakujeme, že ste sa rozhodla pre nákup v našom obchode a dala nám možnosť dokázať Vám, že pre nás nie ste iba číslo objednávky.

Veríme, že ste s realizáciou nákupu u nás bola spokojná a nesklamali sme Vaše očakávania.

e-spotrebice.sk

• vyborna komunikacia s eshopom
    • sortiment
    • ochotny dopravca

Dobrý deň Vám prajeme Tomáš,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, vďaka ktorému máme o to väčšiu chuť do práce :-)
    Veľmi sme radi, že ste bol spokojný s našou komunikáciou, cenou a teší nás aj ochota kuriéra pri dodaní tovaru.
    Naším cieľom je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a zabezpečiť, aby každá objednávka a nákup spotrebičov prebehli čo najpríjemnejšie. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás na prvom mieste.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

Team e-spotrebice