• Dobrá cena, slušný a ochotný vodič. Prepravil na mnou určené miesto.

Po spracovaní objednávky ma predajca ešte aj telefonicky kontaktoval že je všetko nachystané odovzdáva sa tovar dopravcovi čo bolo treba vysvetlil čo mám všetko skontrolovať po preberaní zásielky keďže išlo o väčší a poškodenia možný tovar. Z obchodom veľká spokojnosť všetko bolo ako malo odporúčam každému.

• výborné ceny
    • super komunikácia

objednávala som spotrebiče v celočiernom prevedení a veľmi ma potešilo, keď mi pani z e-shopu zavolala a upozornila ma, že objednaná mikrovlnka má tenký nerezový pásik, ktorý som si na fotkách nevšimla a ponúkla mi iný typ, veľmi pekne ďakujem, taktiež telefonicky informovali o neskoršom naskladnení a pred dodaním zavolali vopred, nakoniec tovar prišiel skôr ako avizovali

Dobrý deň.

Je to prvá objednávka.

Dobrý deň prajeme pán Jarko,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie :-)
    Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť.

Prajeme Vám veľa radosti z nového produktu a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Rýchle, seriózne jednanie odporúčam vrelo,bola som veľmi milo prekvapená ,keď volali ohľadom zákazky a informovali sa či som si správne zadala zákazku, nakoľko sú mnohé druhy drezov tak,aby bol správny veľmi si to vážim a skutočne odporúčam aj cenovo super

Seriózne, rýchle jednanie,ceny super

Dobrý deň Vám prajeme pani Zlatica,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás veľmi motivuje v našej práci :-)
    Teší nás Vaša spokojnosť. Náš team je veľmi prozákaznícky orientovaný a každú objednávku kontrolujeme, poprípade sa pýtame klienta, ak vidíme nejaké špecifiká v objednanom tovare :-)

Ďakujeme, že ste si vybrala náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

• komunikacia
    • rychle odoslanie

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vaše odporúčanie :-)

Na komunikácii s Vami si veľmi zakladáme a o to viac nás teší, že ste boli spokojný nielen s komunikáciou, ale aj rýchlosťou dodania objednávky :-)
    Veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania a objednávku sme zrealizovali k Vašej spokojnosti.

e-spotrebice.sk

• Bola som veľmi spokojná, informácie som obdržala od Vašich zástupcov veľmi presné s poučením, za čo ešte raz ďakujem. Verím, že v prípade potreby sa opäť obrátim na Vás. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu :-)
    Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme veľmi radi, že sme Vaše očakávania splnili.

Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Chceme byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť. Preto sme tu pre Vás, či už na telefonickej a emailovej podpore alebo osobne v našom showroome v Bratislave. Radi poradíme a pomôžeme.

Absolútna spokojnosť !

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie :-)

Teší nás, že ste boli spokojný s našimi službami, ktoré neustále zlepšujeme. Naším cieľom je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a zabezpečiť, aby každá objednávka a nákup spotrebičov prebehli čo najpríjemnejšie. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás na prvom mieste.

e-spotrebice.sk

• ochota, ústretovosť a príjemná komunikácia

žiadna nevýhoda : )

Dobrý deň Vám prajeme pani Nagyová,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, vďaka ktorému máme o to väčšiu chuť do práce :-)

Teší nás, že ste bola spokojná s našimi službami a realizáciou objednávky.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

• Najlepšia cena
    • Dobrá komunikácia
    • Rýchle, presné dodanie

Odporúčam, dobrá komunikácia a presné dodanie tovaru.

Dobrý deň prajem pán Marián,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, vďaka ktorému máme o to väčšiu chuť do práce :-)

Sme radi, že ste bol spokojný s našou komunikáciou, cenou ako aj rýchlym dodaním tovaru.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

e-spotrebice.sk

• K dodaniu výrobku bolo 15 dní (nebol na sklade). Obj. som zadávala cez víkend a v ihneď v pondelok ma kontaktovali za účelom upozornenia na dlhšiu dodaciu lehotu. Dohodli sme sa, že je to v poriadku. výrobok mi podľa dohody aj riadne dodali.

Opakovane som nakupovala prostredníctvom tohto e-shopu a opakovane som bola spokojná.

Dobrý deň prajeme pani Anna,

ďakujeme za pozitívnu recenziu, ktorá nás veľmi potešila :-)

Komunikácia s vami je pre nás vždy na prvom mieste, pretože Vás chceme informovať nielen o stave Vaše objednávky, ale aj o dodaní. Zvlášť je komunikácia pre nás dôležitá v prípade ak sa vyskytne akýkoľvek problém alebo ak spotrebič nie je skladom a je potrebné naňho počkať.
    Spotrebič je nákladná a dlhodobá investícia a vieme, že ho chcete používať čo najskôr. O to viac je pre nás dôležité informovať Vás o neskoršom dodaní.

Ďakujeme, že ste nám dala opakovane možnosť presvedčiť Vás o kvalite našich služieb a veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania :-)

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope.

• Skvela komunikacia/servis
    • Cenove ponuky jednotlivych produktov
    • Prijemny personal

Odprucam obchod. Velmi ochotne a rychlo vyriesili moj dotaz k produktu, rychlo pripravili obejdanvku a personal bol velmi mily, napomocny a priatelsky. Takto nejako si ja predstavujem nakup :)

Dobrý deň prajem pán Patrik,

ďakujeme, že ste si našiel čas dať nám spätnú väzbu na naše služby a servis :-)

Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Sme veľmi radi keď Vám môžeme poradiť a zodpovedať Vaše otázky, aby ste si vybral správny produkt a mohol ho na plno využívať.
    Bolo nám potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti a teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania :-)

Ďakujeme za nákup a prejavenú dôveru.

• dobre ceny
    • široký sortiment vstavaných spotrebičov
    • ochotný vlastný kurier
    • Celkovo dosť úzky sortiment tovaru
    • Nedá sa platiť kartou UP

Dobrý deň prajeme pani Lubka,

Vaše pozitívne hodnotenie nás veľmi teší a ďakujeme zaňho :-)

Naše služby neustále zlepšujeme a veríme, že aj napriek menším nedostatkom, sme predsa len nesklamali Vaše očakávania a objednávku zrealizovali k Vašej spokojnosti.
    Je pre nás prioritou ponúknuť Vám čo najlepší servis a preto sme radi za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás motivuje neustále za zlepšovať.

Ďakujeme, že ste sa rozhodla uskutočniť Vašu objednávku v našom obchode.

e-spotrebice.sk

• Používajú vlastné auto, rýchla dodávka tovaru, ochotne prinesú až do bytu
    • Žiadna

Dobrý deň prajeme Ivo,

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie :-)
    V prípade vybavenia každej objednávky, je pre nás dôležité aby celý priebeh spracovania objednávky , od jej vytvorenia až po doručenie bol zrealizovaný k Vašej spokojnosti.
    Vo vybraných lokalitách máme k dispozícii naše auto s kuriérom. Kolega je ochotný a rád pomôže :-)

• rýchla dodávka tovaru
    • tovar dobre zabalený, nepoškodený
    • rýchla mailová komunikácia v rámci uvedených kontaktov
    • nemám výhrady

Široký sortiment kvalitných značkových výrobkov za prijateľné ceny. Tovar, ktorý je na sklade, je veľmi rýchlo dodaný ( 2,3 dni). Tovar z ponuky, ktorý nie je skladom bol dodaný v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní. (skúsenosti z predchádzajúcej objednávky). Odporúčam :)

Dobrý deň prajeme pani Anka,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie s ktorým ste si dala námahu :-)

Kúpa spotrebičov je vždy nákladná investícia a o to viac nás teší, že ste sa obrátila opäť na nás a opätovne sme Vás mohli presvedčiť o kvalite našich služieb.
    Sme radi, že sa nám podarilo dokázať Vám, že sme spoľahlivým partnerom pri kúpe spotrebičov a môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.

e-spotrebice.sk

• Vynikajúci proklientsky individuálny prístup osobne aj prostredníctvom elektronickej komunikácie
    • Široký výber produktov

Dobrý deň prajeme pani Natália,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, ktoré nás potešilo :-)
    Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá, pretože Vás chceme informovať nielen o stave objednávky, ale aj o dodaní objednávky. Ďakujeme, že ste sa rozhodla pre nákup v našom obchode a dala nám možnosť dokázať Vám, že pre nás nie ste iba číslo objednávky.

Veríme, že ste s realizáciou nákupu u nás bola spokojná a nesklamali sme Vaše očakávania.

e-spotrebice.sk

S kúpou som spokojná, dobrá komunikácia, dodanie neskôr, ale s adekvátnym odôvodnením, odporúčam.

Dobrý deň prajeme pani Mariana,

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu, ktorá je pre nás povzbudením v našej práci .-)

Sme naozaj potešení, že ste bola spokojná s našimi službami aj napriek tomu, že dodanie tovaru bolo neskôr.
    Na komunikácii s Vami si veľmi zakladáme, pretože Vás chceme informovať o stave vybavenia objednávky a zvlášť v prípade ak je potrebné na tovar počkať a nie je skladom.
    Vaše hodnotenie je pre nás záväzkom udržiavať vysoký štandard našich služieb.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode!

• Rýchlosť a super komunikácia
    • Žiadna

Dobrý deň Vám prajeme pani Ingrid,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie :-)

Objednávku sa vždy snažíme vybaviť čo najrýchlejšie, aby ste mohli spotrebiče doma používať čím skôr. Teší nás, že ste sa rozhodla uskutočniť Váš nákup v našom obchode a veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania. Na komunikácii s Vami si veľmi zakladáme, preto Vás vždy informujeme o stave objednávky ako aj o dodaní.

Ďakujeme, za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Príjemný deň,
    Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode!

Som veľmi spokojná

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás vždy poteší a motivuje v našej práci :-)

Prajeme Vám veľa radosti z nového produktu a ďakujeme za Váš nákup!

e-spotrebice.sk

• Rychle dorucenie, ziadne poskodenie, odporucam

Dobrý deň prajem pán Norbert,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, ktoré nás potešilo :-)
    Spotrebiče, ktoré máme skladom expedujeme expresne rýchlo aby ste ich mohli doma používať čo najskôr.

Sme radi, že objednávka bola zrealizovaná k Vašej spokojnosti.

Príjemný deň prajeme,