• Tovar, ktorý som si objednal mi prišiel, ale nebol úplne kompletný, nesedel s mojou objednávkou.

Po prevzatí balíka, nech si poriadne pozrú, či im prišiel objednaný tovvar...

• Pisal som vám že som zaplatil za dve balíky jeden ste zrušili a nevrátili peniaze!!!!

Davajte si pozor!

Reakcia obchodu e-Kondómy

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa no žiaden mail sme NEOBDRŽALI. Stáva sa,že väčšinou ak zákazník platí kartou tak mu to stiahne dvakrát, na čo nás stále upozorní mailom a peniaze mu vrátime. Ešte sa nám nestalo aby sme nevrátili. Skontrolovali sme celú databázu a od Vás mail sme nedostali. Prosím kontaktujte nás na [email protected] aby sme to mohli napraviť. Ďakujeme

• KLAMSTVO! BOLI REKLAMOVANE KONDOMY DUREX A PRISLI NEJAKE OBYCAJNE? ZNACKU ANI NEPOZNAM !

Reakcia obchodu e-Kondómy

pozeral som, že ste si objednali "Študentský balíček".
    Pri zložení a aj v reklame sme jasne proklamovali, že obsahuje 20ks kondómov Durex a 20x kondómov Pasante.
    Kondómy Pasante sú druhá najpopulárnejšia značka v našej ponuke. Kvalitou sa bez problémov vyrovnajú Durexom.

Pokiaľ ste si to však pri objednávaní nevšimli, kľudne ste nám objednávku mohli vrátiť po jej prebratí. Bohužiaľ nemému dieťaťu ani vlastná mať nerozumie.

www.e-kondomy.sk

• Tovar ktory som si objednal absolutne neucinkoval podla popisu ktory internetovy obchod uvadzal.

TOVAR KTORY SOM SI OBJEDNAL BOL KLAMSTVO. NEMAM NALADU ANI CAS TOVAR VRACIAT SPAT.

Reakcia obchodu e-Kondómy

pokiaľ sme neboli s tovarom spokojný, mohli ste ho bez problémov vrátiť. Pozeral som, že vo Vašom prípade ste si objednal Pasante Female Stimulating Lube 75ml.
    Mrzí nás pokiaľ Vám neposkytol vytúžený efekt. Na produkt sa nám doteraz nikto iný nesťažoval a aj na medzinárodných fórach si ho chvália.

www.e-kondomy.sk

• tovar po zaruke, ze vraj bol nasledne stiahnuty z predaja,

Reakcia obchodu e-Kondómy

vzniknutá situácia nám mrzí. Po prešetrení sme tovar stiahli z predaja a Vám ponúkli vrátenie peňazí alebo zaslanie náhradného tovaru (čo ste zatiaľ nevyužili).
    Vo Vašom prípade išlo o vibračný krúžok, ktorý je z plastu a nepodlieha skazeniu, takže tá doba spotreby je tam skôr iba informačná (Niektoré vibračné krúžky, ktoré máme v ponuke ani nemajú dobu spotreby uvedenú).

To nás však neospravedlňuje a v budúcnosti sa takýmto nepríjemnostiam budeme snažiť v maximálnej možnej miere zabrániť.

www.e-kondomy.sk

Obchod ma mozno zamerne oklamal a poslal mi iny tovar ako som si objednal mysliac si, ze na to nepridem...

Reakcia obchodu e-Kondómy

určite nie je v našom záujme klamať našich zákazníkov. So zákazníkmi sa snažíme vytvoriť si dlhodobú obojstranne prospešnú spoluprácu.
    Nie sme jedna s tých rýchlo-kvasených stránok, ktorá sa snaží nabaliť sa na zákazníkoch a následne ujsť z trhu.
    Na trhu fungujeme už viac než 3 roky a máme tisíce spokojných zákazníkov.

Bohužiaľ občas sa stane situácia, kedy zákazníka nechtiac poškodíme. Tieto situácie sa snažíme promptne vyriešiť.
    Napísal som Vám osobný email. Tovar Vám môžeme vymeniť, prípadne poslať naspäť peniaze.

• lacný tovar
    • Doručuli mi iný tovar, ako som si objedal.

Napriek tomu, ze som si objednal kondomy durex fetherlite ultra, dorucili mi iné kondomy. Som si isty, kupil som si aj standardne trojbalenie z obchodu a boli uplne ine. Neodporucam cez nich nakupovat.

Reakcia obchodu e-Kondómy

mrzí nás, pokiaľ sme Vám poslali iné kondómy ako ste si objednali. Bohužiaľ nedá sa tomu na 100% zabrániť, nakoľko ľudia robia chyby.
    V prípade, že dostanete chybný tovar, ktorý ste si neobjednali, treba sa hneď ozvať emailom a my Vám tovar bezplatne vymeníme.

Kontaktoval som Vás už emailom, dúfam že situáciu vyriešime v krátkom čase vo Váš prospech.

• anonymitu

dobrý

• diskrétnosť
    • možnosť nákupu cez internet
    • rýchle dodanie tovaru

diskrétny
    objednávka rýchlo vybavená
    potvrdenie objednávky bolo urýchlene zaslané na mail
    odporúčal by som tento obchod

• hlavne je to ine ako v kamennej predajni pretoze mam cas si nerusene prejst celu ponuku a vybrat si.

Pozeram sa na to z pohladu toho ze ide o tovar pri ktorom je potrebna (pre mna) ista davka diskretnosti, takze nakupovat podobny tovar formou eschopu maximalne vitam a vyhuvuje mi.

• pomalosť servera e-obchodu. Po vybratí skupiny napríklad kondómu načítalo výber asi 5 minút, tak isto vloženie do košíka. Registráciu do e-obchodu som robil na 2-krát a trvala cez 25 minút. Nie je to pomalosťou internetu z mojej strany

hlavná výhoda sú ceny keď že na trhu už je viac obchodov, vyberám si podľa ceny tovaru a rýchlosti doručenia. Výhodou vášho e-obchodu je, že posielate číslo dobierky a informujete o pohybe tovaru. Ostatné služby sú porovnateľné s inými e-obchodmi s kondómami.

• ceny
    • ked sa ponuka tovar na zlaovych portaloch, obchod by mal mat zasoby tovaru vacsie ako pocet predanych kuponov; mal som male problemy s registraciou, ale problem bol vyrieseny prommtne, co hodnotim ako plus

po odstraneni drobnych nedostatkov, tu budem urcite rad nakupovat

• Rozhodla som sa nakupovať u vás, z dôvodu nájdenia vašej spoločnosti na webovej stránke.
    • Prehliadnutie základných údajov (adresa)považujem za nezodpovedné a neospravedlniteľné. Zlyhanie, ktoré sa nesmie nikdy stať!

Nakupovala som v tomto obchode z dôvodu získaného zľavového kupónu.
    Objednávka mi nedošla, kvôli prehliadnutiu mena firmy z vašej strany.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Pri veľkom odbere cena.
    • Prehľadnosť, intuitívne ovládanie, grafika

Objednávka prebehla v poriadku, na základe toho, že obchod je pravdepodobne nový nebolo možné ihneď využiť zľavu kúpenú na zľavovom portáli. Keď bol systém spustený, ihneď som urobil objednávku, no tovar ani po viac ako týždni nedorazil. Nehovorím, že som nespokojný, rešpektujem možný veľký počet objednávok na základe reklamy na zľavovom portáli, no na také veci treba byť pripravený. Zatiaľ by som obchod určite neodporúčal.

Reakcia obchodu e-Kondómy

Objednávka bola v stave nezaplatená, z dôvodu že ste neuhradil sumu za objednávku. Z tohoto dôvodu sme ju nemohli vyslať. Upozornili sme Vás a vyslali ju okamžite po zaplatení. Verím, že ste boli nakoniec spokojný.

• anonimne nakupovanie
    • nedostato doplnujucich informacii o tovare (napr. zlozenie, mozne rizika pouzivania - napr. nevhodnost niektorych produktov v tehotensvet a podobne)

fajn, ak viem co chcem kupit.

• anonymita

som maximálne spkojný