• nedodržiavajú dodacie lehoty

dodávateľská firma zavádza zákazníkov pri dodacích lehotách, ak výrobca nie je schopný plniť objednávky, firma má predsa možnosť upraviť dodacie lehoty uvádzané na internetovej stránke pri jednotlivých produktoch. Podľa obchodných podmienok tieto dodacie lehoty garantujú, v skutočnosti je to len klamlivá reklama, ktorou lákajú nových zákazníkov.

Ozvali sa asi po 5 dňoch, pani všetko po poriadku so mnou prešla, na konci všetko zopakovala, povedala, že tovar príde za mesiac, tak čakám :-) Zatiaľ spokojnosť.

• Zatiaľ nemám čo povedať,tovar ešte nebol doručený

Tovar dorazil za 1 mesiac

• veľký výber tovaru
    • výhodné ceny
    • možnosť nákupu na splátky

Nákup hodnotím určite kladne, od výberu tovaru, realizácie nákupu na splátky, skvelej komunikácie s obchodom až po dodanie tovaru. Sedačka nám prišla omnoho skôr ako sme predpokladali, čo nás veľmi potešilo. A čo dodať... je úžasná. Naozaj nemám tomuto obchodu čo vytknúť. Sme až nadmieru spokojní :)

Tovar som objednala.ziadny mail o potvrdeni.ked som volala predavacka ani nevedela ci maju vobec tovar na sklade.pripadalo mi to ako keby tam sedela prvy krat.nakoniec mi povedala ze tovar nemaju a ze objednavku rusia.tak som poprosila o mail ze rusia objednavku z ich strany.vraj pride automaticky po zruseni objednavky.doteraz som ziadny mail nedostala. Ale nabytok bol do pol hodiny stiahnuty z predaja

• Rýchlosť

• Komunikacia so zakaznikom, osobny pristup, mile vystupovanie

Odporucam

• Komunikácia zo zakaznikom

• jednoduche vybavenie

som velmi spokojny.

• dorucene mi to bolo velmi rychlo s dodanim som bola spokojna

Co sa mi nepacilo bolo to, ze mi neprisiel notifikacny email o vytvoreni objednavky. Cakala som, ze pri tovare bude doruceny aj nejaky doklad o kupe, faktura alebo dodaci list, zial nic k tomu nebolo len manual, v ktorom aj tak bola chyba, za co vsak predavajuci chybu nenesie kedze nie je vyrobca.

• Ochotný personál veľmi dobrá komunikácia vrelo odporúčam

• Dobrá komunikácia
    • A dajú vám deň vopred vedieť doručenie zásielky

na stranke su veci, co davno nepredavaju

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Telefonicke potvrdenie prijatia objednavky
    • Dobre ceny
    • Veľký výber

• Dobrý prístup k zakaznikom

Zo zaciatku vyzeralo vsetko v poriadku. Objednavku nepotvrdia pokym sa s vami telefonicky nespoja, ale ani vam ho neposlu kym vam to zas po telefone neoznamia, aspon tak to bolo v mojom pripade. Sklamanie nastalo az po rozbaleni. Ked na stolicke bol zobrazeni capaty macko Pu. Neobjednavala som inde prave kvoli tomu, ze sa mi zobrazenie tychto disney postaviciek nepacilo a oni mali na stranke zobrazene pekne zvieratka. V popise je napisane, ze motiv sa moze lisit, ale myslela som ze ked tak budu len ine zvieratka. Keby som to vedela tak objednam inde kde by som neplatila za dopravu az 6€. A predisla by som dalsiemu sklamaniu. Inde totiz maju stol aj stolicku dokopy takze mate rovnaky motiv. U nich je kazde zvlast, a kdeze si nedaju tu namahu aby k sebe pasovali. Tak sa vam moze stat to co nam, ze na stole neni ziaden macko Pu ani jeho kamarati, ale dalsi capaty smoula. No s tym nic neurobite, pretoze ako som uz pisala v popise je aby som bola presna: "Temy obrazkov su rozne a nemusia sa zhodovat s temou, ktora je na ukazke." No najvacsie sklamanim bolo to ked sme postavili stol a zistili, ze jedna noha je kratsia, takze sa kyve. To by sa dalo vyreklamovat. A keby nemali sidlo na opacnom konci republiky tak to aj spravim. Takto si to dam niekde u nas opravit, co bude urcite ovela rychlejsie. Toto bol moj prvy a zaroven posledny nakup v tomto obchode a za mna ho urcite nikomu neodporucam.

• Som spokojna, co som si objednala, mi aj doslo

Perfektná mailová aj mobilná komunikácia

• ochota, primeraná cena

• Nakoľko idú sviatky sú veľmi pomaly na reakciu objednavok,iné zásielkový obchody sú promtnejsii