• Neprehľadnosť tovaru ktorý majú na sklade.

Pisu ze tovar na sklade a potom objednavku zrusia pretoze nevedia tovar zohnat.

• nikto nekomunikuje

• Nemožnosť kontaktovať telefonicky nikoho z personalu tohto eshopu,

už mesiac čaakam na tovar, nedokažem ani len preveriť kde sa stala chyba, som nespokojny a nahnevany súčastne... nikdy viac odtial nič neobjednám

Zase zavádzajúce informácie že niečo je skladom a pritom nebolo

Tovar mi nebol doručený....zrušila som objednávku a doteraz mi nebol poslaný žiaden mail o zrušení tak vôbec neviem na čom som.

Tovar som si mal vyzdvihnúť ja predajni,mali má kontaktovať keď tam bude zásielka,nekontaktovala ma,neodpisuju na email

• nekomunikuje

S obchodom nemám vôbec dobrú skúsenosť, a keby som si neprečítala recenzie a nezrušila objednávku, doteraz čakám na tovar, ktorý nikdy nedorazí. Po objednaní mi prišlo automatické potvrdenie objednávky. Ani po 5 dňoch žiadne info o stave objednávky, či je/nie je na sklade, či mi tovar doručia etc. Písala som mail, kde som sa na stav objednávky pýtala, a žiadna odpoveď. Objednávku som teda zrušila, a tovar objednala síce drahšie z inej stránky,ale do dvoch dní som ho mala doma. Mimochodom, ani po tom, čo som zrušila objednávku, sa mi nikto neozval, že storno objednávky evidujú.

• Asi nemá kto by vyprázdnil vašu preplnenú mailovú schránku ...

Neviem, kde je tovar, nik sa mi neozval ...

Obchod bez komunikacie,ani ma mail.Tovar nedodany ani info.kedy bude dodaný.

• komunikácia
    • Vyobrazený tovar nezodpovedal s ponúkaným tovarom.

• neviem
    • dlhá dodacia lehota, linka zákazníckeho servisu je dostupná iba občas. Tovar je predávaný pod značkou dodávateľa, nie výrobcu.Zavádzanie spotrebiteľa!
    • Oproti iným e shopom, je tento drahý a nespoľahlivý. Obchodné podmienky nie sú v súlade so zákonom.

No, radšej by som to neriskoval, je to česká spoločnosť.

• Odignorovali moju objednavku
    • Ziadne

Nepouzit

• Nic. Katastrofa .
    • Katastrofa

Nikdy nekupovat!!! Sodoma gomora. Najhorsi eshop na internete !!! Dorazne varujem nic neobjednavat a nic s nimi nemat. Vsetko uplne zle!! Nemaju tovar meskaju nulova komunikacia a nedorucenia tovaru plus nefunkcny emailova adresa !!!

• Ziadne vyhody nulova ochota komunikacia zo strany obchodnika ziadna.
    • Slabiny tento obchod by nemal poskytovat internetovy obchod z dvovodu neochoty k zakaznikovi.

Nenakupovat b tomto obchode ozaj sa to neiplati! Radsej si priplatit a mate istotu ze tovar vam bude doruceny a ze ho aj isto dostanete nacas!

• ziadne
    • neaktualne info. o dostupnosti ponukaneho tovaru v shope "5 ks skladom.

Za pokus to stoji, ale vela necakajte

• Ze zaplatite tovar a ani o 6 dni ho nemate,ale ze pride tak o 2 dni, teraz je piatok,takze utorok streda tj.15 dni a 14 dni od zaplatenia. Super odporucam vsetkym,co maju silne nervy a vela casu!
    • Take,ze ked dostanete peniaze,kaslete na zakaznika !!!

Jedine plus je prijemne vystupovanie telefonistky.

• Dodacie doby