• Cele zle. Na grabule čakám už vyše týždňa. Žiaden kontakt od dodávateľa. Nedá sa im dovolať a na email neodpovedajú. Katastrofa. Nenakupovat.

Celé zle. Neda sa dovolať. Neodpovedaju na email. Neodporúčam.

Reakcia obchodu Dogz.sk

podľa sledovania Vám bol balík doručený a neevidujeme žiaden email ohľadom informácií k objednávke.

S pozdravom Dogz :)

Neplaťte dopredu online. Uvádzajú rýchle dodanie 3-5 dní, ale ani po 8 dňoch objednania a úhrady sa nič nedeje a objednávka je stále neodoslaná. Iba posielajú emaily že objednávka je nedokončená, raz takú položku inokedy inú z objednávky, ale na emaily neodpovedajú.

Zásielka mi nebola doručená bez nieakej odpovede alebo vysvetlenia

Reakcia obchodu Dogz.sk

podľa sledovania balíka Vám tovar dopravca už dodal.

S pozdravom Dogz :)

po týždni nedoručený tovar, mizerná komunikácia, žiaden email o zaslaní objednávky, po skontaktovaní sa 3 rôzne výhovorky kde tovar skončil a nakoniec ani neopustil sklad.. NESPOKOJNOSŤ!

Spravila som objednávku, zaplatila a zo strany obchodu žiadna odozva a na stránku sa mi nedá už prihlásiť. Po telefonáte mi bolo povedané,že v ten deň bude objednávka odoslaná. Prešli 4 dní úplného ticha a objednávka stále nedorazila.
    Objednala som síce granule za lepšiu cenu,ale odo dňa objednávky som aj tak už musela inde kúpiť drahšie.

Na stránke uvádzali, že tovar majú na sklade - nemali. Tovar im doposiaľ ešte nedorazil, a preto mi ho ešte neposlali. Maximálne sklamanie.

• Žiadna výhoda - skor opačne
    • Tovar som objednala a hneď aj zaplatila dňa 22.2.2024. Platila som platobnou kartou. Dnes je 29.2.2024 tovar v nemám , ani peniaze. Obchod nekomunikuje so zákazníkom, neinformuje ho v akom stave je objednávka a kde sa nachádza tovar. Prišiel len 1 mail od nich, kde mi oznamujú, že objednávka je nezaplatená - pritom objednávka zaplatená bola

Tento obchod mi pride pochybný, iba problémy mám s nimi. Dĺžka dodacej lehoty? Čo mám asi tak napisat, keď nič neposlali? Obchodníci veľkí a nič - nikdy viac

Reakcia obchodu Dogz.sk

Vaša objednávka je od 26.2.2024 expedovaná.

Neevidujeme žiaden predchádzajúci dotaz ohľadom vašej objednávky.

S pozdravom Dogz

• Neochotny

Tovar som objednal pred 6 dní a zatiaľ nič

• Tovar avízo na 02.02.2024 dodnes 07.02.2024 nedodaný, čo chcete
    hodnotiť ?

Nespokojnosť! Obchod neodporúčam,čakali sme 5dní na tovar,doručený po konzultácií.Zavádzajú obrázkami,objednávala som iné,do obj.hodilo iné granule,čo som si nevšimla,teda prišli iné ako som chcela.Samozrejme oni sa držia toho čo bolo zaplatené v objednávke.

Odporučam najsť si iný obchod

• Chabá komunikácia zo strany predajcu
    • Dlhá doba dodania aj po vyplatení objednávky vopred

Tovar ktorý mám zaplatený mi do dnešného dňa neprišiel po sviatkoch to idem riešiť či mi vrátite peniaze alebo mi prúde tovar

• dlhá lehota dodania

Tovar je už týždeň zaplatený a ešte nedorazil

Objednavku prijali aj s peniazmi pred 10 dnami,
    este v pondelok reagovali (sice ina firma alfadog) ze uz je tovar odoslany... a pride do dvoch dni
    Dnes je streda a nikto uz nezdviha telefon a nereaguje na maily...
    velmi neprofesionalne

• Ziadne info o stave objednavky
    • Nereaguju na mail

Tovar som objednala 12 dni dozadu.Platbu zaevidovali, tovar stale nedorazil .Pisane maju 2-5 dni.Na mail nereaguju.Urcite uz z tohoto eshopu objednavat nebudem!

Neodporúčam...doručili mi úplne iné granule ako som objednala.

Je 6 dní od zaplatenia a tovar nedorazila a ani žiadna správa kedy bude doručený

• Tovar nedorazil, doteraz nemám žiadnu informáciu prečo!

Reakcia obchodu Dogz.sk

tovar nebol odoslaný, nakoľko neevidujeme platbu za tovar. Zvolili ste si plabu prevodom, ale úhradu n aúčte nemáme.
    Bol Vám poslaný e-mail s touto informáciou.